ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

İSMAİL EGELİ  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : lefkosa
Doğum Tarihi : 08/09/1996
Uyruk : KKTC
Baba Adı : cafer
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10545
Klasman : C
Bölge : İSKELE

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 12079 KUMYALI SK 1 - 2 YILDIRIM SK 15.04.2018 HAKEM BTM 1. Ligi Kırmızı Grup 14. Hafta A TAKIM
2) 12226 BİNATLI YSK 0 - 6 CİHANGİR GSK 14.04.2018 HAKEM U21 Süper Lig 27. Hafta U21
3) 12116 AYDINKÖY MSK 3 - 1 YILMAZKÖY SK 08.04.2018 4. HAKEM BTM 1. Ligi Beyaz Grup 10. Hafta A TAKIM
4) 12195 BOSTANCI BAĞCIL SK 3 - 3 KAYA MEHMETÇİK TÇB 08.04.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
5) 12071 GEÇİTKALE GSK 1 - 1 DİPKARPAZ TÜRK SK 04.04.2018 HAKEM BTM 1. Ligi Kırmızı Grup 12. Hafta A TAKIM
6) 12112 ORTAKÖY SK 2 - 7 DENİZLİ SK 01.04.2018 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Ligi Beyaz Grup 9. Hafta A TAKIM
7) 11997 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 0 - 2 TÜRK OCAĞI LİMASOL 31.03.2018 HAKEM U21 Süper Lig 25. Hafta U21
8) 12063 MESARYA SK 6 - 0 TATLISU SERACILAR SK 25.03.2018 HAKEM BTM 1. Ligi Kırmızı Grup 10. Hafta A TAKIM
9) 12011 LAPTA TBSK 4 - 1 GÖÇMENKÖY İYSK 18.03.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
10) 12045 YALOVA SK 2 - 0 LEFKE TSK 17.03.2018 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 3.Grup 9. Hafta U15
11) 11966 BAF ÜLKÜ YURDU 1 - 1 GENÇLİK GÜCÜ TSK 17.03.2018 HAKEM U21 Süper Lig 23. Hafta U21
12) 11931 MORMENEKŞE GB 0 - 3 ÇANAKKALE TSK 11.03.2018 1. YARDIMCI HAKEM U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu 18. Hafta U21
13) 11932 DİPKARPAZ TÜRK SK 3 - 2 AKOVA VUDA T.Ç.B. 11.03.2018 HAKEM U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu 18. Hafta U21
14) 11938 KAYA MEHMETÇİK TÇB 0 - 7 DİPKARPAZ TÜRK SK 10.03.2018 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 1.Grup 8. Hafta U15
15) 11921 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 0 - 3 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 04.03.2018 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 4.Grup 7. Hafta U15
16) 11786 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 2 - 3 CİHANGİR GSK 04.03.2018 HAKEM U21 Süper Lig 21. Hafta U21
17) 11536 AYDINKÖY MSK 3 - 4 TATLISU HOSK 25.02.2018 HAKEM BTM 1. Ligi Beyaz Grup 7. Hafta A TAKIM
18) 11870 ÇANAKKALE TSK 4 - 1 ESENTEPE KKSK 24.02.2018 HAKEM U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu 16. Hafta U21
19) 11530 KARŞIYAKA ASK 1 - 4 DÜZKAYA KOSK 18.02.2018 4. HAKEM BTM 1. Ligi Beyaz Grup 6. Hafta A TAKIM
20) 11857 TÜRK OCAĞI LİMASOL 2 - 2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 17.02.2018 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 5.Grup 5. Hafta U15
21) 11754 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 4 - 1 OZANKÖY SK 17.02.2018 HAKEM U21 Süper Lig 19. Hafta U21
22) 11727 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 1 - 3 GENÇLİK GÜCÜ TSK 14.02.2018 HAKEM KTFF U15 Ligi 4.Grup 4. Hafta U15
23) 11726 YENİCAMİ AK 3 - 0 GÖNYELİ SK 14.02.2018 2. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 4.Grup 4. Hafta U15
24) 11725 GÖÇMENKÖY İYSK 0 - 8 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 14.02.2018 2. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 4.Grup 4. Hafta U15
25) 11625 ÇANAKKALE TSK 1 - 0 DOĞANCI SK 11.02.2018 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
26) 11712 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 0 - 0 DUMLUPINAR TSK 10.02.2018 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 2.Grup 3. Hafta U15
27) 11697 KAYA MEHMETÇİK TÇB 1 - 2 AKOVA VUDA T.Ç.B. 10.02.2018 HAKEM U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu 14. Hafta U21
28) 11686 BAF ÜLKÜ YURDU 10 - 0 HAMİTKÖY ŞHSK 07.02.2018 2. YARDIMCI HAKEM TAHSİN MERTEKÇİ Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
29) 11659 GÜVERCİNLİK İYSK 0 - 11 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 06.02.2018 HAKEM KTFF U15 Ligi 2.Grup 2. Hafta U15
30) 11652 AKOVA VUDA T.Ç.B. 1 - 7 DİPKARPAZ TÜRK SK 06.02.2018 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U15 Ligi 1.Grup 2. Hafta U15
31) 11419 GEÇİTKALE GSK 4 - 0 TATLISU SERACILAR SK 04.02.2018 HAKEM BTM 1. Ligi Kırmızı Grup 4. Hafta A TAKIM
32) 11518 DENİZLİ SK 0 - 0 YILMAZKÖY SK 03.02.2018 2. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Ligi Beyaz Grup 4. Hafta A TAKIM
33) 11608 GÖNYELİ SK 1 - 0 DEĞİRMENLİK SK 28.01.2018 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
34) 11563 CİHANGİR GSK 2 - 2 TÜRK OCAĞI LİMASOL 27.01.2018 HAKEM U21 Süper Lig 16. Hafta U21
35) 11543 ÇANAKKALE TSK 1 - 3 BAF ÜLKÜ YURDU 20.01.2018 1. YARDIMCI HAKEM TAHSİN MERTEKÇİ Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
36) 11538 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 4 - 0 LAPTA TBSK 19.01.2018 2. YARDIMCI HAKEM TAHSİN MERTEKÇİ Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
37) 11405 TATLISU SERACILAR SK 0 - 6 MESARYA SK 13.01.2018 1. YARDIMCI HAKEM BTM 1. Ligi Kırmızı Grup 1. Hafta A TAKIM
38) 11208 MORMENEKŞE GB 1 - 0 KAYA MEHMETÇİK TÇB 30.12.2017 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
39) 11502 MORMENEKŞE GB 5 - 1 DEĞİRMENLİK SK 30.12.2017 2. YARDIMCI HAKEM U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu 11. Hafta U21
40) 11076 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 2 - 2 BİNATLI YSK 24.12.2017 HAKEM U21 Süper Lig 14. Hafta U21
41) 11206 DUMLUPINAR TSK 7 - 2 GÖRNEÇ KSK 23.12.2017 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
42) 11382 MARAŞ GSK 3 - 1 MORMENEKŞE GB 17.12.2017 HAKEM U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu 9. Hafta U21
43) 11056 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 0 - 1 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 16.12.2017 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 13. Hafta U21
44) 11046 YENİCAMİ AK 3 - 0 YALOVA SK 10.12.2017 HAKEM U21 Süper Lig 12. Hafta U21
45) 11183 DEĞİRMENLİK SK 2 - 5 ESENTEPE KKSK 09.12.2017 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
46) 11372 DÜZKAYA KOSK 4 - 2 BOSTANCI BAĞCIL SK 03.12.2017 HAKEM U21 Bölgesel Lig Batı Grubu 7. Hafta U21
47) 11024 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 2 - 6 BAF ÜLKÜ YURDU 02.12.2017 HAKEM U21 Süper Lig 11. Hafta U21
48) 10975 CİHANGİR GSK 1 - 1 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 12.11.2017 HAKEM U21 Süper Lig 8. Hafta U21
49) 10980 YENİCAMİ AK 3 - 3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 11.11.2017 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 8. Hafta U21
50) 11310 GÖÇMENKÖY İYSK 4 - 2 HAMİTKÖY ŞHSK 11.11.2017 HAKEM U21 Bölgesel Lig Batı Grubu 4. Hafta U21
51) 11284 MESARYA SK 2 - 2 DEĞİRMENLİK SK 05.11.2017 1. YARDIMCI HAKEM U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu 3. Hafta U21
52) 11282 AKOVA VUDA T.Ç.B. 2 - 2 KAYA MEHMETÇİK TÇB 04.11.2017 HAKEM U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu 3. Hafta U21
53) 11300 GÖÇMENKÖY İYSK 3 - 0 DOĞANCI SK 31.10.2017 1. YARDIMCI HAKEM U21 Bölgesel Lig Batı Grubu 2. Hafta U21
54) 11298 DÜZKAYA KOSK 2 - 1 HAMİTKÖY ŞHSK 29.10.2017 1. YARDIMCI HAKEM U21 Bölgesel Lig Batı Grubu 2. Hafta U21
55) 10950 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 0 - 2 OZANKÖY SK 28.10.2017 HAKEM U21 Süper Lig 6. Hafta U21
56) 11272 ÇANAKKALE TSK 1 - 3 MESARYA SK 22.10.2017 1. YARDIMCI HAKEM U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu 1. Hafta U21
57) 11270 DİPKARPAZ TÜRK SK 2 - 3 DEĞİRMENLİK SK 22.10.2017 HAKEM U21 Bölgesel Lig Doğu Grubu 1. Hafta U21
58) 11127 ESENTEPE KKSK 1 - 3 GÖNYELİ SK 21.10.2017 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
59) 10913 YALOVA SK 0 - 3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 15.10.2017 HAKEM U21 Süper Lig 4. Hafta U21
60) 11123 DUMLUPINAR TSK 4 - 1 DEĞİRMENLİK SK 14.10.2017 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
61) 11246 YENİCAMİ AK 5 - 1 TÜRK OCAĞI LİMASOL 08.10.2017 HAKEM KTFF U17 Ligi 2. Hafta U17
62) 11247 GENÇLİK GÜCÜ TSK 1 - 2 CİHANGİR GSK 08.10.2017 1. YARDIMCI HAKEM KTFF U17 Ligi 2. Hafta U17
63) 11112 DOĞANCI SK 4 - 0 ÇANAKKALE TSK 07.10.2017 2. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
64) 10879 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 1 - 0 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 01.10.2017 HAKEM U21 Süper Lig 2. Hafta U21
65) 11241 CİHANGİR GSK 0 - 6 YENİCAMİ AK 30.09.2017 2. YARDIMCI HAKEM KTFF U17 Ligi 1. Hafta U17
66) 10881 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 0 - 2 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30.09.2017 1. YARDIMCI HAKEM U21 Süper Lig 2. Hafta U21
67) 11102 MARAŞ GSK 0 - 2 DUMLUPINAR TSK 24.09.2017 1. YARDIMCI HAKEM K-Pet 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
68) 10869 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 1 - 2 YENİCAMİ AK 23.09.2017 HAKEM U21 Süper Lig 1. Hafta U21
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2017-2018 Sezon Planlaması