ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
U21 Ligleri'nde 22.hafta programı 03/03/2020

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen U21 Süper Lig ve U21 1.Lig'de 22.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;




U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
07.03.2020
12:00
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü
10 - 2
Detaylar

Gönyeli SK
(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
(Y) FERDİ GÜZEL
07.03.2020
12:00
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK
0 - 3
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) HALİL ATLAR
(Y) HASAN ATLAR
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
07.03.2020
12:00
Girne Pia Bella Sahası
Türk Ocağı Limasol
3 - 0
Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) HASAN ABAY
(Y) OGÜN ULAŞ
07.03.2020
12:00
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Göçmenköy İYSK
0 - 0
Detaylar

Binatlı YSK
(H) ŞAHİN COŞKUN
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) HASAN BALDAN
07.03.2020
12:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Çetinkaya TSK
5 - 0
Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova
(H) YUSUF ATLAR
(Y) AHMET ATLAR
(Y) SERDAR GÜRPINAR
08.03.2020
12:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Gençlik Gücü TSK
0 - 4
Detaylar

Yenicami AK
(H) MURAT İZCİ
(Y) UFUK ÇALIŞKAN
(Y) ENES EMRE ACAZ
08.03.2020
12:00
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası
Baf Ülkü Yurdu
0 - 3
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) MÜFTAH BAYRAKTAR
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU
08.03.2020
12:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
0 - 1
Detaylar

Lefke TSK
(H) ÖMER BOR
(Y) CEBRİYE KUŞÇU
(Y) NURHAN KUTLUGÜN


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
07.03.2020
12:00
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK
1 - 2
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) RIDVAN ÇETİNKAYA
(Y) FURKAN YILMAZ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
07.03.2020
12:00
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK
4 - 1
Detaylar

Dörtyol SK
(H) ADEM FİDAN
(Y) AKAR KOÇ
(Y) SELİM KAYNARCA
07.03.2020
12:00
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
1 - 0
Detaylar

Maraş GSK
(H) ARİF MALEK
(Y) MESUT BOZLAR
(Y) MERT AKSU
08.03.2020
12:00
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi
1 - 4
Detaylar

Lapta TBSK
(H) ÖMER KÖSE
(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
(Y) İRFAN ALICI
08.03.2020
12:00
Görneç Üç Şehitler Stadı (Sentetik)
Görneç KSK
3 - 1
Detaylar

Ozanköy SK
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) YUNUS ÇEBİ
(Y) RÜYA SAKALLI
08.03.2020
12:00
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Yonpaş Dumlupınar TSK
4 - 0
Detaylar

Yalova SK
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) ALİ İŞLEK
(Y) MERT İŞLEK
08.03.2020
12:00
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
0 - 5
Detaylar

Mesarya SK
(H) İBRAHİM KATMER
(Y) AHMET ATLAR
(Y) OGÜN ULAŞ
Site İçi Arama