ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

HALİL ERDEM CANALOĞLU  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : Ankara
Doğum Tarihi : 22/09/1977
Uyruk : KKTC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10487
Klasman : Süper Lig Yardımcı Hakemi
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 16686 Mesarya SK 4 - 0 Baf Ülkü Yurdu 07.05.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
2) 16764 Görneç KSK 3 - 6 Düzkaya KOSK 29.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
3) 16756 Miracle Değirmenlik SK 1 - 5 Yeniboğaziçi DSK 23.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
4) 17207 Doğan Türk Birliği 3 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 20.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası YARI FİNAL 2. MAÇ A TAKIM
5) 16664 Merit Alsancak Yeşilova SK 3 - 0 Baf Ülkü Yurdu 17.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
6) 16749 SFC Dörtyol SK 2 - 3 Yalova SK 16.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
7) 16654 Girne Halk Evi 1 - 3 Binatlı YSK 10.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
8) 16741 L. Gençler Birliği SK 2 - 1 Bostancı Bağcıl SK 09.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
9) 16737 Yeniboğaziçi DSK 0 - 1 İncirli SK 03.04.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
10) 16646 Gönyeli SK 2 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 02.04.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
11) 16642 Türk Ocağı Limasol 0 - 3 Yonpaş Dumlupınar TSK 27.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
12) 16728 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 4 - 0 SFC Dörtyol SK 26.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
13) 17173 Gülgün Süt Düzova GSK 1 - 1 SFC 1461 İskele Trabzon 26.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 16. Hafta BTM
14) 16627 Girne Halk Evi 1 - 7 Yenicami AK 19.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
15) 17161 Mağusa Türk Gücü 4 - 1 Mesarya SK 15.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 2. Maç A TAKIM
16) 16709 L. Gençler Birliği SK 1 - 1 Çetinkaya TSK 13.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
17) 16625 Merit Alsancak Yeşilova SK 1 - 1 Cihangir GSK 12.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 22. Hafta A TAKIM
18) 17115 Türkmenköy ASK 0 - 0 Vadili TÇBSK 08.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 13. Hafta BTM
19) 17088 Lapta TBSK 5 - 0 Doğancı SK 06.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 12. Hafta BTM
20) 16705 Karşıyaka ASK 2 - 1 SFC Dörtyol SK 06.03.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
21) 16706 Esentepe KKSK 3 - 2 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 05.03.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
22) 16605 Yonpaş Dumlupınar TSK 2 - 1 Gönyeli SK 27.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
23) 17106 SFC 1461 İskele Trabzon 2 - 6 Yenierenköy TSK 26.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 11. Hafta BTM
24) 17127 Mesarya SK 1 - 1 Mağusa Türk Gücü 23.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
25) 16569 Binatlı YSK 1 - 1 Merit Alsancak Yeşilova SK 20.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
26) 16598 Bostancı Bağcıl SK 1 - 2 Karşıyaka ASK 19.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
27) 17077 Yılmazköy SK 1 - 0 Sadrazam Kayalar SK 19.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 10. Hafta BTM
28) 16559 Lefke TSK 1 - 1 Yenicami AK 13.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
29) 16590 Çanakkale TSK 1 - 3 Miracle Değirmenlik SK 12.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
30) 17074 Gönyeli SK 1 - 1 Cihangir GSK 09.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
31) 17068 Girne Halk Evi 1 - 0 Lefke TSK 08.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
32) 16584 Yalova SK 2 - 2 Mormenekşe GBSK 06.02.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
33) 16548 Binatlı YSK 0 - 0 Göçmenköy İYSK 05.02.2022 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
34) 16543 Yonpaş Dumlupınar TSK 1 - 2 Mağusa Türk Gücü 30.01.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
35) 16574 Çanakkale TSK 1 - 3 Maraş GSK 29.01.2022 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
36) 16463 SFC 1461 İskele Trabzon 1 - 2 Gülgün Süt Düzova GSK 26.01.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta BTM
37) 16510 Ozanköy SK 0 - 0 Tatlısu HOBSK 25.01.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 7. Hafta BTM
38) 16461 Vadili TÇBSK 0 - 2 Yenierenköy TSK 22.01.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 6. Hafta BTM
39) 16454 Türkmenköy ASK 3 - 0 Mehmetçik TÇBSK 15.01.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 5. Hafta BTM
40) 16451 Serdarlı GB 1 - 3 Gülgün Süt Düzova GSK 08.01.2022 1. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 4. Hafta BTM
41) 16446 Gülgün Süt Düzova GSK 0 - 1 Mehmetçik TÇBSK 02.01.2022 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Kırmızı Grup 3. Hafta BTM
42) 16535 SFC Dörtyol SK 2 - 3 Doğan Türk Birliği 29.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
43) 16065 Cihangir GSK 3 - 1 Binatlı YSK 26.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
44) 16487 Tüfekçi Ortaköy SK 1 - 4 Tatlısu HOBSK 25.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM İktisatbank BTM 1.Lig Beyaz Grup 2. Hafta BTM
45) 16186 Karşıyaka ASK 0 - 0 Çetinkaya TSK 25.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
46) 16183 Miracle Değirmenlik SK 3 - 3 Esentepe KKSK 18.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
47) 16057 Türk Ocağı Limasol 1 - 3 Doğan Türk Birliği 17.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
48) 16053 Yonpaş Dumlupınar TSK 0 - 1 Mesarya SK 12.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
49) 16040 Mağusa Türk Gücü 3 - 1 Gönyeli SK 05.12.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
50) 16167 Maraş GSK 2 - 4 Esentepe KKSK 04.12.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
51) 16158 Çanakkale TSK 3 - 0 Görneç KSK 27.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
52) 16144 İncirli SK 1 - 1 Yeniboğaziçi DSK 21.11.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
53) 16025 Yenicami AK 1 - 2 Doğan Türk Birliği 20.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
54) 16021 Hamitköy ŞHSK 2 - 0 Baf Ülkü Yurdu 14.11.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
55) 16142 SFC Dörtyol SK 0 - 2 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 13.11.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
56) 16010 Küçük Kaymaklı TSK 3 - 0 Binatlı YSK 06.11.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
57) 16122 Miracle Değirmenlik SK 2 - 1 Yalova SK 31.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
58) 16001 Doğan Türk Birliği 3 - 3 Lefke TSK 30.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
59) 15998 Yonpaş Dumlupınar TSK 3 - 3 Cihangir GSK 24.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
60) 16115 L. Gençler Birliği SK 1 - 0 Maraş GSK 23.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
61) 15981 Mesarya SK 1 - 0 Yenicami AK 10.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
62) 16096 Çanakkale TSK 1 - 2 Yeniboğaziçi DSK 09.10.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
63) 16088 Esentepe KKSK 0 - 2 Karşıyaka ASK 03.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
64) 15972 Mağusa Türk Gücü 7 - 0 Baf Ülkü Yurdu 02.10.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
65) 15961 Hamitköy ŞHSK 0 - 0 Doğan Türk Birliği 26.09.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
66) 16081 SFC Dörtyol SK 2 - 1 Miracle Değirmenlik SK 25.09.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
67) 15955 Girne Halk Evi 1 - 2 Göçmenköy İYSK 19.09.2021 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
68) 16077 İncirli SK 1 - 0 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 18.09.2021 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması