ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
U21 Ligleri'nde 20.hafta programı 18/02/2020

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen U21 Süper Lig ve U21 1.Lig'de 20.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;




U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.02.2020
11:30
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Göçmenköy İYSK
0 - 3
Detaylar

Yenicami AK
(H) HALİL ATLAR
(Y) ALİ YÖRÜK
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
22.02.2020
11:30
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK
1 - 1
Detaylar

Gönyeli SK
(H) ALİ EREN ORÇAN
(Y) AHMET ATLAR
(Y) YALÇIN KABACIKLI
22.02.2020
11:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Gençlik Gücü TSK
1 - 8
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) RIDVAN ÇETİNKAYA
(Y) FURKAN YILMAZ
22.02.2020
11:30
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
2 - 1
Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) ALİ İŞLEK
(Y) HASAN BALDAN
22.02.2020
11:30
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü
3 - 2
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) OLGUN CANİK
(Y) KADİR GÖKDEMİR
(Y) MEHMETCAN ERLİ
23.02.2020
11:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Çetinkaya TSK
7 - 1
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
(Y) YALÇIN KABACIKLI
23.02.2020
11:30
Girne Pia Bella Sahası
Türk Ocağı Limasol
0 - 0
Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova
(H) ÖMER BOR
(Y) MESUT BOZLAR
(Y) HASAN ATLAR
23.02.2020
11:30
Güzelyurt Sahası (Sentetik)
Binatlı YSK
4 - 1
Detaylar

Lefke TSK
(H) YUSUF ATLAR
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.02.2020
11:30
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
0 - 3
Detaylar

Lapta TBSK
(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) FERDİ GÜZEL
(Y) AKAR KOÇ
22.02.2020
11:30
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK
2 - 3
Detaylar

Yalova SK
(H) YUSUF ATLAR
(Y) ENES EMRE ACAZ
(Y) İRFAN ALICI
22.02.2020
11:30
Görneç Üç Şehitler Stadı (Sentetik)
Görneç KSK
1 - 7
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) ARİF MALEK
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) MERT AKSU
22.02.2020
11:30
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK
0 - 5
Detaylar

Dörtyol SK
(H) HASAN ABAY
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU
23.02.2020
11:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
-
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) İBRAHİM KATMER
(Y) ALİ YÖRÜK
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
23.02.2020
11:30
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK
2 - 1
Detaylar

Maraş GSK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) ADEM FİDAN
(Y) FURKAN YILMAZ
23.02.2020
11:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Çanakkale TSK
1 - 1
Detaylar

Mesarya SK
(H) MÜFTAH BAYRAKTAR
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) AKAR KOÇ
Site İçi Arama