ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
U15 Ligi'nde haftanın programı 03/03/2020

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen U15 Ligi'nde tüm gruplardaki maçlar 7-8 Mart 2020 tarihinde oynanacak.

Program şöyle;




KTFF U15 Ligi 1.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
07.03.2020
12:00
Yeni Erenköy Stadı
Büyükkonuk BİASK
1 - 1
Detaylar

1461 İskele Trabzonspor
(H) KADİR GÖKDEMİR
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) YUNUS ÇEBİ
07.03.2020
09:30
Mehmetçik Stadı
Bafra SK
1 - 6
Detaylar

Tatlısu Seracılar SK
(H) YUNUS ÇEBİ
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) KADİR GÖKDEMİR
07.03.2020
15:00
Dipkarpaz Stadı
Dipkarpaz TSK
1 - 4
Detaylar

Sipahi TSK
(H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) KADİR GÖKDEMİR
(Y) YUNUS ÇEBİ


KTFF U15 Ligi 2.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
07.03.2020
10:00
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Yenişehir SK
0 - 10
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) MERDİ BERKE SARIGÜL
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) FERDİ GÜZEL
08.03.2020
10:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
5 - 0
Detaylar

Güvercinlik İYSK
(H) ALİ EREN ORÇAN
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
(Y) TAYYAR ALPDAĞ


KTFF U15 Ligi 3.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
07.03.2020
10:00
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK
-
Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
08.03.2020
15:00
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
2 - 12
Detaylar

Değirmenlik SK
(H) YUNUS ÇEBİ
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) RÜYA SAKALLI
08.03.2020
15:00
Akdoğan Özgürlük Stadı
Akıncılar GSK
1 - 2
Detaylar

Vadili TÇBSK
(H) ALİ EREN ORÇAN
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
(Y) TAYYAR ALPDAĞ


KTFF U15 Ligi 4.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
07.03.2020
10:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Yenicami AK
7 - 1
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) AHMET ATLAR
08.03.2020
10:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Çetinkaya TSK
2 - 4
Detaylar

Gönyeli SK
(H) ENES EMRE ACAZ
(Y) MURAT İZCİ
(Y) UFUK ÇALIŞKAN
08.03.2020
14:30
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Göçmenköy İYSK
4 - 2
Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) YUSUF ATLAR
(Y) HASAN ATLAR
(Y) ŞAHİN COŞKUN


KTFF U15 Ligi 5.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
07.03.2020
09:30
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Lapta TBSK
0 - 8
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) MÜFTAH BAYRAKTAR
(Y) CEBRİYE KUŞÇU
(Y) EMİR TURALI
07.03.2020
10:00
Girne Pia Bella Sahası
Türk Ocağı Limasol
3 - 1
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) HASAN ABAY
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) OGÜN ULAŞ
07.03.2020
10:00
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK
1 - 1
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) FURKAN YILMAZ
(Y) RIDVAN ÇETİNKAYA
(Y) NURHAN KUTLUGÜN


KTFF U15 Ligi 6.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
07.03.2020
09:30
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Alayköy Gençlik SK
1 - 5
Detaylar

Dikmen Gücü SK
(H) ÖMER KÖSE
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) HASAN BALDAN
08.03.2020
09:30
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
1 - 1
Detaylar

Binatlı YSK
(H) AHMET ATLAR
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) OGÜN ULAŞ
08.03.2020
09:30
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası
Baf Ülkü Yurdu
5 - 0
Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
(H) MÜFTAH BAYRAKTAR
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU
Site İçi Arama