English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
FARUK ÇELER
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
LEFKOŞA
Doğum Tarihi
:
21/04/2008
Statü
:
KKTC
Baba Adı
:
MUHAMMET ARİF
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
116766
Kulüp
:
Miracle Değirmenlik SK
Kayıt Tarihi
:
26/01/2022
Lisans Veriliş Tarihi
:
18/09/2023
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Maçlar
Attığı Goller
Kartlar
Oyuncu Hareketleri
Genel
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Saat
Lig
Hafta
Grup
1)
20583
Miracle Değirmenlik SK
2 - 2
Binatlı YSK
24.03.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
24. Hafta
A2
2)
20566
Miracle Değirmenlik SK
2 - 3
Mormenekşe GBSK
10.03.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
22. Hafta
A2
3)
20552
Girne Halk Evi
1 - 2
Miracle Değirmenlik SK
02.03.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
21. Hafta
A2
4)
20454
Miracle Değirmenlik SK
8 - 1
Yalova SK
25.02.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
20. Hafta
A2
5)
20349
Esentepe KKSK
0 - 2
Miracle Değirmenlik SK
18.02.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
19. Hafta
A2
6)
20334
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Gönyeli SK
10.02.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
7)
20245
Lapta TBSK
0 - 3
Miracle Değirmenlik SK
04.02.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
17. Hafta
A2
8)
20181
Türk Ocağı Limasol
6 - 1
Miracle Değirmenlik SK
28.01.2024
14:00
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
9)
20234
Miracle Değirmenlik SK
5 - 0
Baf Ülkü Yurdu
27.01.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
16. Hafta
A2
10)
20091
Türkmenköy ASK
0 - 3
Miracle Değirmenlik SK
07.01.2024
09:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
10. Hafta
U16
11)
19826
Miracle Değirmenlik SK
3 - 1
Ünimar Maraş GSK
07.01.2024
11:30
AKSA A2 1.Lig
15. Hafta
A2
12)
20061
Miracle Değirmenlik SK
3 - 0
Düzkaya KOSK
30.12.2023
11:30
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
9. Hafta
U16
13)
20059
Esentepe KKSK
2 - 0
Miracle Değirmenlik SK
24.12.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
8. Hafta
U16
14)
19819
Geçitkale GSK
1 - 2
Miracle Değirmenlik SK
23.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
15)
20056
Cihangir GSK
2 - 2
Miracle Değirmenlik SK
17.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
7. Hafta
U16
16)
19811
Miracle Değirmenlik SK
6 - 0
Ozanköy SK
16.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
13. Hafta
A2
17)
20020
Miracle Değirmenlik SK
0 - 6
Mesarya SK
10.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
6. Hafta
U16
18)
19803
Miracle Değirmenlik SK
5 - 1
Düzkaya KOSK
10.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
12. Hafta
A2
19)
19794
Hamitköy ŞHSK
0 - 2
Miracle Değirmenlik SK
03.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
20)
19886
Miracle Değirmenlik SK
3 - 1
Türkmenköy ASK
02.12.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
5. Hafta
U16
21)
19883
Düzkaya KOSK
0 - 3
Miracle Değirmenlik SK
19.11.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
4. Hafta
U16
22)
19777
Binatlı YSK
0 - 7
Miracle Değirmenlik SK
18.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
9. Hafta
A2
23)
19769
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Dem s Cons. Çanakkale TSK
12.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
24)
19880
Miracle Değirmenlik SK
1 - 0
Esentepe KKSK
11.11.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
3. Hafta
U16
25)
19877
Miracle Değirmenlik SK
4 - 1
Cihangir GSK
05.11.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
2. Hafta
U16
26)
19756
Mormenekşe GBSK
0 - 4
Miracle Değirmenlik SK
04.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
7. Hafta
A2
27)
19874
Mesarya SK
4 - 0
Miracle Değirmenlik SK
29.10.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
1. Hafta
U16
28)
19749
Miracle Değirmenlik SK
11 - 3
Girne Halk Evi
28.10.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
6. Hafta
A2
29)
19742
Yalova SK
2 - 5
Miracle Değirmenlik SK
21.10.2023
12:30
AKSA A2 1.Lig
5. Hafta
A2
30)
19647
Miracle Değirmenlik SK
0 - 2
Esentepe KKSK
14.10.2023
12:30
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
31)
19640
Gönyeli SK
1 - 0
Miracle Değirmenlik SK
08.10.2023
12:30
AKSA A2 1.Lig
3. Hafta
A2
32)
19631
Miracle Değirmenlik SK
11 - 2
Lapta TBSK
30.09.2023
14:00
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
33)
19627
Baf Ülkü Yurdu
1 - 4
Miracle Değirmenlik SK
24.09.2023
14:00
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
Dakika
Gol Tipi
Karşılaşma
Tarih
Lig
Grup
1)
17.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Yalova SK
25.02.2024
AKSA A2 1.Lig
A2
2)
37.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Yalova SK
25.02.2024
AKSA A2 1.Lig
A2
3)
45.dk
P - PENALTI
Türkmenköy ASK - Miracle Değirmenlik SK
07.01.2024
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
U16
4)
37.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Düzkaya KOSK
30.12.2023
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
U16
5)
80.dk
F - AYAK
Hamitköy ŞHSK - Miracle Değirmenlik SK
03.12.2023
AKSA A2 1.Lig
A2
6)
7.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Türkmenköy ASK
02.12.2023
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
U16
7)
60.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Türkmenköy ASK
02.12.2023
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
U16
8)
37.dk
P - PENALTI
Miracle Değirmenlik SK - Cihangir GSK
05.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
U16
9)
79.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Cihangir GSK
05.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
U16
Oynadığı Takım
Kart
Dakika
Karşılaşma
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
Miracle Değirmenlik SK
38
Türk Ocağı Limasol - Miracle Değirmenlik SK
28.01.2024
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
2)
Miracle Değirmenlik SK
58
Türkmenköy ASK - Miracle Değirmenlik SK
07.01.2024
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
10. Hafta
U16
3)
Miracle Değirmenlik SK
75
Miracle Değirmenlik SK - Mesarya SK
10.12.2023
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
6. Hafta
U16
4)
Miracle Değirmenlik SK
32
Düzkaya KOSK - Miracle Değirmenlik SK
19.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
4. Hafta
U16
5)
Miracle Değirmenlik SK
72
Düzkaya KOSK - Miracle Değirmenlik SK
19.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
4. Hafta
U16
6)
Miracle Değirmenlik SK
56
Miracle Değirmenlik SK - Cihangir GSK
05.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
2. Hafta
U16
Sezon
Transfer Tarihi
Kulübü
Lig Türü
Transfer Türü
Söz. Başlangıç Tarihi
Söz. Bitiş Tarihi
1)
2023-2024
18.09.2023
Miracle Değirmenlik SK
LİG
V - Vize
2)
2022-2023
02.02.2023
Lefkoşa Spor Birliği
LİG
GT - Geçici Transfer
3)
2022-2023
16.09.2022
Miracle Değirmenlik SK
LİG
V - Vize
4)
2021-2022
26.01.2022
Miracle Değirmenlik SK
LİG
YNL - Yeni Lisans
Lig Kategori
Grup
Toplam Maç
Toplam Gol
AKSA A2 Süper Lig
A2
13
0
AKSA A2 1.Lig
A2
28
3
Turkcell U15 Ligi 5.Grup
U15
6
3
Turkcell U15 Ligi
U15
1
0
Asbuzu U16 Ligi
U16
1
0
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
U16
17
12
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması