ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ESİN SONAY
Girne Halk Evi
26
ÖZGÜR ONGUN
Yonpaş Dumlupınar TSK
19
ERTAÇ TAŞKIRAN
Girne Halk Evi
18
MUSTAFA YAŞINSES
Çetinkaya TSK
17
BATSHI TSHINOZOLA PATRICK
Yalova SK
14
KASIM TAĞMAN
Lefke TSK
13
HALİL TURAN
Mesarya SK
13
MUSTAFA BAKIR
L. Gençler Birliği SK
13
GEOFREY MASSA
Küçük Kaymaklı TSK
12
KENNETH NGWOKE
Göçmenköy İYSK
12
HASAN UĞUR KARDAL
Küçük Kaymaklı TSK
11
JULIUS CONTEH
Gönyeli SK
11
İBRAHİM ÇIDAMLI
Mesarya SK
11
KENAN OSHAN
Doğan Türk Birliği
10
YASİN KANSU
Karşıyaka ASK
10
MOUHAMADOU DIALLO
Yeniboğaziçi DSK
9
SERDAR DURAL
Düzkaya KOSK
8
DEBOLA OGUNSEYE
Binatlı YSK
8
UĞUR NACİ GÖK
Mağusa Türk Gücü
7
SABRİ SELDEN
Gönyeli SK
7
JACQUES MBUYAMBA MUKENDI
Girne Halk Evi
7
UFUK FIRAT
Girne Halk Evi
7
SERDAR ÖZSÖNMEZER
Karşıyaka ASK
7
AYDIN AYGIN
Doğan Türk Birliği
7
AHMET COŞKUN
Göçmenköy İYSK
7
MUSA ŞANLIER
Cihangir GSK
7
KEMAL SOLKANAT
Bostancı Bağcıl SK
6
BEHİÇ KUM
Cihangir GSK
6
DERVİŞ KOLCU
Baf Ülkü Yurdu
6
İBRAHİM KABORE
Mağusa Türk Gücü
6
METE SAĞIR
L. Gençler Birliği SK
6
SABRİ USKANBAŞ
Dikmen Gücü SK
6
AKANA WILLIEM
Cihangir GSK
6
PRİNCE ADOMA
Lapta TBSK
5
MAHOUGNON DIEUDONNE BORIS FLACANDJI
Gençlik Gücü TSK
5
HALİL GÖRGEL
Göçmenköy İYSK
5
COŞKUN ULUSOY
Gönyeli SK
5
YASİN KURT
Mağusa Türk Gücü
5
UĞUR SÖNMEZ
Gençlik Gücü TSK
5
HAKAN ALTIN
Gençlik Gücü TSK
5
CELAL HABEŞOĞLU
Değirmenlik SK
5
MURAT GERTİK
Dikmen Gücü SK
4
NAZIM AKTUNÇ
Türk Ocağı Limasol
4
FIRAT ERSALAN
Yenicami AK
4
OSMAN ÇOBANOĞLU
Ötüken TKOSK
4
CENKER YAZAR
Maraş GSK
4
ÜNAL KAYA
Mağusa Türk Gücü
4
JEFFREY MAKOTİ
Bostancı Bağcıl SK
4
HASCAN KIRMAZ
Yenicami AK
4
JUNİOR GOUİFFE A GOUİFFE
Türk Ocağı Limasol
4
HERRON SCARLA BERRIAN
Hamitköy ŞHSK
3
YUSUF KAYGUSUZ
Lapta TBSK
3
MLADEN BRKIC
Lapta TBSK
3
ETEME ADAMOU ACHILLE STEPHANE
Cihangir GSK
3
KOUAME EUGENE KOFFİ
Baf Ülkü Yurdu
3
ADİL YALÇIN UÇAR
Mağusa Türk Gücü
3
ERKAN NEVAL ESENGÜL
L. Gençler Birliği SK
3
ŞAHİN ŞEKER
Esentepe KKSK
3
SERHAN ÖNET
Doğan Türk Birliği
3
TANSEL EKİNGEN
Yenicami AK
3
HÜSEYİN SADIKLAR
Yenicami AK
3
ALİ ÖZBAHAR
Türk Ocağı Limasol
3
SALİH GÜVENSOY
Doğan Türk Birliği
2
CEMRE NASIROĞLU
Akıncılar GSK
2
ÇAĞIN CANDANAL
Göçmenköy İYSK
2
AHMET SAYGI
Girne Halk Evi
2
EMİN ATABEK
Merit Alsancak Yeşilova
2
CEMAL ASTAN
Mağusa Türk Gücü
2
HAKAN EMİNOĞLU
Ortaköy SK
2
ALİ KÜÇÜKOĞLU
Yeniceköy ZSK
2
SALİH KÜÇÜKOĞLU
Serdarlı GB
2
ERKAN KABASAKAL
Girne Halk Evi
2
ABDULLAH UMUT
Binatlı YSK
2
CAN ÖZSOY
Dörtyol SK
2
ERTAN BULUT
L. Gençler Birliği SK
2
MUSTAFA KILIÇ
İncirli SK
2
MEHMET ÖZKASNAK
Ortaköy SK
2
ERBAY BERTİZ
Hamitköy ŞHSK
2
ERMAN ÇELİK
TAŞKENT TÇB
2
İBRAHİM GÖÇER
Hamitköy ŞHSK
2
DENİZ KURTAY
Türk Ocağı Limasol
2
EDİZ ÇUKUROVALI
Çamlıbel SKD
2
SEZER YÜCEL
Cihangir GSK
2
KADİR HAKEL
Gönyeli SK
2
HASAN YAŞINSES
Demirhan SK
2
EROL AKSUNLAR
Göçmenköy İYSK
2
AKAY BAGDAŞ
Lefke TSK
2
OKAN ALTUNTERİM
Zümrütköy SK
2
BERKEM KORBAY
Binatlı YSK
2
DENNİS LARTEY
Lapta TBSK
2
YVAR RIBAL BAROUNG
Doğan Türk Birliği
2
CENKER PEHLİVAN
Karşıyaka ASK
2
KUATE SOUOP LOIOUE
Cihangir GSK
1
LAWSON ODJE ANTHONY
Lefke TSK
1
BENJAMIN BOATENG
Küçük Kaymaklı TSK
1
KAMİL ERGENEKON
Tuzla ABSK
1
DENİZ ENYONG
Hamitköy ŞHSK
1
MAXWELL OVIE OFUYAH
Türk Ocağı Limasol
1
GÖKHAN BOZKAYA
Doğan Türk Birliği
1
İSSA ZUMA KAMARA
Doğan Türk Birliği
1
ANDREW ZDZISLAW KONOPELSKY
Türk Ocağı Limasol
1
BİLAL CEYLAN
Türk Ocağı Limasol
1
ÇAĞLAR TOKLU
Cihangir GSK
1
TANER BİNGÖLLÜ
Küçük Kaymaklı TSK
1
CEMAL TERKAN
Göçmenköy İYSK
1
RİFAT KANIÖZ
Göçmenköy İYSK
1
HALİL UÇAR
Mağusa Türk Gücü
1
ÜMİT GENÇ
Karadeniz 61 SB
1
ALİ RIZA TUĞ
Tatlısu HOBSK
1
MUSTAFA SALMAN
Güvercinlik İYSK
1
AKIN TOPAL
Ozanköy SK
1
TUFAN GENÇAY
Gönyeli SK
1
HÜSEYİN HAŞİMOĞLU
Lapta TBSK
1
AZİZ ÖZSAKALLI
Bostancı Bağcıl SK
1
ERDİNÇ BÖREKÇİ
Doğan Türk Birliği
1
HALİL ÇÜRÜK
Gaziköy SK
1
KEMAL UZUNOĞLU
Göçmenköy İYSK
1
KEMAL UÇANER
Göçmenköy İYSK
1
DEVRİM İZGE
Binatlı YSK
1
ERSAN KARATAŞ
Göçmenköy İYSK
1
KAAN BOROVA
Karşıyaka ASK
1
ABBAS OSUM
Yonpaş Dumlupınar TSK
1
HÜSEYİN KAYALILAR
Yonpaş Dumlupınar TSK
1
HAMİS ÇAKIR
Girne Halk Evi
1
MUSTAFA ARNAVUT
Görneç KSK
1
SALİH SAY
Girne Halk Evi
1
ERDOĞ BARKINAY
Gençlik Gücü TSK
1
TUĞRA İNCEER
Gençlik Gücü TSK
1
HASAN BÜKE
Yenişehir SK
1
RAİF SELDEN
Gönyeli SK
1
SALİM TAYANÇLI
Karşıyaka ASK
1
HAMDİ ÖĞÜTCÜ
Hamitköy ŞHSK
1
NURCAN GACAROĞLU
Türk Ocağı Limasol
1
CAHİT SOLKANAT
Gençlik Gücü TSK
1
AHMET SÖNMEZ
Doğan Türk Birliği
1
İSMET PAŞA PEHLİVAN
Görneç KSK
1
ÇAĞRI KIRAL
Doğan Türk Birliği
1
SEDAT SABRİEV
Göçmenköy İYSK
1
ENDER META
Yonpaş Dumlupınar TSK
1
FIRTINA ÖZDİL
Bostancı Bağcıl SK
1
BEYHAN KURTARANKARTAL
Çamlıbel SKD
1
Telsim Süper Lig Play-Out

1. Devre

Maç NoTarihSaatEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
435315/05/201317:00:00Mağusa Türk Gücü3 - 4Gençlik Gücü TSKDetaylarDetaylar
435415/05/201317:00:00Lapta TBSK4 - 4Serdarlı GBDetaylarDetaylar

1. Devre
1. Serdarlı GB 3 2 1 0 7 5 2 7
2. Mağusa Türk Gücü 3 1 0 2 9 8 1 6
3. Gençlik Gücü TSK 3 1 1 1 5 5 0 6
4. Lapta TBSK 3 0 2 1 7 10 -3 3

Telsim Süper Lig

Kategori


Maç NoTarihSaatEv Sahibi TakımSkorMisafir Takım
413726/04/201319:00:00Çetinkaya TSK3 - 1Lefke TSKDetaylarDetaylar
414227/04/201316:00:00Mağusa Türk Gücü3 - 1Lapta TBSKDetaylarDetaylar
414127/04/201316:00:00Doğan Türk Birliği9 - 2Bostancı Bağcıl SKDetaylarDetaylar
413827/04/201316:00:00Hamitköy ŞHSK1 - 5Cihangir GSKDetaylarDetaylar
414327/04/201316:00:00Gençlik Gücü TSK1 - 2Yenicami AKDetaylarDetaylar
414027/04/201316:00:00Göçmenköy İYSK4 - 0Türk Ocağı LimasolDetaylarDetaylar
413927/04/201316:00:00Serdarlı GB0 - 1Küçük Kaymaklı TSKDetaylarDetaylar

1. Çetinkaya TSK 26 21 4 1 81 20 61 67
2. Yenicami AK 26 18 4 4 56 26 30 58
3. Küçük Kaymaklı TSK 26 15 4 7 58 26 32 49
4. Bostancı Bağcıl SK 26 13 4 9 46 42 4 43
5. Doğan Türk Birliği 26 12 5 9 52 45 7 41
6. Lefke TSK 26 10 7 9 36 32 4 37
7. Cihangir GSK 26 11 4 11 44 38 6 37
8. Hamitköy ŞHSK 26 9 6 11 34 47 -13 33
9. Mağusa Türk Gücü 26 9 6 11 42 40 2 33
10. Gençlik Gücü TSK 26 10 2 14 41 53 -12 32
11. Lapta TBSK 26 8 6 12 30 41 -11 30
12. Serdarlı GB 26 8 3 15 32 55 -23 27
13. Türk Ocağı Limasol 26 7 2 17 36 65 -29 23
14. Göçmenköy İYSK 26 2 1 23 19 77 -58 7


Telsim Süper Lig
Sezon 2012-2013
1. Hafta
Yenicami AK 0 - 2 Küçük Kaymaklı TSK
Mağusa Türk Gücü 1 - 2 Türk Ocağı Limasol
Doğan Türk Birliği 1 - 1 Cihangir GSK
Çetinkaya TSK 1 - 0 Lapta TBSK
Hamitköy ŞHSK 2 - 1 Serdarlı GB
Gençlik Gücü TSK 1 - 0 Lefke TSK
Göçmenköy İYSK 0 - 5 Bostancı Bağcıl SK
2. Hafta
Türk Ocağı Limasol 1 - 1 Çetinkaya TSK
Küçük Kaymaklı TSK 2 - 0 Hamitköy ŞHSK
Lapta TBSK 1 - 2 Gençlik Gücü TSK
Bostancı Bağcıl SK 1 - 1 Mağusa Türk Gücü
Cihangir GSK 4 - 0 Göçmenköy İYSK
Lefke TSK 3 - 1 Yenicami AK
Serdarlı GB 3 - 2 Doğan Türk Birliği
3. Hafta
Yenicami AK 2 - 1 Lapta TBSK
Mağusa Türk Gücü 0 - 0 Cihangir GSK
Doğan Türk Birliği 2 - 0 Hamitköy ŞHSK
Çetinkaya TSK 4 - 0 Bostancı Bağcıl SK
Gençlik Gücü TSK 0 - 2 Türk Ocağı Limasol
Göçmenköy İYSK 0 - 2 Serdarlı GB
Lefke TSK 0 - 0 Küçük Kaymaklı TSK
4. Hafta
Türk Ocağı Limasol 0 - 1 Yenicami AK
Hamitköy ŞHSK 2 - 1 Göçmenköy İYSK
Küçük Kaymaklı TSK 3 - 1 Doğan Türk Birliği
Lapta TBSK 1 - 0 Lefke TSK
Bostancı Bağcıl SK 4 - 1 Gençlik Gücü TSK
Cihangir GSK 3 - 1 Çetinkaya TSK
Serdarlı GB 1 - 1 Mağusa Türk Gücü
5. Hafta
Yenicami AK 2 - 0 Bostancı Bağcıl SK
Mağusa Türk Gücü 3 - 4 Hamitköy ŞHSK
Çetinkaya TSK 5 - 0 Serdarlı GB
Lapta TBSK 2 - 7 Küçük Kaymaklı TSK
Gençlik Gücü TSK 2 - 4 Cihangir GSK
Göçmenköy İYSK 0 - 4 Doğan Türk Birliği
Lefke TSK 3 - 2 Türk Ocağı Limasol
6. Hafta
Türk Ocağı Limasol 3 - 1 Lapta TBSK
Doğan Türk Birliği 0 - 1 Mağusa Türk Gücü
Hamitköy ŞHSK 2 - 4 Çetinkaya TSK
Küçük Kaymaklı TSK 3 - 1 Göçmenköy İYSK
Bostancı Bağcıl SK 3 - 1 Lefke TSK
Cihangir GSK 1 - 3 Yenicami AK
Serdarlı GB 2 - 4 Gençlik Gücü TSK
7. Hafta
Yenicami AK 4 - 0 Serdarlı GB
Mağusa Türk Gücü 1 - 0 Göçmenköy İYSK
Türk Ocağı Limasol 0 - 2 Küçük Kaymaklı TSK
Çetinkaya TSK 7 - 0 Doğan Türk Birliği
Lapta TBSK 0 - 1 Bostancı Bağcıl SK
Gençlik Gücü TSK 0 - 2 Hamitköy ŞHSK
Lefke TSK 2 - 1 Cihangir GSK
8. Hafta
Doğan Türk Birliği 3 - 2 Gençlik Gücü TSK
Hamitköy ŞHSK 1 - 8 Yenicami AK
Küçük Kaymaklı TSK 1 - 0 Mağusa Türk Gücü
Bostancı Bağcıl SK 2 - 1 Türk Ocağı Limasol
Cihangir GSK 0 - 1 Lapta TBSK
Göçmenköy İYSK 0 - 1 Çetinkaya TSK
Serdarlı GB 1 - 1 Lefke TSK
9. Hafta
Yenicami AK 1 - 0 Doğan Türk Birliği
Türk Ocağı Limasol 1 - 6 Cihangir GSK
Çetinkaya TSK 4 - 2 Mağusa Türk Gücü
Lapta TBSK 2 - 0 Serdarlı GB
Bostancı Bağcıl SK 0 - 2 Küçük Kaymaklı TSK
Gençlik Gücü TSK 5 - 2 Göçmenköy İYSK
Lefke TSK 0 - 0 Hamitköy ŞHSK
10. Hafta
Mağusa Türk Gücü 3 - 0 Gençlik Gücü TSK
Doğan Türk Birliği 1 - 0 Lefke TSK
Hamitköy ŞHSK 0 - 1 Lapta TBSK
Küçük Kaymaklı TSK 0 - 0 Çetinkaya TSK
Cihangir GSK 0 - 3 Bostancı Bağcıl SK
Göçmenköy İYSK 1 - 4 Yenicami AK
Serdarlı GB 3 - 1 Türk Ocağı Limasol
11. Hafta
Yenicami AK 1 - 0 Mağusa Türk Gücü
Türk Ocağı Limasol 4 - 0 Hamitköy ŞHSK
Lapta TBSK 0 - 0 Doğan Türk Birliği
Bostancı Bağcıl SK 2 - 1 Serdarlı GB
Cihangir GSK 2 - 1 Küçük Kaymaklı TSK
Gençlik Gücü TSK 0 - 4 Çetinkaya TSK
Lefke TSK 1 - 0 Göçmenköy İYSK
12. Hafta
Mağusa Türk Gücü 0 - 0 Lefke TSK
Doğan Türk Birliği 0 - 0 Türk Ocağı Limasol
Çetinkaya TSK 1 - 1 Yenicami AK
Hamitköy ŞHSK 1 - 1 Bostancı Bağcıl SK
Küçük Kaymaklı TSK 8 - 0 Gençlik Gücü TSK
Göçmenköy İYSK 0 - 1 Lapta TBSK
Serdarlı GB 3 - 0 Cihangir GSK
13. Hafta
Yenicami AK 3 - 2 Gençlik Gücü TSK
Türk Ocağı Limasol 7 - 0 Göçmenköy İYSK
Küçük Kaymaklı TSK 6 - 0 Serdarlı GB
Lapta TBSK 2 - 4 Mağusa Türk Gücü
Bostancı Bağcıl SK 3 - 1 Doğan Türk Birliği
Cihangir GSK 0 - 3 Hamitköy ŞHSK
Lefke TSK 3 - 5 Çetinkaya TSK
14. Hafta
Türk Ocağı Limasol 1 - 3 Mağusa Türk Gücü
Küçük Kaymaklı TSK 1 - 1 Yenicami AK
Lapta TBSK 1 - 3 Çetinkaya TSK
Bostancı Bağcıl SK 4 - 0 Göçmenköy İYSK
Cihangir GSK 0 - 2 Doğan Türk Birliği
Lefke TSK 2 - 0 Gençlik Gücü TSK
Serdarlı GB 4 - 0 Hamitköy ŞHSK
15. Hafta
Yenicami AK 1 - 0 Lefke TSK
Mağusa Türk Gücü 2 - 3 Bostancı Bağcıl SK
Doğan Türk Birliği 2 - 1 Serdarlı GB
Çetinkaya TSK 7 - 1 Türk Ocağı Limasol
Hamitköy ŞHSK 0 - 0 Küçük Kaymaklı TSK
Gençlik Gücü TSK 1 - 1 Lapta TBSK
Göçmenköy İYSK 0 - 1 Cihangir GSK
16. Hafta
Türk Ocağı Limasol 2 - 0 Gençlik Gücü TSK
Hamitköy ŞHSK 2 - 2 Doğan Türk Birliği
Küçük Kaymaklı TSK 0 - 1 Lefke TSK
Lapta TBSK 3 - 4 Yenicami AK
Bostancı Bağcıl SK 2 - 4 Çetinkaya TSK
Cihangir GSK 3 - 4 Mağusa Türk Gücü
Serdarlı GB 2 - 0 Göçmenköy İYSK
17. Hafta
Yenicami AK 3 - 1 Türk Ocağı Limasol
Mağusa Türk Gücü 0 - 1 Serdarlı GB
Doğan Türk Birliği 2 - 1 Küçük Kaymaklı TSK
Çetinkaya TSK 3 - 0 Cihangir GSK
Gençlik Gücü TSK 1 - 1 Bostancı Bağcıl SK
Göçmenköy İYSK 0 - 3 Hamitköy ŞHSK
Lefke TSK 1 - 1 Lapta TBSK
18. Hafta
Türk Ocağı Limasol 2 - 1 Lefke TSK
Doğan Türk Birliği 4 - 1 Göçmenköy İYSK
Hamitköy ŞHSK 2 - 1 Mağusa Türk Gücü
Küçük Kaymaklı TSK 2 - 3 Lapta TBSK
Bostancı Bağcıl SK 0 - 0 Yenicami AK
Cihangir GSK 0 - 3 Gençlik Gücü TSK
Serdarlı GB 1 - 3 Çetinkaya TSK
19. Hafta
Yenicami AK 0 - 1 Cihangir GSK
Mağusa Türk Gücü 4 - 2 Doğan Türk Birliği
Çetinkaya TSK 3 - 0 Hamitköy ŞHSK
Lapta TBSK 2 - 0 Türk Ocağı Limasol
Gençlik Gücü TSK 5 - 0 Serdarlı GB
Göçmenköy İYSK 2 - 5 Küçük Kaymaklı TSK
Lefke TSK 2 - 1 Bostancı Bağcıl SK
20. Hafta
Doğan Türk Birliği 0 - 0 Çetinkaya TSK
Hamitköy ŞHSK 1 - 2 Gençlik Gücü TSK
Küçük Kaymaklı TSK 3 - 1 Türk Ocağı Limasol
Bostancı Bağcıl SK 0 - 1 Lapta TBSK
Cihangir GSK 0 - 0 Lefke TSK
Göçmenköy İYSK 1 - 1 Mağusa Türk Gücü
Serdarlı GB 1 - 4 Yenicami AK
21. Hafta
Yenicami AK 2 - 0 Hamitköy ŞHSK
Mağusa Türk Gücü 3 - 4 Küçük Kaymaklı TSK
Türk Ocağı Limasol 1 - 4 Bostancı Bağcıl SK
Çetinkaya TSK 7 - 1 Göçmenköy İYSK
Lapta TBSK 1 - 1 Cihangir GSK
Gençlik Gücü TSK 1 - 3 Doğan Türk Birliği
Lefke TSK 4 - 0 Serdarlı GB
22. Hafta
Mağusa Türk Gücü 0 - 1 Çetinkaya TSK
Doğan Türk Birliği 0 - 4 Yenicami AK
Hamitköy ŞHSK 0 - 0 Lefke TSK
Küçük Kaymaklı TSK 1 - 2 Bostancı Bağcıl SK
Cihangir GSK 3 - 0 Türk Ocağı Limasol
Göçmenköy İYSK 0 - 2 Gençlik Gücü TSK
Serdarlı GB 0 - 0 Lapta TBSK
23. Hafta
Yenicami AK 3 - 0 Göçmenköy İYSK
Türk Ocağı Limasol 1 - 4 Serdarlı GB
Çetinkaya TSK 1 - 0 Küçük Kaymaklı TSK
Lapta TBSK 0 - 0 Hamitköy ŞHSK
Bostancı Bağcıl SK 0 - 3 Cihangir GSK
Gençlik Gücü TSK 3 - 0 Mağusa Türk Gücü
Lefke TSK 6 - 4 Doğan Türk Birliği
24. Hafta
Mağusa Türk Gücü 1 - 1 Yenicami AK
Doğan Türk Birliği 2 - 1 Lapta TBSK
Çetinkaya TSK 3 - 1 Gençlik Gücü TSK
Hamitköy ŞHSK 6 - 1 Türk Ocağı Limasol
Küçük Kaymaklı TSK 3 - 2 Cihangir GSK
Göçmenköy İYSK 1 - 3 Lefke TSK
Serdarlı GB 1 - 2 Bostancı Bağcıl SK
25. Hafta
Yenicami AK 0 - 5 Çetinkaya TSK
Türk Ocağı Limasol 1 - 5 Doğan Türk Birliği
Lapta TBSK 2 - 4 Göçmenköy İYSK
Bostancı Bağcıl SK 0 - 2 Hamitköy ŞHSK
Cihangir GSK 3 - 0 Serdarlı GB
Gençlik Gücü TSK 2 - 0 Küçük Kaymaklı TSK
Lefke TSK 1 - 3 Mağusa Türk Gücü
26. Hafta
Mağusa Türk Gücü 3 - 1 Lapta TBSK
Doğan Türk Birliği 9 - 2 Bostancı Bağcıl SK
Çetinkaya TSK 3 - 1 Lefke TSK
Hamitköy ŞHSK 1 - 5 Cihangir GSK
Gençlik Gücü TSK 1 - 2 Yenicami AK
Göçmenköy İYSK 4 - 0 Türk Ocağı Limasol
Serdarlı GB 0 - 1 Küçük Kaymaklı TSK
Site İçi Arama
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması
Statüler
Statüler için Tıklayınız