ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig'de 7.hafta programı 22/10/2019

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig'de 7.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
25.10.2019
19:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Doğan Türk Birliği
0 - 2
Detaylar

Cihangir GSK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) EMRE ÖZTAŞLI
26.10.2019
14:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
0 - 4
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
26.10.2019
14:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova
2 - 0
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) KEREM ERAN
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) YUSUF BAKAR
(D) TURGAY MİSK
26.10.2019
14:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 2
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) FEHİM DAYI
(Y) RECEP YAMUK
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
26.10.2019
14:30
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
3 - 1
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) CEMAL SAKALLI
(Y) HAKAN GÖK
(D) FERHAT TUNA
27.10.2019
14:30
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK
1 - 7
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) MEHMET SEZENER
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) ABDULLAH GENÇ
(D) ZEKAİ TÖRE
27.10.2019
14:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Yenicami AK
6 - 3
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) TURGAY MİSK
27.10.2019
14:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK
1 - 1
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) CEMAL SARI
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
26.10.2019
14:30
Dörtyol Stadı (Sentetik)
Dörtyol SK
3 - 4
Detaylar

Çanakkale TSK
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) ABDULLAH GENÇ
(D) ZEKAİ TÖRE
26.10.2019
14:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
1 - 1
Detaylar

Esentepe KKSK
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) OLGUN CANİK
(Y) CEMAL SARI
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
26.10.2019
14:30
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Lapta TBSK
3 - 1
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) MEHMET SEZENER
26.10.2019
14:30
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK
1 - 4
Detaylar

Görneç KSK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) EMRE ÖZTAŞLI
27.10.2019
14:30
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Mesarya SK
2 - 0
Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) KEREM ERAN
27.10.2019
14:30
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
1 - 2
Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) NECMİ BULUT
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) FERHAT TUNA
Site İçi Arama