ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
U15 Ligi'nde haftanın programı 11/02/2020

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen U15 Ligi'nde tüm gruplardaki maçlar 14-16 Şubat 2020 tarihinde oynanacak.

Program şöyle;




KTFF U15 Ligi 1.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
15.02.2020
11:00
Dipkarpaz Stadı
Dipkarpaz TSK
7 - 2
Detaylar

Bafra SK
(H) YUNUS ÇEBİ
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) CEMAL SARI
15.02.2020
14:30
İskele Cumhuriyet Stadı
1461 İskele Trabzonspor
4 - 0
Detaylar

Tatlısu Seracılar SK
(H) ALİ İŞLEK
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) MERT İŞLEK
15.02.2020
10:00
Yeni Erenköy Stadı
Büyükkonuk BİASK
1 - 6
Detaylar

Sipahi TSK
(H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) MERT İŞLEK
(Y) ALİ İŞLEK


KTFF U15 Ligi 2.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.02.2020
14:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
7 - 0
Detaylar

Çanakkale TSK
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) MERT İŞLEK
(Y) ALİ İŞLEK
16.02.2020
09:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Yonpaş Dumlupınar TSK
2 - 2
Detaylar

Yenişehir SK
(H) ALİ İŞLEK
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) ÖMER KÖSE
16.02.2020
10:00
Dörtyol Stadı (Sentetik)
Güvercinlik İYSK
0 - 21
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) ŞAHİN COŞKUN
(Y) KADİR GÖKDEMİR
(Y) HASAN BALDAN


KTFF U15 Ligi 3.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
15.02.2020
14:30
Akdoğan Özgürlük Stadı
Akıncılar GSK
2 - 5
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) MEHMETCAN ERLİ
(Y) MESUT BOZLAR
(Y) HASAN BALDAN
15.02.2020
11:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
1 - 2
Detaylar

Değirmenlik SK
(H) MESUT BOZLAR
(Y) MEHMETCAN ERLİ
(Y) HASAN BALDAN
16.02.2020
14:30
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK
10 - 0
Detaylar

Vadili TÇBSK
(H) KADİR GÖKDEMİR
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) HASAN BALDAN


KTFF U15 Ligi 4.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.02.2020
14:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Yenicami AK
5 - 0
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) YUSUF ATLAR
(Y) AHMET ATLAR
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
15.02.2020
09:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
1 - 4
Detaylar

Gönyeli SK
(H) RIDVAN ÇETİNKAYA
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) ÖZKAN TOLGA GÜZELER
16.02.2020
14:30
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Göçmenköy İYSK
0 - 5
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) MERT İŞLEK
(Y) YUNUS ÇEBİ


KTFF U15 Ligi 5.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
15.02.2020
09:30
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi
0 - 4
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) MÜFTAH BAYRAKTAR
(Y) HASAN ABAY
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
16.02.2020
09:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova
4 - 0
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) YALÇIN KABACIKLI
(Y) ARİF MALEK
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
16.02.2020
14:30
Girne Pia Bella Sahası
Türk Ocağı Limasol
9 - 1
Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) ENES EMRE ACAZ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) OGÜN ULAŞ


KTFF U15 Ligi 6.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.02.2020
14:00
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
7 - 0
Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
(H) RIDVAN ÇETİNKAYA
(Y) HASAN ABAY
(Y) MÜFTAH BAYRAKTAR
15.02.2020
14:30
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası
Binatlı YSK
4 - 1
Detaylar

Dikmen Gücü SK
(H) AHMET ATLAR
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) ALİ YÖRÜK
16.02.2020
14:30
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası
Baf Ülkü Yurdu
19 - 0
Detaylar

Alayköy Gençlik SK
(H) HASAN ABAY
(Y) HALİL ATLAR
(Y) CEBRİYE KUŞÇU
Site İçi Arama