ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

HALİL ERDEM CANALOĞLU  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : Ankara
Doğum Tarihi : 22/09/1977
Uyruk : KKTC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10487
Klasman : Süper Lig Yardımcı Hakemi
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 15943 Karadeniz 61 SB 1 - 2 Yeni Erenköy TSK 20.09.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. Ligi Play-Off 2. Tur A TAKIM
2) 15941 Gayretköy GSK 0 - 3 Gaziveren SK 15.09.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 10. Hafta A TAKIM
3) 15859 Ergazi GSK 3 - 3 Yedikonuk SK 12.09.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 9. Hafta A TAKIM
4) 15867 Civisil SK 1 - 3 Karadeniz 61 SB 05.09.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 2.GRUP 8. Hafta A TAKIM
5) 15907 Alayköy SKKD 0 - 4 Haspolat SGSK 02.09.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 5.GRUP 7. Hafta A TAKIM
6) 15931 Gayretköy GSK 2 - 0 Akçay SK 01.09.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 7. Hafta A TAKIM
7) 15873 Mutluyaka HSK 0 - 0 Pile TSK 30.08.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 3.GRUP 6. Hafta A TAKIM
8) 15704 Bafra SK 0 - 2 Yedikonuk SK 18.08.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 5. Hafta A TAKIM
9) 15742 Kırıkkale TSK 2 - 0 Gönendere ŞSKSK 15.08.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 4.GRUP 4. Hafta A TAKIM
10) 15777 Akçay SK 1 - 2 Gaziveren SK 09.08.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 7.GRUP 3. Hafta A TAKIM
11) 15847 Mağusa Türk Gücü 1 - 3 Yenicami AK 07.08.2020 1. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Final A TAKIM
12) 15695 Sipahi TSK 1 - 2 Bafra SK 05.08.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 2. LİGİ 1.GRUP 2. Hafta A TAKIM
13) 15839 Karşıyaka ASK 2 - 0 Lapta TBSK 30.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Out 3. Hafta A TAKIM
14) 15841 Gönyeli SK 3 - 4 Binatlı YSK 26.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig Play-Out 1. Hafta A TAKIM
15) 15830 Esentepe KKSK 5 - 1 Yalova SK 22.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig Play-Off 1. Hafta A TAKIM
16) 15200 Yenicami AK 5 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 19.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
17) 15193 Göçmenköy İYSK 4 - 1 Cihangir GSK 16.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
18) 15557 L. Gençler Birliği SK 0 - 4 Yonpaş Dumlupınar TSK 12.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
19) 15185 Lefke TSK 1 - 2 Baf Ülkü Yurdu 10.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
20) 15545 Ozanköy SK 1 - 7 Bostancı Bağcıl SK 08.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
21) 15172 Mağusa Türk Gücü 3 - 3 Yenicami AK 05.07.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
22) 15538 Çanakkale TSK 1 - 1 Karşıyaka ASK 04.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
23) 15166 Doğan Türk Birliği 1 - 1 Çetinkaya TSK 01.07.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
24) 15528 Mesarya SK 3 - 0 Lapta TBSK 28.06.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
25) 15160 Düzkaya KOSK 2 - 2 Binatlı YSK 27.06.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
26) 15521 Bostancı Bağcıl SK 0 - 2 Dörtyol SK 24.06.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
27) 15152 Lefke TSK 4 - 1 Cihangir GSK 21.06.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
28) 15517 Mormenekşe GBSK 1 - 3 Yonpaş Dumlupınar TSK 20.06.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
29) 15797 Çetinkaya TSK 1 - 3 Türk Ocağı Limasol 10.03.2020 1. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 2. Maç A TAKIM
30) 15509 Bostancı Bağcıl SK 0 - 2 Mesarya SK 08.03.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
31) 15507 Esentepe KKSK 0 - 2 Maraş GSK 07.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
32) 15500 Yalova SK 1 - 0 Karşıyaka ASK 01.03.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
33) 15136 Yenicami AK 1 - 2 Binatlı YSK 29.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
34) 15687 Mağusa Türk Gücü 2 - 0 Cihangir GSK 26.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
35) 15130 Türk Ocağı Limasol 3 - 1 Merit Alsancak Yeşilova 23.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
36) 15489 Görneç KSK 1 - 3 Mormenekşe GBSK 22.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
37) 15126 Gençlik Gücü TSK 2 - 1 Doğan Türk Birliği 21.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
38) 15481 Lapta TBSK 1 - 4 L. Gençler Birliği SK 16.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
39) 15117 Baf Ülkü Yurdu 2 - 4 Mağusa Türk Gücü 15.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
40) 14972 Yarköy PGSK 1 - 6 Yeniboğaziçi DSK 09.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 15. Hafta A TAKIM
41) 15114 Düzkaya KOSK 1 - 4 Merit Alsancak Yeşilova 08.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
42) 15575 Binatlı YSK 1 - 2 Mağusa Türk Gücü 05.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
43) 15574 Çetinkaya TSK 2 - 1 Lefke TSK 04.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
44) 14968 Yeniboğaziçi DSK 1 - 0 İncirli SK 02.02.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 14. Hafta A TAKIM
45) 14971 Mehmetçik TÇBSK 2 - 2 Vadili TÇBSK 01.02.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 14. Hafta A TAKIM
46) 15042 Yılmazköy SK 2 - 1 Denizli SK 26.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 13. Hafta A TAKIM
47) 14962 Yarköy PGSK 1 - 3 Geçitkale GSK 25.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 13. Hafta A TAKIM
48) 15461 Mormenekşe GBSK 0 - 0 Mesarya SK 25.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
49) 15094 Göçmenköy İYSK 0 - 2 Doğan Türk Birliği 24.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
50) 15036 Zümrütköy SK 1 - 4 Değirmenlik SK 19.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 12. Hafta A TAKIM
51) 15034 Gülgün Süt Düzova GSK 4 - 1 Tatlısu HOBSK 12.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 11. Hafta A TAKIM
52) 14948 1461 İskele Trabzonspor 0 - 6 İncirli SK 05.01.2020 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 10. Hafta A TAKIM
53) 14951 Türkmenköy ASK 0 - 1 Yeniboğaziçi DSK 04.01.2020 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 10. Hafta A TAKIM
54) 15070 Dörtyol SK 1 - 1 Gençlik Gücü TSK 28.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
55) 15079 L. Gençler Birliği SK 0 - 3 Mağusa Türk Gücü 27.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
56) 14356 Binatlı YSK 6 - 3 Küçük Kaymaklı TSK 22.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
57) 14478 Yonpaş Dumlupınar TSK 1 - 2 Esentepe KKSK 21.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
58) 14472 L. Gençler Birliği SK 2 - 2 Çanakkale TSK 15.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
59) 14457 Dörtyol SK 0 - 2 Maraş GSK 08.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
60) 14337 Doğan Türk Birliği 1 - 0 Merit Alsancak Yeşilova 07.12.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
61) 14929 Mehmetçik TÇBSK 4 - 2 Dipkarpaz TSK 01.12.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 6. Hafta A TAKIM
62) 14336 Cihangir GSK 7 - 2 Düzkaya KOSK 30.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
63) 14324 Lefke TSK 3 - 3 Çetinkaya TSK 25.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
64) 15008 Değirmenlik SK 0 - 0 Tatlısu HOBSK 24.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Beyaz Grup 5. Hafta A TAKIM
65) 14446 Ozanköy SK 2 - 4 L. Gençler Birliği SK 23.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
66) 14917 Geçitkale GSK 2 - 1 Yarköy PGSK 17.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 4. Hafta A TAKIM
67) 14315 Küçük Kaymaklı TSK 4 - 1 Gönyeli SK 16.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
68) 14429 Yalova SK 3 - 1 L. Gençler Birliği SK 09.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
69) 14424 Karşıyaka ASK 0 - 1 Ozanköy SK 03.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
70) 14423 Yonpaş Dumlupınar TSK 8 - 0 Mormenekşe GBSK 02.11.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
71) 14297 Türk Ocağı Limasol 1 - 1 Doğan Türk Birliği 01.11.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
72) 14295 Yenicami AK 6 - 3 Gençlik Gücü TSK 27.10.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
73) 14905 Serdarlı GB 1 - 2 Geçitkale GSK 26.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Lig Kırmızı Grup 1. Hafta A TAKIM
74) 14283 Türk Ocağı Limasol 3 - 3 Gönyeli SK 19.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
75) 14393 Dörtyol SK 0 - 0 Karşıyaka ASK 13.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
76) 14277 Küçük Kaymaklı TSK 3 - 1 Mağusa Türk Gücü 12.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
77) 14265 Binatlı YSK 0 - 3 Doğan Türk Birliği 04.10.2019 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
78) 14371 Ozanköy SK 0 - 3 Mesarya SK 22.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
79) 14254 Cihangir GSK 5 - 0 Baf Ülkü Yurdu 21.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
80) 14242 Hamitköy ŞHSK 1 - 1 Lefke TSK 15.09.2019 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması