ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
U21 Ligleri'nde 19.hafta programı 11/02/2020

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen U21 Süper Lig ve U21 1.Lig'de 19.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;




U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
15.02.2020
11:30
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası
Baf Ülkü Yurdu
1 - 1
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) İBRAHİM KATMER
(Y) AHMET ATLAR
(Y) ALİ YÖRÜK
15.02.2020
11:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
7 - 1
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ENES EMRE ACAZ
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
15.02.2020
11:30
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK
3 - 1
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) ÖMER KÖSE
(Y) RÜYA SAKALLI
15.02.2020
11:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova
2 - 4
Detaylar

Cihangir GSK
(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) FERDİ GÜZEL
(Y) UFUK ÇALIŞKAN
15.02.2020
11:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Çetinkaya TSK
5 - 1
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) RIDVAN ÇETİNKAYA
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
16.02.2020
11:30
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
0 - 6
Detaylar

Yenicami AK
(H) ALİ EREN ORÇAN
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
(Y) FURKAN YILMAZ
16.02.2020
11:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Doğan Türk Birliği
4 - 3
Detaylar

Binatlı YSK
(H) ARİF MALEK
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
(Y) YALÇIN KABACIKLI
16.02.2020
11:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
0 - 0
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) MERT İŞLEK
(Y) YUNUS ÇEBİ


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
15.02.2020
11:30
Dörtyol Stadı (Sentetik)
Dörtyol SK
6 - 0
Detaylar

Ozanköy SK
(H) ÖMER BOR
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) YALÇIN KABACIKLI
15.02.2020
11:30
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi
-
Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
(H) HASAN ABAY
(Y) MÜFTAH BAYRAKTAR
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
15.02.2020
11:30
Balıkesir Stadı (Sentetik)
Mesarya SK
1 - 2
Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU
(Y) OGÜN ULAŞ
16.02.2020
11:30
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK
6 - 2
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) HALİL ATLAR
(Y) HASAN ABAY
(Y) CEBRİYE KUŞÇU
16.02.2020
11:30
Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı
Lapta TBSK
0 - 1
Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) MÜFTAH BAYRAKTAR
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) MUSTAFA ATİKOĞLU
16.02.2020
11:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
1 - 1
Detaylar

Çanakkale TSK
(H) ÖMER KÖSE
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) ALİ İŞLEK
16.02.2020
11:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
3 - 0
Detaylar

Görneç KSK
(H) YUSUF ATLAR
(Y) İRFAN ALICI
(Y) AHMET ATLAR
Site İçi Arama