ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ÖZAL ÇAĞLAYAN  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi : 06/07/1986
Uyruk : KKTC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10172
Klasman : Süper Lig Yardımcı Hakemi
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20844 Karşıyaka SK 0 - 2 Göçmenköy İYSK 17.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası Yarı Final 2. Maç A TAKIM
2) 20855 Pera L. Gençler Birliği SK 0 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 13.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
3) 20814 Yalova SK 0 - 1 Gönyeli SK 31.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
4) 20845 Kaplıca Karadeniz 61 SK 0 - 1 Vadili TÇBSK 30.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off Yarı Final BTM
5) 20485 Karşıyaka SK 0 - 3 Doğan Türk Birliği 24.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
6) 20548 Ozanköy SK 1 - 2 Hamitköy ŞHSK 23.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
7) 20542 Girne Halk Evi 3 - 2 Ünimar Maraş GSK 17.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
8) 20417 Mevlevi SK 0 - 5 Karaoğlanoğlu SK 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 17. Hafta BTM
9) 20536 M. Hacıali Yılmazköy SK 1 - 0 Hamitköy ŞHSK 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
10) 20534 Miracle Değirmenlik SK 0 - 0 Mormenekşe GBSK 10.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
11) 20530 Lapta TBSK 0 - 1 Gönyeli SK 09.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
12) 20523 Gönyeli SK 7 - 1 Baf Ülkü Yurdu 03.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
13) 20460 Alsancak Yeşilova SK 3 - 1 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 02.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 21. Hafta A TAKIM
14) 20378 Kaplıca Karadeniz 61 SK 1 - 1 Northernland Dipkarpaz SK 25.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 14. Hafta BTM
15) 20434 Ozanköy SK 1 - 4 Binatlı YSK 24.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
16) 20381 Karaoğlanoğlu SK 1 - 3 Atoll Kozanköy SK 24.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 14. Hafta BTM
17) 20424 Lefke TSK 1 - 1 Mesarya SK 23.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 20. Hafta A TAKIM
18) 20295 Pera L. Gençler Birliği SK 1 - 1 Doğan Türk Birliği 18.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 19. Hafta A TAKIM
19) 20369 German Gold Akova Vuda 1 - 1 Kaplıca Karadeniz 61 SK 18.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 13. Hafta BTM
20) 20306 Geçitkale GSK 4 - 1 Lapta TBSK 11.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
21) 20363 Pile TSK 3 - 1 İncirli SK 11.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 12. Hafta BTM
22) 20289 Yeniboğaziçi DSK 0 - 2 Yenicami AK 10.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 18. Hafta A TAKIM
23) 20155 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 2 Ünimar Maraş GSK 20.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
24) 19960 Northernland Dipkarpaz SK 7 - 0 İncirli SK 14.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 9. Hafta BTM
25) 20000 Demirhan SK 0 - 3 Ortaköy SK 07.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 8. Hafta BTM
26) 19955 Tuzlaspor 0 - 1 Dörtyol SK 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 8. Hafta BTM
27) 19998 Bostancı Bağcıl SK 1 - 2 Demirhan SK 30.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 7. Hafta BTM
28) 19463 Mesarya SK 3 - 0 Doğan Türk Birliği 23.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
29) 19458 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 3 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 17.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 13. Hafta A TAKIM
30) 19565 Girne Halk Evi 0 - 4 Yalova SK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
31) 19563 Miracle Değirmenlik SK 3 - 0 Düzkaya KOSK 10.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
32) 19444 Mesarya SK 0 - 9 Mağusa Türk Gücü 09.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 12. Hafta A TAKIM
33) 19553 M. Hacıali Yılmazköy SK 4 - 1 Geçitkale GSK 03.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
34) 19550 Yalova SK 1 - 3 Esentepe KKSK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
35) 19978 Mevlevi SK 3 - 0 Demirhan SK 02.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 3. Hafta BTM
36) 19437 Yenicami AK 2 - 1 Mesarya SK 01.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
37) 19547 Düzkaya KOSK 2 - 1 Hamitköy ŞHSK 26.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
38) 19541 Lapta TBSK 4 - 3 Girne Halk Evi 25.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
39) 19532 Mormenekşe GBSK 1 - 1 Ünimar Maraş GSK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
40) 19919 German Gold Akova Vuda 0 - 1 Tuzlaspor 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 1. Hafta BTM
41) 19426 Yeniboğaziçi DSK 2 - 6 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
42) 19529 Miracle Değirmenlik SK 0 - 1 Dem s Cons. Çanakkale TSK 12.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
43) 19413 Lefke TSK 2 - 0 Yenicami AK 11.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 8. Hafta A TAKIM
44) 19519 Esentepe KKSK 3 - 0 Baf Ülkü Yurdu 05.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
45) 19409 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 04.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
46) 19513 Ozanköy SK 2 - 2 Lapta TBSK 29.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
47) 19400 Türk Ocağı Limasol 2 - 4 Mesarya SK 28.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
48) 19390 Alsancak Yeşilova SK 2 - 3 Karşıyaka SK 22.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 5. Hafta A TAKIM
49) 19500 Mormenekşe GBSK 3 - 5 Hamitköy ŞHSK 21.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
50) 19380 Yeniboğaziçi DSK 1 - 3 Mağusa Türk Gücü 15.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
51) 19488 Gönyeli SK 1 - 4 Miracle Değirmenlik SK 08.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
52) 19377 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 3 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 07.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
53) 19369 Karşıyaka SK 6 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 01.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
54) 19481 Miracle Değirmenlik SK 5 - 1 Lapta TBSK 30.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
55) 19357 Yalova SK 0 - 0 Binatlı YSK 23.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması