ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig'de 6.hafta programı 15/10/2019

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig'de 6.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
18.10.2019
19:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK
0 - 1
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
19.10.2019
15:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol
3 - 3
Detaylar

Gönyeli SK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
19.10.2019
15:30
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü
2 - 1
Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) HAKAN GÖK
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) SERKAN DURMAZ
19.10.2019
15:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Gençlik Gücü TSK
1 - 3
Detaylar

Lefke TSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) CEMAL SARI
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) HAKAN ÜNAL
19.10.2019
15:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK
1 - 3
Detaylar

Yenicami AK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) CEMAL SAKALLI
(Y) ABDULLAH GENÇ
(D) ÖMER DOĞRU
20.10.2019
15:30
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
2 - 5
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) NECMİ BULUT
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
20.10.2019
15:30
Cihangir Stadı
Cihangir GSK
3 - 1
Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
20.10.2019
15:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Göçmenköy İYSK
2 - 4
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) TURGAY MİSK
(Y) OLGUN CANİK
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) AHMET ÖZKURTULUŞ


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
18.10.2019
19:00
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK
0 - 2
Detaylar

Mesarya SK
(H) FEHİM DAYI
(Y) HAKAN GÖK
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) OSMAN ÖZPAŞA
19.10.2019
15:30
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Yonpaş Dumlupınar TSK
1 - 0
Detaylar

Dörtyol SK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) SERTAN ALKIN
(D) OSMAN KÜÇÜK
19.10.2019
15:30
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK
0 - 3
Detaylar

Yalova SK
(H) KEREM ERAN
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
19.10.2019
15:30
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK
1 - 2
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) FERHAT TUNA
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) OLGUN CANİK
(D) İSMAİL ERCAN
20.10.2019
15:30
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
3 - 1
Detaylar

Maraş GSK
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) HAKAN GÖK
(D) İSMAİL ERCAN
20.10.2019
15:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
1 - 0
Detaylar

Lapta TBSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) ALİ AKÇINAR
(Y) ABDULLAH GENÇ
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
20.10.2019
15:30
Görneç Üç Şehitler Stadı (Sentetik)
Görneç KSK
0 - 2
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) CEMAL SAKALLI
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) SERHAN ŞİMŞEK
Site İçi Arama