English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
HALİL ATLAR
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
Hatay
Doğum Tarihi
:
16/08/1998
Uyruk
:
TC
Baba Adı
:
AHMET
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10601
Klasman
:
B
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20860
Göçmenköy İYSK
1 - 1
Mağusa Türk Gücü
21.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
28. Hafta
A TAKIM
2)
20887
Lapta TBSK
3 - 0
Binatlı YSK
20.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
28. Hafta
A TAKIM
3)
20880
Binatlı YSK
4 - 4
Baf Ülkü Yurdu
14.04.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
27. Hafta
A TAKIM
4)
20858
Cihangir GSK
2 - 0
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
13.04.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
27. Hafta
A TAKIM
5)
20823
Geçitkale GSK
3 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
07.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
26. Hafta
A TAKIM
6)
20787
Lefke TSK
1 - 0
Doğan Türk Birliği
06.04.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
26. Hafta
A TAKIM
7)
20814
Yalova SK
0 - 1
Gönyeli SK
31.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
25. Hafta
A TAKIM
8)
20780
Yeniboğaziçi DSK
2 - 2
Karşıyaka SK
30.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
25. Hafta
A TAKIM
9)
20484
Lefke TSK
0 - 2
Mağusa Türk Gücü
24.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
10)
20399
Türkmenköy ASK
3 - 1
Mehmetçik TÇBSK
23.03.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
18. Hafta
BTM
11)
20595
Yenicami AK
1 - 2
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
20.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 2. Maç
A TAKIM
12)
20414
Denizli SK
3 - 1
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
16.03.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
17. Hafta
BTM
13)
20537
Yalova SK
2 - 0
Baf Ülkü Yurdu
16.03.2024
4. HAKEM
AKSA 1.Lig
23. Hafta
A TAKIM
14)
20469
Cihangir GSK
4 - 2
Doğan Türk Birliği
10.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
22. Hafta
A TAKIM
15)
20392
Türkmenköy ASK
1 - 1
German Gold Akova Vuda
09.03.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
16. Hafta
BTM
16)
20467
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 5
Pera L. Gençler Birliği SK
08.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
22. Hafta
A TAKIM
17)
20463
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 0
Çetinkaya TSK
03.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
21. Hafta
A TAKIM
18)
20407
Gülgün Süt Düzova GSK
1 - 0
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
02.03.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
15. Hafta
BTM
19)
20456
Yenicami AK
0 - 3
Karşıyaka SK
01.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
21. Hafta
A TAKIM
20)
20588
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 2
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
26.02.2024
4. HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Final
U16
21)
20377
Zella Estate Yenierenköy
3 - 4
Dörtyol SK
25.02.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
14. Hafta
BTM
22)
20435
Hamitköy ŞHSK
1 - 0
Mormenekşe GBSK
24.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
20. Hafta
A TAKIM
23)
20295
Pera L. Gençler Birliği SK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
18.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
19. Hafta
A TAKIM
24)
20369
German Gold Akova Vuda
1 - 1
Kaplıca Karadeniz 61 SK
18.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
13. Hafta
BTM
25)
20311
Baf Ülkü Yurdu
3 - 1
Ozanköy SK
17.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
26)
20308
Ünimar Maraş GSK
1 - 0
Baf Ülkü Yurdu
11.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
18. Hafta
A TAKIM
27)
20361
Zella Estate Yenierenköy
1 - 0
Türkmenköy ASK
10.02.2024
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
12. Hafta
BTM
28)
20285
Türk Ocağı Limasol
4 - 0
Doğan Türk Birliği
07.02.2024
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Çeyrek Final 2. Maç
U16
29)
20213
Lapta TBSK
0 - 6
Miracle Değirmenlik SK
04.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
17. Hafta
A TAKIM
30)
20264
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
0 - 2
Demirhan SK
04.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
11. Hafta
BTM
31)
20193
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 3
Karşıyaka SK
03.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
17. Hafta
A TAKIM
32)
20262
Ortaköy SK
1 - 2
Denizli SK
03.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
11. Hafta
BTM
33)
19727
Mesarya SK
2 - 4
Doğan Türk Birliği
23.12.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
14. Hafta
A2
34)
19988
Denizli SK
6 - 1
Demirhan SK
17.12.2023
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
5. Hafta
BTM
35)
19459
Karşıyaka SK
2 - 3
Çetinkaya TSK
16.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
13. Hafta
A TAKIM
36)
19450
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
0 - 3
Cihangir GSK
11.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
12. Hafta
A TAKIM
37)
19561
Ünimar Maraş GSK
1 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
10.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
12. Hafta
A TAKIM
38)
19553
M. Hacıali Yılmazköy SK
4 - 1
Geçitkale GSK
03.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
11. Hafta
A TAKIM
39)
19540
Baf Ülkü Yurdu
1 - 2
Mormenekşe GBSK
26.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
10. Hafta
A TAKIM
40)
19972
Vadili TÇBSK
0 - 0
Karaoğlanoğlu SK
25.11.2023
HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
2. Hafta
BTM
41)
19423
Göçmenköy İYSK
3 - 1
Mesarya SK
19.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
9. Hafta
A TAKIM
42)
19529
Miracle Değirmenlik SK
0 - 1
Dem s Cons. Çanakkale TSK
12.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
8. Hafta
A TAKIM
43)
19418
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
10.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
8. Hafta
A TAKIM
44)
19864
Girne Halk Evi
2 - 4
Ozanköy SK
05.11.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
2. Hafta
U16
45)
19404
Mağusa Türk Gücü
3 - 1
Karşıyaka SK
04.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
7. Hafta
A TAKIM
46)
19403
Yeniboğaziçi DSK
0 - 4
Doğan Türk Birliği
28.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
6. Hafta
A TAKIM
47)
19653
Yenicami AK
13 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
22.10.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
5. Hafta
A2
48)
19392
Mesarya SK
1 - 0
Lefke TSK
21.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
5. Hafta
A TAKIM
49)
19651
Ünimar Maraş GSK
11 - 1
Lapta TBSK
15.10.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
50)
19489
Lapta TBSK
3 - 1
Geçitkale GSK
08.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
3. Hafta
A TAKIM
51)
19373
Yenicami AK
4 - 3
Yeniboğaziçi DSK
06.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
3. Hafta
A TAKIM
52)
19477
Binatlı YSK
0 - 0
Girne Halk Evi
01.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
2. Hafta
A TAKIM
53)
19367
Cihangir GSK
4 - 3
Göçmenköy İYSK
30.09.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
54)
19363
Baf Ülkü Yurdu
0 - 5
Miracle Değirmenlik SK
24.09.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
1. Hafta
A TAKIM
55)
19349
Lefke TSK
0 - 1
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
22.09.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA Süper Lig
1. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması