ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
U15 Ligi'nde haftanın programı 10/03/2020

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen U15 Ligi'nde tüm gruplardaki maçlar 14-15 Mart 2020 tarihinde oynanacak.

Program şöyle;




KTFF U15 Ligi 1.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.03.2020
15:00
İskele Cumhuriyet Stadı
1461 İskele Trabzonspor
-
Detaylar

Sipahi TSK
15.03.2020
15:00
Dipkarpaz Stadı
Dipkarpaz TSK
-
Detaylar

Tatlısu Seracılar SK
15.03.2020
10:00
Mehmetçik Stadı
Büyükkonuk BİASK
-
Detaylar

Bafra SK


KTFF U15 Ligi 2.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.03.2020
09:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
-
Detaylar

Yenişehir SK
15.03.2020
10:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Yonpaş Dumlupınar TSK
-
Detaylar

Mağusa Türk Gücü


KTFF U15 Ligi 3.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.03.2020
10:00
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK
-
Detaylar

Mormenekşe GBSK
14.03.2020
15:00
Akdoğan Özgürlük Stadı
Akıncılar GSK
-
Detaylar

Değirmenlik SK
15.03.2020
15:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
-
Detaylar

Vadili TÇBSK


KTFF U15 Ligi 4.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.03.2020
15:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
-
Detaylar

Yenicami AK
14.03.2020
10:00
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK
-
Detaylar

Göçmenköy İYSK
15.03.2020
09:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Gençlik Gücü TSK
-
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK


KTFF U15 Ligi 5.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.03.2020
09:30
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi
-
Detaylar

Lapta TBSK
15.03.2020
09:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova
-
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
15.03.2020
15:00
Girne Pia Bella Sahası
Doğan Türk Birliği
-
Detaylar

Karşıyaka ASK


KTFF U15 Ligi 6.Grup

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
14.03.2020
15:00
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
-
Detaylar

Alayköy Gençlik SK
15.03.2020
09:30
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası
Binatlı YSK
-
Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
15.03.2020
15:00
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası
Baf Ülkü Yurdu
-
Detaylar

Dikmen Gücü SK
Site İçi Arama