English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2
Maç No:
 
19458
 
AKSA Süper Lig
 
13. Hafta
Lefkoşa Atatürk Stadı
17.12.2023 - 14:00
KEREM ERAN
(Hakem)
ÖZAL ÇAĞLAYAN
(1. Yrd. Hakem)
SERDAR GÜRPINAR
(2. Yrd. Hakem)
MUSTAFA TORUN
(Dördüncü Hakem)
ÖMER AKAN (Saha Komiseri)
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
3
İlk 11
1.
EMRE NALBANT (GK)
19.
ALİ AKBULUT (C)
3.
NECATİ GENÇ
4.
ABU DUMBUYA
6.
ORHAN ÇOKBEKLER
7.
ÜMİTCAN BABAHAN
9.
İBRAHİM KÖSE
10.
HASAN AKKUYU
20.
MUHAMMET NAZİK
27.
EBIMOBOWEI PETER
80.
TURGUT KAAN ÇOBAN
İlk 11
13.
TÜRKKAN DELİDENİZ (GK)(C)
2.
DANIE JUNIOR ADJESSA
4.
OLCAY MAHMUT AYKUT
5.
İSMAİL TIRLIK
7.
BERKE ZORBA
8.
BERK BÜYÜKKAL
10.
MEHMET ALTIN
14.
BOSSE ADAM CEDRIC KORE
15.
MEHMET EROL
17.
KADİR EROL
21.
OLADIMEJI ADEWOLE
Yedekler
11.
ZEKA PİRGALI
12.
ARİF AKBULUT
13.
SEYİT GEÇİCİ
17.
RİFAT KANIÖZ
30.
ÖZGÜR ONGUN
44.
CENGİZ AŞAN
66.
AFÜN SALİH GİRGEN
77.
AHMET SAYGI
98.
SEZER TUNÇ
99.
KAAN BOROVA
Yedekler
3.
ARDA BAYRAM
6.
ARİF SAĞALTICI
11.
MEHMET BATUHAN GÜRBIYIK
12.
ALİ YILDIZ
23.
BERK GÜÇLÜCAN
24.
NAZIM DEVECİ
26.
ÇAĞRI ŞAHİN
47.
MESUT ÖMER UÇAR
90.
DOĞUKAN GÖREN
Kulüp Personeli
DERVİŞ KOLCU
Teknik Direktör
MEHMET DOĞU ÖZDAĞ
Malzemeci
AHMET ZAİFOĞLU
Antrenör
AHMET GARDİYANOĞLU
Kaleci Antrenörü
ÖZGÜR ONGUN
Antrenör
MUSTAFA SOYKURT
Fizyoterapist
SUAT EROSAL
Yönetici
ARIN REİS
Tercüman
Kulüp Personeli
EVREN BAHTIKARA
Teknik Direktör
HÜSEYİN MERTOL
Kaleci Antrenörü
MÜLKİ ÇEMENDER
Yönetici
ADEM ERTEM
Antrenör
METE ÜNLÜCAN
Antrenör
SABRİ DENİZ
Maç ve Performans Analisti
İBRAHİM DENİZ
Malzemeci
SILAY DAL
Diyetisyen
MOMEEN AL MANDILI
Masör
Goller
NECATİ GENÇ, 44.dk (F)
KAAN BOROVA, 90.dk (H)
Goller
MEHMET EROL, 28.dk (F)
MEHMET ALTIN, 47.dk (F)
DANIE JUNIOR ADJESSA, 90.dk (F)
Kartlar
EBIMOBOWEI PETER, 31.dk
ÜMİTCAN BABAHAN, 58.dk
ORHAN ÇOKBEKLER, 69.dk
ABU DUMBUYA, 90.dk
Kartlar
MEHMET EROL, 34.dk
MEHMET ALTIN, 42.dk
MEHMET BATUHAN GÜRBIYIK, 90.dk
Oyundan Çıkanlar
İBRAHİM KÖSE, 62.dk
ORHAN ÇOKBEKLER, 71.dk
MUHAMMET NAZİK, 82.dk
ALİ AKBULUT, 82.dk
Oyundan Çıkanlar
OLADIMEJI ADEWOLE, 60.dk
MEHMET ALTIN, 78.dk
BERK BÜYÜKKAL, 78.dk
Oyuna Girenler
RİFAT KANIÖZ, 62.dk
KAAN BOROVA, 71.dk
AHMET SAYGI, 82.dk
ZEKA PİRGALI, 82.dk
Oyuna Girenler
BERK GÜÇLÜCAN, 60.dk
MEHMET BATUHAN GÜRBIYIK, 78.dk
NAZIM DEVECİ, 78.dk
F:F - Ayak H:H - Kafa K:K - Kendi Kalesine P:P - Penaltı SP:SP - Seri Penaltı
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması