ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
U15 Ligi'nde haftanın programı 18/02/2020

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen U15 Ligi'nde tüm gruplardaki maçlar 22-23 Şubat 2020 tarihinde oynanacak.

Program şöyle;




KTFF U15 Ligi 1.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.02.2020
09:30
Yeni Erenköy Stadı
Büyükkonuk BİASK
1 - 4
Detaylar

Dipkarpaz TSK
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) YUNUS ÇEBİ
23.02.2020
11:00
Yeni Erenköy Stadı
Sipahi TSK
6 - 0
Detaylar

Tatlısu Seracılar SK
(H) YUNUS ÇEBİ
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
23.02.2020
14:30
Mehmetçik Stadı
Bafra SK
1 - 7
Detaylar

1461 İskele Trabzonspor
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) YUNUS ÇEBİ


KTFF U15 Ligi 2.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.02.2020
14:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
1 - 3
Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) HASAN ATLAR
(Y) MESUT BOZLAR
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
22.02.2020
09:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Çanakkale TSK
0 - 3
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) MESUT BOZLAR
(Y) HASAN ATLAR
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
22.02.2020
09:30
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Yenişehir SK
9 - 1
Detaylar

Güvercinlik İYSK
(H) KADİR GÖKDEMİR
(Y) OLGUN CANİK
(Y) MEHMETCAN ERLİ


KTFF U15 Ligi 3.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.02.2020
09:30
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK
10 - 0
Detaylar

Akıncılar GSK
(H) MERT AKSU
(Y) AHMET ATLAR
(Y) İRFAN ALICI
23.02.2020
14:30
Vadili 14 Ağustos Stadı
Vadili TÇBSK
0 - 5
Detaylar

Değirmenlik SK
(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) MÜFTAH BAYRAKTAR
(Y) AKAR KOÇ
23.02.2020
14:30
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
1 - 4
Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) ADEM FİDAN
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) FURKAN YILMAZ


KTFF U15 Ligi 4.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.02.2020
09:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Gençlik Gücü TSK
1 - 3
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) RIDVAN ÇETİNKAYA
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) FURKAN YILMAZ
23.02.2020
09:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Çetinkaya TSK
1 - 6
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) MERDİ BERKE SARIGÜL
(Y) YALÇIN KABACIKLI
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
23.02.2020
14:30
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK
1 - 3
Detaylar

Yenicami AK
(H) ÖMER KÖSE
(Y) KADİR GÖKDEMİR
(Y) RÜYA SAKALLI


KTFF U15 Ligi 5.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
23.02.2020
14:30
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK
1 - 3
Detaylar

Lapta TBSK
(H) UFUK ÇALIŞKAN
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) OGÜN ULAŞ
23.02.2020
09:30
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
0 - 5
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) KADİR GÖKDEMİR
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) RÜYA SAKALLI
23.02.2020
09:30
Girne Pia Bella Sahası
Doğan Türk Birliği
3 - 0
Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova
(H) ŞAHİN COŞKUN
(Y) UFUK ÇALIŞKAN
(Y) OGÜN ULAŞ


KTFF U15 Ligi 6.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.02.2020
14:30
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
0 - 3
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) FERDİ GÜZEL
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) AKAR KOÇ
22.02.2020
14:30
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Alayköy Gençlik SK
1 - 16
Detaylar

Binatlı YSK
(H) ALİ YÖRÜK
(Y) HALİL ATLAR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
23.02.2020
14:30
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
0 - 4
Detaylar

Dikmen Gücü SK
(H) HASAN ABAY
(Y) RIDVAN ÇETİNKAYA
(Y) CEBRİYE KUŞÇU
Site İçi Arama