ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
U21 Ligleri'nde 21.hafta programı 25/02/2020

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen U21 Süper Lig ve U21 1.Lig'de 21.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;




U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.02.2020
11:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Doğan Türk Birliği
20 - 1
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU
29.02.2020
11:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Yenicami AK
1 - 0
Detaylar

Binatlı YSK
(H) İBRAHİM KATMER
(Y) AHMET ATLAR
(Y) OGÜN ULAŞ
29.02.2020
11:30
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
0 - 1
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) HASAN ABAY
(Y) ADEM FİDAN
(Y) FURKAN YILMAZ
01.03.2020
11:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova
0 - 8
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) RIDVAN ÇETİNKAYA
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
01.03.2020
11:30
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK
1 - 0
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) KADİR GÖKDEMİR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
01.03.2020
11:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
3 - 2
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) MERT AKSU
(Y) HASAN BALDAN
01.03.2020
11:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
2 - 1
Detaylar

Cihangir GSK
(H) MÜFTAH BAYRAKTAR
(Y) CEBRİYE KUŞÇU
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
01.03.2020
11:30
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası
Baf Ülkü Yurdu
4 - 2
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) ARİF MALEK
(Y) ADEM FİDAN
(Y) ENES EMRE ACAZ


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
29.02.2020
11:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
3 - 1
Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
(H) YUSUF ATLAR
(Y) YALÇIN KABACIKLI
(Y) İRFAN ALICI
29.02.2020
11:30
Paşaköy 100. Yıl Stadı
Mesarya SK
9 - 0
Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) ALİ EREN ORÇAN
(Y) MERT AKSU
(Y) HASAN BALDAN
29.02.2020
11:30
Dörtyol Stadı (Sentetik)
Dörtyol SK
0 - 7
Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) ÖMER KÖSE
(Y) KADİR GÖKDEMİR
(Y) RÜYA SAKALLI
01.03.2020
11:30
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Lapta TBSK
1 - 3
Detaylar

Esentepe KKSK
(H) HALİL ATLAR
(Y) EFE SOLMAZ
(Y) HASAN ATLAR
01.03.2020
11:30
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
7 - 0
Detaylar

Ozanköy SK
(H) MURAT İZCİ
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
(Y) AHMET ATLAR
01.03.2020
11:30
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi
2 - 1
Detaylar

Görneç KSK
(H) ÖMER BOR
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) UFUK ÇALIŞKAN
01.03.2020
11:30
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK
3 - 0
Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) FERDİ GÜZEL
(Y) AKAR KOÇ
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU
Site İçi Arama