English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
ÖZAL ÇAĞLAYAN
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
Doğum Tarihi
:
06/07/1986
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10172
Klasman
:
Süper Lig Yardımcı Hakemi
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20485
Miracle Karşıyaka ASK
0 - 3
Doğan Türk Birliği
24.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
2)
20548
Ozanköy SK
1 - 2
Hamitköy ŞHSK
23.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
24. Hafta
A TAKIM
3)
20542
Girne Halk Evi
3 - 2
Ünimar Maraş GSK
17.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
23. Hafta
A TAKIM
4)
20417
Mevlevi SK
0 - 5
Karaoğlanoğlu SK
16.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
17. Hafta
BTM
5)
20536
M. Hacıali Yılmazköy SK
1 - 0
Hamitköy ŞHSK
16.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
23. Hafta
A TAKIM
6)
20534
Miracle Değirmenlik SK
0 - 0
Mormenekşe GBSK
10.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
22. Hafta
A TAKIM
7)
20530
Lapta TBSK
0 - 1
Gönyeli SK
09.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
22. Hafta
A TAKIM
8)
20523
Gönyeli SK
7 - 1
Baf Ülkü Yurdu
03.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
21. Hafta
A TAKIM
9)
20460
Alsancak Yeşilova SK
3 - 1
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
02.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
21. Hafta
A TAKIM
10)
20378
Kaplıca Karadeniz 61 SK
1 - 1
Northernland Dipkarpaz SK
25.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
14. Hafta
BTM
11)
20434
Ozanköy SK
1 - 4
Binatlı YSK
24.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
20. Hafta
A TAKIM
12)
20381
Karaoğlanoğlu SK
1 - 3
Atoll Kozanköy SK
24.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
14. Hafta
BTM
13)
20424
Lefke TSK
1 - 1
Mesarya SK
23.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
20. Hafta
A TAKIM
14)
20295
Pera L. Gençler Birliği SK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
18.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
19. Hafta
A TAKIM
15)
20369
German Gold Akova Vuda
1 - 1
Kaplıca Karadeniz 61 SK
18.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
13. Hafta
BTM
16)
20306
Geçitkale GSK
4 - 1
Lapta TBSK
11.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
18. Hafta
A TAKIM
17)
20363
Pile TSK
3 - 1
İncirli SK
11.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
12. Hafta
BTM
18)
20289
Yeniboğaziçi DSK
0 - 2
Yenicami AK
10.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
18. Hafta
A TAKIM
19)
20155
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 2
Ünimar Maraş GSK
20.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
20)
19960
Northernland Dipkarpaz SK
7 - 0
İncirli SK
14.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
9. Hafta
BTM
21)
20000
Demirhan SK
0 - 3
Ortaköy SK
07.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
8. Hafta
BTM
22)
19955
Tuzlaspor
0 - 1
Dörtyol SK
06.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
8. Hafta
BTM
23)
19998
Bostancı Bağcıl SK
1 - 2
Demirhan SK
30.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
7. Hafta
BTM
24)
19463
Mesarya SK
3 - 0
Doğan Türk Birliği
23.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
14. Hafta
A TAKIM
25)
19458
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 3
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
17.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
13. Hafta
A TAKIM
26)
19565
Girne Halk Evi
0 - 4
Yalova SK
16.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
13. Hafta
A TAKIM
27)
19563
Miracle Değirmenlik SK
3 - 0
Düzkaya KOSK
10.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
12. Hafta
A TAKIM
28)
19444
Mesarya SK
0 - 9
Mağusa Türk Gücü
09.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
12. Hafta
A TAKIM
29)
19553
M. Hacıali Yılmazköy SK
4 - 1
Geçitkale GSK
03.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
11. Hafta
A TAKIM
30)
19550
Yalova SK
1 - 3
Esentepe KKSK
02.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
11. Hafta
A TAKIM
31)
19978
Mevlevi SK
3 - 0
Demirhan SK
02.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
3. Hafta
BTM
32)
19437
Yenicami AK
2 - 1
Mesarya SK
01.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
11. Hafta
A TAKIM
33)
19547
Düzkaya KOSK
2 - 1
Hamitköy ŞHSK
26.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
10. Hafta
A TAKIM
34)
19541
Lapta TBSK
4 - 3
Girne Halk Evi
25.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
10. Hafta
A TAKIM
35)
19532
Mormenekşe GBSK
1 - 1
Ünimar Maraş GSK
19.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
9. Hafta
A TAKIM
36)
19919
German Gold Akova Vuda
0 - 1
Tuzlaspor
19.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
1. Hafta
BTM
37)
19426
Yeniboğaziçi DSK
2 - 6
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
18.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
9. Hafta
A TAKIM
38)
19529
Miracle Değirmenlik SK
0 - 1
Dem s Cons. Çanakkale TSK
12.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
8. Hafta
A TAKIM
39)
19413
Lefke TSK
2 - 0
Yenicami AK
11.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
8. Hafta
A TAKIM
40)
19519
Esentepe KKSK
3 - 0
Baf Ülkü Yurdu
05.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
7. Hafta
A TAKIM
41)
19409
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
04.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
7. Hafta
A TAKIM
42)
19513
Ozanköy SK
2 - 2
Lapta TBSK
29.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
6. Hafta
A TAKIM
43)
19400
Türk Ocağı Limasol
2 - 4
Mesarya SK
28.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
6. Hafta
A TAKIM
44)
19390
Alsancak Yeşilova SK
2 - 3
Miracle Karşıyaka ASK
22.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
5. Hafta
A TAKIM
45)
19500
Mormenekşe GBSK
3 - 5
Hamitköy ŞHSK
21.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
5. Hafta
A TAKIM
46)
19380
Yeniboğaziçi DSK
1 - 3
Mağusa Türk Gücü
15.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
4. Hafta
A TAKIM
47)
19488
Gönyeli SK
1 - 4
Miracle Değirmenlik SK
08.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
3. Hafta
A TAKIM
48)
19377
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 3
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
07.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
3. Hafta
A TAKIM
49)
19369
Miracle Karşıyaka ASK
6 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
01.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
50)
19481
Miracle Değirmenlik SK
5 - 1
Lapta TBSK
30.09.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
2. Hafta
A TAKIM
51)
19357
Yalova SK
0 - 0
Binatlı YSK
23.09.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
1. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması