ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ERDİNÇ BÖREKÇİ  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : GÜZELYURT
Doğum Tarihi : 30/11/1978
Uyruk : KKTC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 3117
Kulüp : Doğan Türk Birliği
Kayıt Tarihi : 20/03/2015
Lisans Veriliş Tarihi : 19/07/2017
Görevi : Antrenör
Lisans Türü : A LİSANS

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Saat Lig Hafta Grup
1) 15952 Gönyeli SK 1 - 0 Türk Ocağı Limasol 18.09.2021 16:30 AKSA Süper Lig 1. Hafta A TAKIM
2) 15960 Cihangir GSK 1 - 0 Gönyeli SK 25.09.2021 16:30 AKSA Süper Lig 2. Hafta A TAKIM
3) 15968 Gönyeli SK 1 - 0 Hamitköy ŞHSK 03.10.2021 16:30 AKSA Süper Lig 3. Hafta A TAKIM
4) 15976 Göçmenköy İYSK 2 - 4 Gönyeli SK 09.10.2021 16:00 AKSA Süper Lig 4. Hafta A TAKIM
5) 15992 Merit Alsancak Yeşilova SK 1 - 1 Gönyeli SK 23.10.2021 16:00 AKSA Süper Lig 6. Hafta A TAKIM
6) 16000 Gönyeli SK 2 - 1 Baf Ülkü Yurdu 31.10.2021 14:30 AKSA Süper Lig 7. Hafta A TAKIM
7) 16016 Gönyeli SK 2 - 0 Mesarya SK 14.11.2021 14:30 AKSA Süper Lig 9. Hafta A TAKIM
8) 16024 Küçük Kaymaklı TSK 2 - 2 Gönyeli SK 21.11.2021 14:30 AKSA Süper Lig 10. Hafta A TAKIM
9) 16032 Gönyeli SK 0 - 3 Yenicami AK 27.11.2021 14:00 AKSA Süper Lig 11. Hafta A TAKIM
10) 16056 Binatlı YSK 0 - 1 Gönyeli SK 18.12.2021 14:00 AKSA Süper Lig 14. Hafta A TAKIM
11) 16523 Gönyeli SK 4 - 0 Maraş GSK 29.12.2021 13:00 Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
12) 16544 Türk Ocağı Limasol 0 - 3 Gönyeli SK 30.01.2022 14:00 AKSA Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
13) 16552 Gönyeli SK 4 - 1 Cihangir GSK 06.02.2022 14:00 AKSA Süper Lig 17. Hafta A TAKIM
14) 17074 Gönyeli SK 1 - 1 Cihangir GSK 09.02.2022 13:00 Nicosia Group Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
15) 17164 Cihangir GSK 0 - 1 Doğan Türk Birliği 16.03.2022 14:00 Nicosia Group Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 2. Maç A TAKIM
16) 16633 Doğan Türk Birliği 2 - 0 Mesarya SK 20.03.2022 14:00 AKSA Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
17) 16636 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 1 Doğan Türk Birliği 26.03.2022 15:30 AKSA Süper Lig 24. Hafta A TAKIM
18) 16643 Doğan Türk Birliği 0 - 3 Yenicami AK 02.04.2022 15:30 AKSA Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
19) 17205 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 0 Doğan Türk Birliği 05.04.2022 15:30 Nicosia Group Kıbrıs Kupası YARI FİNAL 1. MAÇ A TAKIM
20) 16652 Mağusa Türk Gücü 3 - 2 Doğan Türk Birliği 10.04.2022 15:30 AKSA Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
21) 16663 Doğan Türk Birliği 3 - 0 Girne Halk Evi 16.04.2022 15:30 AKSA Süper Lig 27. Hafta A TAKIM
22) 17207 Doğan Türk Birliği 3 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 20.04.2022 20:00 Nicosia Group Kıbrıs Kupası YARI FİNAL 2. MAÇ A TAKIM
23) 16668 Binatlı YSK 1 - 2 Doğan Türk Birliği 24.04.2022 16:00 AKSA Süper Lig 28. Hafta A TAKIM
24) 16677 Doğan Türk Birliği 2 - 1 Türk Ocağı Limasol 30.04.2022 17:00 AKSA Süper Lig 29. Hafta A TAKIM
25) 16683 Doğan Türk Birliği 1 - 1 Gönyeli SK 06.05.2022 17:00 AKSA Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
26) 17285 Doğan Türk Birliği 0 - 2 Mağusa Türk Gücü 13.05.2022 20:00 Nicosia Group Kıbrıs Kupası Final A TAKIM

Sezon Transfer Tarihi Kulübü Söz. Başlangıç Tarihi Söz. Bitiş Tarihi
1) 2021-2022 15.03.2022 Doğan Türk Birliği 15.03.2022 30.05.2022
2) 2021-2022 24.06.2021 Gönyeli SK 24.06.2021 30.05.2022
3) 2019-2020 21.01.2020 Doğan Türk Birliği 16.01.2020 16.05.2020
4) 2018-2019 28.05.2019 Gayretköy GSK 28.05.2019 30.07.2019
5) 2018-2019 20.09.2018 Baf Ülkü Yurdu 18.09.2018 30.05.2019
6) 2016-2017 18.03.2017 Yalova SK 01.03.2017 30.06.2017
7) 2015-2016 11.05.2016 Gayretköy GSK 09.05.2016 12.09.2016
8) 2014-2015 20.03.2015 Çetinkaya TSK
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması