ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

NEDİM EMRE AKAN  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : HATAY
Doğum Tarihi : 22/07/2002
Uyruk : TC
Baba Adı : METİN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10692
Klasman : Aday
Bölge : LEFKOŞA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20724 Cihangir GSK 0 - 4 Tuzlaspor 20.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 5. Hafta U14
2) 20723 Taşkent TSK 0 - 1 Dörtyol SK 20.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 5. Hafta U14
3) 20645 Hamitköy ŞHSK 0 - 11 Çetinkaya TSK 14.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 4. Hafta U14
4) 20648 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 0 Göçmenköy İYSK 14.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 2.Grup 4. Hafta U14
5) 20903 Doğan Türk Birliği 1 - 1 Türk Ocağı Limasol 13.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 27. Hafta A2
6) 20681 Düzkaya KOSK 1 - 1 Lapta TBSK 13.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 4. Hafta U14
7) 20808 Karşıyaka SK 3 - 3 Cihangir GSK 07.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
8) 20801 Mesarya SK 0 - 0 Yenicami AK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
9) 20149 Vadili TÇBSK 3 - 1 Alsancak Yeşilova SK 06.04.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 11. Hafta KADIN
10) 20829 Girne Halk Evi 1 - 1 Lapta TBSK 31.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 25. Hafta A2
11) 20514 Mesarya SK 4 - 2 Göçmenköy İYSK 24.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
12) 20512 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 0 Yeniboğaziçi DSK 23.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
13) 20672 Karşıyaka SK 4 - 0 Karaoğlanoğlu SK 17.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 1. Hafta U14
14) 20510 Alsancak Yeşilova SK 0 - 0 Türk Ocağı Limasol 17.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 23. Hafta A2
15) 20669 Lapta TBSK 0 - 1 Girne Halk Evi 16.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 1. Hafta U14
16) 20670 Alsancak Yeşilova SK 1 - 3 Türk Ocağı Limasol 16.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 1. Hafta U14
17) 20139 Alsancak Yeşilova SK 3 - 0 Taşkınköy SK 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 9. Hafta KADIN
18) 20584 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 4 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 03.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası Yarı Final 1. Maç KADIN
19) 20488 Yenicami AK 0 - 1 Karşıyaka SK 02.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
20) 20453 Düzkaya KOSK 2 - 1 Girne Halk Evi 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
21) 20442 Cihangir GSK 0 - 2 Mağusa Türk Gücü 24.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
22) 19736 Cihangir GSK 0 - 0 Küçük Kaymaklı TSK 07.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
23) 19824 Hamitköy ŞHSK 2 - 0 Lapta TBSK 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
24) 20099 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 1 Doğan Türk Birliği 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 1. Hafta KADIN
25) 20052 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 3 - 9 Ozanköy SK 30.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 9. Hafta U16
26) 20060 Mesarya SK 5 - 1 Cihangir GSK 30.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 9. Hafta U16
27) 20039 Göçmenköy İYSK 3 - 0 Gönyeli SK 24.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 8. Hafta U16
28) 19724 Alsancak Yeşilova SK 0 - 3 Mağusa Türk Gücü 23.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
29) 19716 Mağusa Türk Gücü 7 - 0 Göçmenköy İYSK 17.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
30) 19720 Yeniboğaziçi DSK 6 - 1 Türk Ocağı Limasol 16.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 13. Hafta A2
31) 19714 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 3 - 3 Cihangir GSK 10.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
32) 19710 Çetinkaya TSK 0 - 3 Alsancak Yeşilova SK 09.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
33) 20013 Yenicami AK 3 - 1 Göçmenköy İYSK 09.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 6. Hafta U16
34) 19704 Doğan Türk Birliği 2 - 2 Lefke TSK 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
35) 19873 Doğan Türk Birliği 3 - 0 Alsancak Yeşilova SK 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 5. Hafta U16
36) 19693 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 0 Yenicami AK 25.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 10. Hafta A2
37) 19691 Cihangir GSK 8 - 0 Çetinkaya TSK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
38) 19885 Cihangir GSK 1 - 3 Mesarya SK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 4. Hafta U16
39) 19770 Düzkaya KOSK 4 - 0 Binatlı YSK 12.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
40) 19681 Karşıyaka SK 0 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 11.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 8. Hafta A2
41) 19754 Hamitköy ŞHSK 1 - 4 Dem s Cons. Çanakkale TSK 28.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
42) 19845 Gönyeli SK 4 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 28.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 1. Hafta U16
43) 19747 Binatlı YSK 1 - 2 Ozanköy SK 22.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
44) 19644 Düzkaya KOSK 1 - 1 Yalova SK 14.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
45) 19642 Lapta TBSK 0 - 5 Geçitkale GSK 08.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
46) 19600 Doğan Türk Birliği 1 - 1 Yenicami AK 01.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 2. Hafta A2
47) 19629 Düzkaya KOSK 1 - 2 Gönyeli SK 30.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
48) 19595 Türk Ocağı Limasol 1 - 5 Karşıyaka SK 24.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
49) 19588 Mağusa Türk Gücü 11 - 1 Çetinkaya TSK 23.09.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 1. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması