ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

GEOFREY MASSA
Küçük Kaymaklı TSK
29
KASIM TAĞMAN
Lefke TSK
24
ERTAÇ TAŞKIRAN
Türk Ocağı Limasol
21
ESİN SONAY
Karşıyaka ASK
17
YASİN KANSU
Karşıyaka ASK
17
BATSHI TSHINOZOLA PATRICK
Yalova SK
16
SABRİ SELDEN
Miracle Değirmenlik SK
15
JACQUES MBUYAMBA MUKENDI
Girne Halk Evi
12
HALİL TURAN
Doğan Türk Birliği
12
SERDAR ÖZSÖNMEZER
Karşıyaka ASK
9
İBRAHİM KABORE
Mağusa Türk Gücü
9
MARTİN MBALLA ABEGA
Cihangir GSK
8
HAKAN ALTIN
Gençlik Gücü TSK
8
SERDAR DURAL
Düzkaya KOSK
8
ŞENOL HIZLIOĞLU
Girne Halk Evi
8
KAMİL ERGENEKON
Tuzla ABSK
8
DEBOLA OGUNSEYE
Binatlı YSK
7
MUSA ŞANLIER
Cihangir GSK
7
İBRAHİM ÇIDAMLI
Mesarya SK
6
EDİZ ÇUKUROVALI
Çamlıbel SKD
6
ERTAN BULUT
Çetinkaya TSK
6
MEUHEUKEU CEDRİC FEİN
Lefke TSK
6
MOUHAMADOU DIALLO
Yeniboğaziçi DSK
6
MAZOWA NSUMBU EMMANUEL
Lapta TBSK
6
FERİDUN SUNGUR
Mehmetçik TÇBSK
5
SOLOMON BONGWONG MAWO
Gönyeli SK
5
ERDOĞ BARKINAY
Mormenekşe GBSK
5
RAİF SELDEN
Miracle Değirmenlik SK
5
CAN ÖZSOY
Mormenekşe GBSK
5
SALİH GÜVENSOY
Doğan Türk Birliği
5
MURAT GERTİK
Dikmen Gücü SK
5
NURCAN GACAROĞLU
Türk Ocağı Limasol
5
AHMET COŞKUN
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
5
AZİZ ÖZSAKALLI
Lefke TSK
5
MUSTAFA YAŞINSES
Mesarya SK
5
EMİN ATABEK
Merit Alsancak Yeşilova SK
5
MOHAMED SESAY
Türk Ocağı Limasol
5
MUANZA MUTEBA PEDRO
Doğan Türk Birliği
5
JACQUES PATRIK EKELE
Cihangir GSK
5
AHMET CILBAK
Ozanköy SK
5
ÜNAL KAYA
Mağusa Türk Gücü
4
ÖNDER DERELİ
Karşıyaka ASK
4
ÇAĞIN CANDANAL
Göçmenköy İYSK
4
MEHMET ÇİL
Hamitköy ŞHSK
4
UĞUR NACİ GÖK
Mağusa Türk Gücü
4
BEHİÇ KUM
Çetinkaya TSK
4
GÖKHAN MAMİ
Yılmazköy SK
4
AYDIN AYGIN
Doğan Türk Birliği
4
HÜSEYİN KAYALILAR
Mesarya SK
4
DERVİŞ KOLCU
Baf Ülkü Yurdu
4
KEMAL UÇANER
Göçmenköy İYSK
4
PHILEMON LANDRY ESSOSSO NGONA
Doğan Türk Birliği
4
NURİ KAYA
Türk Ocağı Limasol
3
ANDREW ZDZISLAW KONOPELSKY
Türk Ocağı Limasol
3
BERHUN GÜMÜŞMADEN
Gönyeli SK
3
HASAN KANLI
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
3
HALİL ÇÜRÜK
Gaziköy SK
3
DENİZ TORUN
Yeniboğaziçi DSK
3
MEHMET GÖKTAŞ
Yenicami AK
3
TALAT DAĞER
Gönyeli SK
3
FIRAT ERSALAN
Yenicami AK
3
AKSEL KAPTANOĞLU
Merit Alsancak Yeşilova SK
3
MUSTAFA AKIŞ
Düzkaya KOSK
3
HÜSEYİN SADIKLAR
Yenicami AK
3
TONGUZ KALÇAY
Gaziköy SK
3
CEMRE NASIROĞLU
Akıncılar GSK
3
ÇAĞRI KIRAL
Doğan Türk Birliği
3
OZOTITE E.SMART
Cihangir GSK
3
OKAN KİBAR
Esentepe KKSK
3
AKIN TOPAL
Ozanköy SK
2
PIUS NELSON IKEDIA
Mağusa Türk Gücü
2
İSSA ZUMA KAMARA
Doğan Türk Birliği
2
KEMAL GÖKTAŞ
Lapta TBSK
2
SELÇUK AMCAOĞLU
Kırıkkale TSK
2
MUSTAFA TEKPINAR
Girne Halk Evi
2
TANER BİNGÖLLÜ
Cihangir GSK
2
MUSTAFA SALMAN
Güvercinlik İYSK
2
COŞKUN ULUSOY
Gönyeli SK
2
JEFFREY MAKOTİ
Bostancı Bağcıl SK
2
HASAN YAŞINSES
Demirhan SK
2
NASUH GÜNGÖR
Mormenekşe GBSK
2
AHMET SAYGI
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2
SERHAN ÖNET
Yenicami AK
2
SALİH TALHAOĞLU
Tatlısu HOBSK
2
ÖZGÜR GÜL
Girne Halk Evi
2
MEHMET BAYKENT
Demirhan SK
2
HASAN ÖZGÜR
Tatlısu HOBSK
2
CAHİT SOLKANAT
Bostancı Bağcıl SK
2
ALİ BAYIR
Çayönü SK
2
MUSTAFA ARNAVUT
Görneç KSK
2
OSMAN ÇOBANOĞLU
Çanakkale TSK
2
İBRAHİM EKER
Düzkaya KOSK
2
ADENIYI ALLEN ASSOGBA
Çetinkaya TSK
2
BÜLENT ŞAHİN
Akıncılar GSK
2
TANSEL EKİNGEN
Doğan Türk Birliği
2
ABBAS OSUM
Çetinkaya TSK
2
UĞUR SÖNMEZ
Gençlik Gücü TSK
2
HÜSEYİN ŞEVKİ
Mutluyaka HSK
2
HÜSEYİN ÖZBAYSAL
Tuzla ABSK
2
DENNİS LARTEY
Lapta TBSK
2
FERDA UYGUN
Bostancı Bağcıl SK
2
ANTONY OBADAİ
Mağusa Türk Gücü
2
YOUNAN SAMRA
Tatlısu HOBSK
1
ERSİN BABAHAN
Değirmenlik SK
1
HALİL GÖRGEL
Göçmenköy İYSK
1
BÜLENT İSA
Akdeniz KSD
1
SALİH ÖZBİR
Gençlik Gücü TSK
1
EMRE ONAT
Tatlısu HOBSK
1
SENDLEY SİDNEY BİTA
Lapta TBSK
1
ÇAĞAN ÇERKEZ
Küçük Kaymaklı TSK
1
NURETTİN GECEKUŞU
Cihangir GSK
1
MUSTAFA AVCI
Türk Ocağı Limasol
1
İSMAİL SOYDAN
Yalova SK
1
HAMİS ÇAKIR
Gönyeli SK
1
AHMET ZAİFOĞLU
Bostancı Bağcıl SK
1
MUSTAFA KILIÇ
İncirli SK
1
DEVRİM İZGE
Binatlı YSK
1
ERBAY BERTİZ
Hamitköy ŞHSK
1
MUSTAFA DENİZER
Bostancı Bağcıl SK
1
MUSTAFA TABAKCI
Düzkaya KOSK
1
MÜNÜR AYDINTAŞ
Doğan Türk Birliği
1
SALİH ATAKARA
Yılmazköy SK
1
ERSEN ESMERARSLAN
Bostancı Bağcıl SK
1
REŞAT NAZLI
Yalova SK
1
BAYRAM SALÇI
Düzkaya KOSK
1
İSMAİL KOVANCI
Baf Ülkü Yurdu
1
BAYRAM DAĞGÜL
Karşıyaka ASK
1
ONURCAN KANBURLAR
Ortaköy SK
1
ARİF SOLKANAT
Lefke TSK
1
DENİZ KURTAY
Türk Ocağı Limasol
1
YASİN KURT
Mağusa Türk Gücü
1
ULAŞ CANDANAL
Gönyeli SK
1
KADİR HAKEL
Gönyeli SK
1
AHMET ÖZLÜSES
Akçay SK
1
EREN MERAL
Yeşilyurt SD
1
HASAN KARABÖCÜ
Tatlısu HOBSK
1
BEYHAN KURTARANKARTAL
Çamlıbel SKD
1
MİTHAT KÜÇÜKAKÇALI
Yalova SK
1
KENAN GÜMÜŞÖREN
Gülgün Süt Düzova GSK
1
ERCAN OYAL
Gaziveren SK
1
CENGİZ BELET
Karşıyaka ASK
1
ALİ ÖZBAHAR
Binatlı YSK
1
ALİ AKBULUT
Doğan Türk Birliği
1
ÇAĞAN KILIÇ
GAÜ Çetinkaya TSK
1
BUĞRA BARIN
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1
EROL AKSUNLAR
Göçmenköy İYSK
1
ERKAN NEVAL ESENGÜL
L. Gençler Birliği SK
1
KADRİ ALAGÖZ
Hamitköy ŞHSK
1
KAYHAN BULUT
Boğaziçi SK
1
YAKUP ESMERASLAN
Lefke TSK
1
HASCAN KIRMAZ
Yenicami AK
1
EMRAH GÜLER
Ozanköy SK
1
CEM DAĞOĞLU
Gençlik Gücü TSK
1
GÜRÇİN KAPLAN
Düzkaya KOSK
1
EVREN GAYIR
Yenicami AK
1
BURAK SARIKAYA
Yonpaş Dumlupınar TSK
1
Telsim Süper Lig Play-Out

1. Devre

Maç NoTarihSaatEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
251302/05/201216:30:00Düzkaya KOSK3 - 4Göçmenköy İYSKDetaylarDetaylar
251202/05/201216:30:00Lapta TBSK0 - 0Türk Ocağı LimasolDetaylarDetaylar

1. Devre
1. Göçmenköy İYSK 3 3 0 0 8 3 5 9
2. Lapta TBSK 3 1 1 1 1 3 -2 7
3. Türk Ocağı Limasol 3 1 1 1 2 1 1 6
4. Düzkaya KOSK 3 0 0 3 3 7 -4 1

Telsim Süper Lig

Kategori


Maç NoTarihSaatEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
237921/04/201216:00:00Türk Ocağı Limasol2 - 2Doğan Türk BirliğiDetaylarDetaylar
237521/04/201216:00:00Gönyeli SK2 - 4Mağusa Türk GücüDetaylarDetaylar
237721/04/201216:00:00Çetinkaya TSK4 - 2Tatlısu HOBSKDetaylarDetaylar
238121/04/201216:00:00Küçük Kaymaklı TSK1 - 2Cihangir GSKDetaylarDetaylar
237821/04/201216:00:00Düzkaya KOSK2 - 0Göçmenköy İYSKDetaylarDetaylar
238021/04/201216:00:00Lapta TBSK2 - 1Lefke TSKDetaylarDetaylar
237621/04/201216:00:00Bostancı Bağcıl SK2 - 0Yenicami AKDetaylarDetaylar

1. Çetinkaya TSK 26 19 4 3 61 21 40 61
2. Mağusa Türk Gücü 26 15 7 4 54 29 25 52
3. Küçük Kaymaklı TSK 26 16 3 7 47 29 18 51
4. Yenicami AK 26 15 2 9 62 35 27 47
5. Cihangir GSK 26 14 3 9 46 46 0 45
6. Lefke TSK 26 11 6 9 45 36 9 39
7. Doğan Türk Birliği 26 11 6 9 54 47 7 39
8. Bostancı Bağcıl SK 26 9 10 7 40 32 8 37
9. Lapta TBSK 25 9 6 10 32 35 -3 33
10. Türk Ocağı Limasol 26 6 8 12 41 63 -22 26
11. Düzkaya KOSK 26 6 6 14 35 52 -17 24
12. Göçmenköy İYSK 27 6 5 16 26 57 -31 23
13. Tatlısu HOBSK 26 6 3 17 34 57 -23 21
14. Gönyeli SK 26 3 3 20 29 67 -38 12



Telsim Süper Lig
Sezon 2011-2012
1. Hafta
Türk Ocağı Limasol 3 - 3 Lefke TSK
Gönyeli SK 1 - 4 Yenicami AK
Çetinkaya TSK 2 - 3 Küçük Kaymaklı TSK
Düzkaya KOSK 0 - 2 Mağusa Türk Gücü
Lapta TBSK 6 - 1 Tatlısu HOBSK
Bostancı Bağcıl SK 2 - 0 Doğan Türk Birliği
Göçmenköy İYSK 2 - 1 Cihangir GSK
2. Hafta
Yenicami AK 3 - 0 Düzkaya KOSK
Mağusa Türk Gücü 3 - 0 Göçmenköy İYSK
Doğan Türk Birliği 3 - 1 Gönyeli SK
Küçük Kaymaklı TSK 2 - 1 Göçmenköy İYSK
Cihangir GSK 0 - 0 Çetinkaya TSK
Tatlısu HOBSK 2 - 0 Türk Ocağı Limasol
Lefke TSK 3 - 0 Bostancı Bağcıl SK
3. Hafta
Mağusa Türk Gücü 6 - 1 Cihangir GSK
Türk Ocağı Limasol 2 - 2 Küçük Kaymaklı TSK
Gönyeli SK 0 - 1 Lefke TSK
Düzkaya KOSK 0 - 5 Doğan Türk Birliği
Lapta TBSK 0 - 2 Çetinkaya TSK
Bostancı Bağcıl SK 1 - 1 Tatlısu HOBSK
Göçmenköy İYSK 1 - 3 Yenicami AK
4. Hafta
Yenicami AK 3 - 1 Mağusa Türk Gücü
Doğan Türk Birliği 6 - 1 Göçmenköy İYSK
Çetinkaya TSK 4 - 4 Türk Ocağı Limasol
Küçük Kaymaklı TSK 3 - 0 Bostancı Bağcıl SK
Cihangir GSK 0 - 1 Lapta TBSK
Tatlısu HOBSK 0 - 0 Gönyeli SK
Lefke TSK 3 - 1 Düzkaya KOSK
5. Hafta
Yenicami AK 4 - 0 Cihangir GSK
Mağusa Türk Gücü 1 - 1 Doğan Türk Birliği
Türk Ocağı Limasol 1 - 1 Lapta TBSK
Gönyeli SK 1 - 3 Küçük Kaymaklı TSK
Düzkaya KOSK 1 - 2 Tatlısu HOBSK
Bostancı Bağcıl SK 0 - 1 Çetinkaya TSK
Göçmenköy İYSK 1 - 1 Lefke TSK
6. Hafta
Doğan Türk Birliği 4 - 5 Yenicami AK
Çetinkaya TSK 2 - 0 Gönyeli SK
Küçük Kaymaklı TSK 1 - 1 Düzkaya KOSK
Lapta TBSK 0 - 0 Bostancı Bağcıl SK
Cihangir GSK 2 - 0 Türk Ocağı Limasol
Tatlısu HOBSK 1 - 0 Göçmenköy İYSK
Lefke TSK 0 - 2 Mağusa Türk Gücü
7. Hafta
Yenicami AK 1 - 1 Lefke TSK
Mağusa Türk Gücü 0 - 0 Tatlısu HOBSK
Gönyeli SK 0 - 1 Lapta TBSK
Doğan Türk Birliği 4 - 2 Cihangir GSK
Düzkaya KOSK 1 - 1 Çetinkaya TSK
Bostancı Bağcıl SK 4 - 0 Türk Ocağı Limasol
Göçmenköy İYSK 0 - 1 Küçük Kaymaklı TSK
8. Hafta
Türk Ocağı Limasol 2 - 3 Gönyeli SK
Çetinkaya TSK 5 - 0 Göçmenköy İYSK
Küçük Kaymaklı TSK 0 - 1 Mağusa Türk Gücü
Lapta TBSK 3 - 3 Düzkaya KOSK
Cihangir GSK 2 - 1 Bostancı Bağcıl SK
Tatlısu HOBSK 0 - 1 Yenicami AK
Lefke TSK 1 - 3 Doğan Türk Birliği
9. Hafta
Yenicami AK 2 - 4 Küçük Kaymaklı TSK
Mağusa Türk Gücü 0 - 2 Çetinkaya TSK
Gönyeli SK 1 - 1 Bostancı Bağcıl SK
Doğan Türk Birliği 3 - 2 Tatlısu HOBSK
Düzkaya KOSK 0 - 1 Türk Ocağı Limasol
Göçmenköy İYSK 1 - 0 Lapta TBSK
Lefke TSK 1 - 3 Cihangir GSK
10. Hafta
Türk Ocağı Limasol 2 - 0 Göçmenköy İYSK
Çetinkaya TSK 2 - 0 Yenicami AK
Küçük Kaymaklı TSK 3 - 0 Doğan Türk Birliği
Lapta TBSK 1 - 3 Mağusa Türk Gücü
Bostancı Bağcıl SK 4 - 1 Düzkaya KOSK
Cihangir GSK 4 - 3 Gönyeli SK
Tatlısu HOBSK 2 - 5 Lefke TSK
11. Hafta
Yenicami AK 5 - 1 Lapta TBSK
Mağusa Türk Gücü 4 - 1 Türk Ocağı Limasol
Doğan Türk Birliği 0 - 5 Çetinkaya TSK
Düzkaya KOSK 2 - 2 Gönyeli SK
Göçmenköy İYSK 1 - 1 Bostancı Bağcıl SK
Tatlısu HOBSK 1 - 3 Cihangir GSK
Lefke TSK 3 - 0 Küçük Kaymaklı TSK
12. Hafta
Türk Ocağı Limasol 2 - 3 Yenicami AK
Gönyeli SK 2 - 0 Göçmenköy İYSK
Çetinkaya TSK 2 - 0 Lefke TSK
Küçük Kaymaklı TSK 4 - 2 Tatlısu HOBSK
Lapta TBSK 0 - 1 Doğan Türk Birliği
Bostancı Bağcıl SK 2 - 2 Mağusa Türk Gücü
Cihangir GSK 2 - 1 Düzkaya KOSK
13. Hafta
Yenicami AK 1 - 1 Bostancı Bağcıl SK
Mağusa Türk Gücü 2 - 1 Gönyeli SK
Doğan Türk Birliği 1 - 3 Türk Ocağı Limasol
Cihangir GSK 2 - 1 Küçük Kaymaklı TSK
Göçmenköy İYSK 4 - 0 Düzkaya KOSK
Tatlısu HOBSK 0 - 1 Çetinkaya TSK
Lefke TSK 1 - 1 Lapta TBSK
14. Hafta
Yenicami AK 3 - 1 Gönyeli SK
Mağusa Türk Gücü 2 - 1 Düzkaya KOSK
Doğan Türk Birliği 2 - 2 Bostancı Bağcıl SK
Küçük Kaymaklı TSK 2 - 0 Çetinkaya TSK
Cihangir GSK 2 - 2 Göçmenköy İYSK
Tatlısu HOBSK 2 - 0 Lapta TBSK
Lefke TSK 1 - 1 Türk Ocağı Limasol
15. Hafta
Türk Ocağı Limasol 2 - 1 Tatlısu HOBSK
Gönyeli SK 0 - 3 Doğan Türk Birliği
Çetinkaya TSK 2 - 1 Cihangir GSK
Düzkaya KOSK 1 - 0 Yenicami AK
Lapta TBSK 0 - 1 Küçük Kaymaklı TSK
Bostancı Bağcıl SK 1 - 3 Lefke TSK
Göçmenköy İYSK 1 - 1 Mağusa Türk Gücü
16. Hafta
Yenicami AK 2 - 1 Göçmenköy İYSK
Doğan Türk Birliği 0 - 4 Düzkaya KOSK
Çetinkaya TSK 1 - 0 Lapta TBSK
Küçük Kaymaklı TSK 0 - 0 Türk Ocağı Limasol
Cihangir GSK 0 - 0 Mağusa Türk Gücü
Tatlısu HOBSK 1 - 3 Bostancı Bağcıl SK
Lefke TSK 4 - 0 Gönyeli SK
17. Hafta
Mağusa Türk Gücü 1 - 0 Yenicami AK
Türk Ocağı Limasol 1 - 2 Çetinkaya TSK
Gönyeli SK 3 - 4 Tatlısu HOBSK
Düzkaya KOSK 3 - 1 Lefke TSK
Lapta TBSK 6 - 1 Cihangir GSK
Bostancı Bağcıl SK 0 - 1 Küçük Kaymaklı TSK
Göçmenköy İYSK 1 - 1 Doğan Türk Birliği
18. Hafta
Doğan Türk Birliği 2 - 2 Mağusa Türk Gücü
Çetinkaya TSK 3 - 1 Bostancı Bağcıl SK
Küçük Kaymaklı TSK 3 - 0 Gönyeli SK
Lapta TBSK 1 - 1 Türk Ocağı Limasol
Cihangir GSK 2 - 1 Yenicami AK
Tatlısu HOBSK 1 - 3 Düzkaya KOSK
Lefke TSK 5 - 0 Göçmenköy İYSK
19. Hafta
Yenicami AK 0 - 2 Doğan Türk Birliği
Mağusa Türk Gücü 1 - 2 Lefke TSK
Türk Ocağı Limasol 1 - 3 Cihangir GSK
Gönyeli SK 2 - 7 Çetinkaya TSK
Düzkaya KOSK 0 - 2 Küçük Kaymaklı TSK
Bostancı Bağcıl SK 1 - 1 Lapta TBSK
Göçmenköy İYSK 2 - 1 Tatlısu HOBSK
20. Hafta
Türk Ocağı Limasol 0 - 3 Bostancı Bağcıl SK
Çetinkaya TSK 0 - 0 Düzkaya KOSK
Küçük Kaymaklı TSK 4 - 0 Göçmenköy İYSK
Lapta TBSK 1 - 0 Gönyeli SK
Cihangir GSK 4 - 3 Doğan Türk Birliği
Tatlısu HOBSK 2 - 3 Mağusa Türk Gücü
Lefke TSK 0 - 3 Yenicami AK
21. Hafta
Yenicami AK 5 - 1 Tatlısu HOBSK
Mağusa Türk Gücü 3 - 0 Küçük Kaymaklı TSK
Gönyeli SK 1 - 4 Türk Ocağı Limasol
Doğan Türk Birliği 1 - 1 Lefke TSK
Düzkaya KOSK 0 - 1 Lapta TBSK
Bostancı Bağcıl SK 2 - 1 Cihangir GSK
Göçmenköy İYSK 0 - 4 Çetinkaya TSK
22. Hafta
Türk Ocağı Limasol 5 - 4 Düzkaya KOSK
Çetinkaya TSK 3 - 0 Mağusa Türk Gücü
Küçük Kaymaklı TSK 0 - 3 Yenicami AK
Lapta TBSK 2 - 0 Göçmenköy İYSK
Bostancı Bağcıl SK 2 - 1 Gönyeli SK
Cihangir GSK 3 - 1 Lefke TSK
Tatlısu HOBSK 1 - 2 Doğan Türk Birliği
23. Hafta
Yenicami AK 1 - 3 Çetinkaya TSK
Mağusa Türk Gücü 4 - 1 Lapta TBSK
Gönyeli SK 1 - 0 Cihangir GSK
Doğan Türk Birliği 0 - 2 Küçük Kaymaklı TSK
Düzkaya KOSK 2 - 2 Bostancı Bağcıl SK
Göçmenköy İYSK 3 - 0 Türk Ocağı Limasol
Lefke TSK 1 - 0 Tatlısu HOBSK
24. Hafta
Türk Ocağı Limasol 2 - 5 Mağusa Türk Gücü
Gönyeli SK 1 - 3 Düzkaya KOSK
Çetinkaya TSK 2 - 1 Doğan Türk Birliği
Küçük Kaymaklı TSK 1 - 0 Lefke TSK
Lapta TBSK 2 - 1 Yenicami AK
Bostancı Bağcıl SK 3 - 0 Göçmenköy İYSK
Cihangir GSK 1 - 0 Tatlısu HOBSK
25. Hafta
Yenicami AK 8 - 1 Türk Ocağı Limasol
Mağusa Türk Gücü 1 - 1 Bostancı Bağcıl SK
Doğan Türk Birliği 4 - 0 Lapta TBSK
Düzkaya KOSK 1 - 4 Cihangir GSK
Göçmenköy İYSK 4 - 2 Gönyeli SK
Tatlısu HOBSK 4 - 3 Küçük Kaymaklı TSK
Lefke TSK 2 - 1 Çetinkaya TSK
26. Hafta
Türk Ocağı Limasol 2 - 2 Doğan Türk Birliği
Gönyeli SK 2 - 4 Mağusa Türk Gücü
Çetinkaya TSK 4 - 2 Tatlısu HOBSK
Küçük Kaymaklı TSK 1 - 2 Cihangir GSK
Düzkaya KOSK 2 - 0 Göçmenköy İYSK
Lapta TBSK 2 - 1 Lefke TSK
Bostancı Bağcıl SK 2 - 0 Yenicami AK
Site İçi Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması
Statüler
Statüler için Tıklayınız