Turkish
HOME
CTFA
NATIONAL TEAMS
LEAGUES
CUPS
INFO BANK
CTFA Info Bank
Players
Coaches
Club Staffs
Matches
Clubs
Stadiums
Penalties
Referees
Observers
Status
Instructions
Forms - Contracts
HİLMİ DAĞMAN
Personal Informations
Birth Place
:
Birth Date
:
Nationality
:
KKTC
Father Name
:
MUSTAFA
License Informations
License Num
:
10304
Area
:
Match Controlled
Match Num
Home
Score
Away
Date
League
Week
Group
1)
9423
İncirli SK
0 - 4
Mesarya SK
24.07.2016
Promotion League 5. Group
10. Week
TEAM A
2)
9368
Baf Canbulat SK
1 - 2
Yıldırım SK
09.07.2016
Promotion League 4. Group
7. Week
TEAM A
3)
9434
GAÜ Çetinkaya TSK
0 - 2
Yenicami AK
25.06.2016
CTFA U15 League Final Group
Semi Final
U15
4)
9326
Göçmenköy İYSK
0 - 6
Yenicami AK
04.06.2016
CTFA U15 League Group 6
9. Week
U15
5)
9078
Lapta TBSK
2 - 2
Doğan Türk Birliği
10.05.2016
CTFA U15 League Group 1
4. Week
U15
6)
9120
Gönyeli SK
0 - 10
Yenicami AK
08.05.2016
CTFA U15 League Group 6
3. Week
U15
7)
9054
Esentepe KKSK
5 - 1
1461 İskele Trabzonspor
04.05.2016
CTFA U15 League Group 3.
2. Week
U15
8)
9039
Alsancak Yeşilova SK
5 - 0
Lapta TBSK
01.05.2016
CTFA U15 League Group 1
1. Week
U15
9)
9017
Boğaziçi SK
1 - 3
Vadili TÇBSK
24.04.2016
A2 League 2
25. Week
U21
10)
9010
Boğaziçi SK
6 - 2
Vadili TÇBSK
24.04.2016
K-Pet League 2
25. Week
TEAM A
11)
8979
Dem s Cons. Çanakkale TSK
7 - 1
Ortaköy SK
03.04.2016
A2 League 2
22. Week
U21
12)
8972
Dem s Cons. Çanakkale TSK
0 - 1
Ortaköy SK
03.04.2016
K-Pet League 2
22. Week
TEAM A
13)
8625
Tatlısu HOBSK
1 - 0
1461 İskele Trabzonspor
16.03.2016
K-Pet League 2
16. Week
TEAM A
14)
8792
Geçitkale GSK
0 - 7
Dem s Cons. Çanakkale TSK
13.03.2016
A2 League 2
19. Week
U21
15)
8786
Geçitkale GSK
0 - 3
Dem s Cons. Çanakkale TSK
13.03.2016
K-Pet League 2
19. Week
TEAM A
16)
8632
Tatlısu HOBSK
4 - 1
1461 İskele Trabzonspor
21.02.2016
A2 League 2
16. Week
U21
17)
8416
Akova Vuda TÇB
0 - 1
Vadili TÇBSK
05.12.2015
A2 League 2
11. Week
U21
18)
8409
Akova Vuda TÇB
1 - 3
Vadili TÇBSK
05.12.2015
K-Pet League 2
11. Week
TEAM A
19)
8234
Akova Vuda TÇB
5 - 2
Tatlısu HOBSK
15.11.2015
A2 League 2
8. Week
U21
20)
8227
Akova Vuda TÇB
1 - 2
Tatlısu HOBSK
15.11.2015
K-Pet League 2
8. Week
TEAM A
21)
8192
Ortaköy SK
3 - 2
Tatlısu HOBSK
25.10.2015
A2 League 2
5. Week
U21
22)
8185
Ortaköy SK
0 - 0
Tatlısu HOBSK
25.10.2015
K-Pet League 2
5. Week
TEAM A
23)
8043
Ozanköy SK
3 - 1
Boğaziçi SK
11.10.2015
K-Pet League 2
3. Week
TEAM A
24)
8050
Ozanköy SK
4 - 4
Boğaziçi SK
11.10.2015
A2 League 2
3. Week
U21
25)
7837
Çayönü SK
5 - 1
Güvercinlik İYSK
19.07.2015
Promotion League 4. Group
14. Week
TEAM A
26)
7871
Bahçelispor
6 - 2
YEŞİLKÖY SK
15.07.2015
Promotion League 6. Group
13. Week
TEAM A
27)
7827
Güvercinlik İYSK
0 - 4
Turunçlu Ulukışla TÇBSK
12.07.2015
Promotion League 4. Group
12. Week
TEAM A
28)
7865
Tatlısu Seracılar GSK
3 - 0
Zella Estate Yenierenköy
05.07.2015
Promotion League 6. Group
11. Week
TEAM A
29)
7739
Mormenekşe GBSK
5 - 0
Değirmenlik SK
01.07.2015
TAMSU U15 League 2nd Round Group 1
3. Week
U15
30)
7756
Alsancak Yeşilova SK
0 - 7
Dumlupınar TSK
28.06.2015
TAMSU U15 League 2nd Round Group 4
2. Week
U15
31)
7671
Balıkesir SK
2 - 8
Görneç KSK
17.06.2015
CTFA U15 League Group 4
7. Week
U15
32)
7665
Değirmenlik SK
15 - 0
Balıkesir SK
13.06.2015
CTFA U15 League Group 4
6. Week
U15
33)
7546
Mutluyaka HSK
0 - 3
İncirli SK
07.06.2015
Promotion League 4. Group
6. Week
TEAM A
34)
7596
Akova Vuda TÇB
2 - 4
L. Gençler Birliği SK
30.05.2015
CTFA U15 League Group 3.
3. Week
U15
35)
7450
Kaplıca Karadeniz 61 SK
4 - 0
Bahçelispor
23.05.2015
Promotion League 6. Group
4. Week
TEAM A
36)
7466
Serdarlı GB
8 - 0
Balıkesir SK
20.05.2015
CTFA U15 League Group 4
1. Week
U15
37)
7495
Haspolat SGSK
7 - 0
Serdarlı GB
16.05.2015
CTFA U15 League Group 4
2. Week
U15
38)
7494
Balıkesir SK
3 - 0
Vadili TÇBSK
16.05.2015
CTFA U15 League Group 4
2. Week
U15
39)
7366
Yarköy PGSK
1 - 1
Boğaziçi SK
02.05.2015
Promotion League 5. Group
1. Week
TEAM A
40)
7329
Ozanköy SK
4 - 1
Gaziköy SK
25.04.2015
A2 League 2
26. Week
U21
41)
7322
Ozanköy SK
3 - 1
Gaziköy SK
25.04.2015
K-Pet League 2
26. Week
TEAM A
42)
7200
Vadili TÇBSK
5 - 1
Ozanköy SK
05.04.2015
A2 League 2
23. Week
U21
43)
7193
Vadili TÇBSK
1 - 3
Ozanköy SK
05.04.2015
K-Pet League 2
23. Week
TEAM A
44)
7143
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 0
Yeni Mesarya Türkmenköy ASK
15.03.2015
A2 League 2
21. Week
U21
45)
7136
Dem s Cons. Çanakkale TSK
1 - 0
Yeni Mesarya Türkmenköy ASK
15.03.2015
K-Pet League 2
21. Week
TEAM A
46)
7052
Girne Halk Evi
3 - 4
Ortaköy SK
01.03.2015
A2 League 2
19. Week
U21
47)
7045
Girne Halk Evi
1 - 0
Ortaköy SK
01.03.2015
K-Pet League 2
19. Week
TEAM A
48)
7015
Karşıyaka ASK
2 - 1
Yeni Mesarya Türkmenköy ASK
15.02.2015
K-Pet League 2
17. Week
TEAM A
49)
6840
Geçitkale GSK
1 - 5
Değirmenlik SK
31.01.2015
A2 League 1
15. Week
U21
50)
6833
Geçitkale GSK
0 - 0
Değirmenlik SK
31.01.2015
K-Pet League 1
15. Week
TEAM A
51)
6755
Gaziköy SK
2 - 3
Ozanköy SK
21.12.2014
A2 League 2
13. Week
U21
52)
6748
Gaziköy SK
2 - 2
Ozanköy SK
21.12.2014
K-Pet League 2
13. Week
TEAM A
53)
6723
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 0
Baf Ülkü Yurdu
06.12.2014
A2 League 2
11. Week
U21
54)
6716
Dem s Cons. Çanakkale TSK
0 - 1
Baf Ülkü Yurdu
06.12.2014
K-Pet League 2
11. Week
TEAM A
55)
6615
Ünimar Maraş GSK
13 - 0
Gaziköy SK
22.11.2014
A2 League 2
9. Week
U21
56)
6608
Ünimar Maraş GSK
3 - 1
Gaziköy SK
22.11.2014
K-Pet League 2
9. Week
TEAM A
57)
6503
Ünimar Maraş GSK
2 - 5
Ortaköy SK
08.11.2014
A2 League 2
7. Week
U21
58)
6496
Ünimar Maraş GSK
3 - 1
Ortaköy SK
08.11.2014
K-Pet League 2
7. Week
TEAM A
59)
6290
Akova Vuda TÇB
2 - 1
Northernland Dipkarpaz SK
18.10.2014
K-Pet League 2
4. Week
TEAM A
60)
6373
Akova Vuda TÇB
3 - 0
Northernland Dipkarpaz SK
18.10.2014
A2 League 2
4. Week
U21
61)
6280
Yeni Mesarya Türkmenköy ASK
0 - 1
Ünimar Maraş GSK
05.10.2014
K-Pet League 2
2. Week
TEAM A
62)
6364
Yeni Mesarya Türkmenköy ASK
0 - 1
Ünimar Maraş GSK
05.10.2014
A2 League 2
2. Week
U21
63)
6191
MURATAĞA-ATLILAR-SANDALLAR SK
1 - 6
Dilekkaya ASK
16.08.2014
Promotion 2.League Group 2
14. Week
TEAM A
64)
6207
Akçay SK
2 - 0
Kozanköy SK
01.08.2014
Promotion 2.League Group 3
10. Week
TEAM A
65)
6156
Kumyalı SK
1 - 3
Baf Canbulat SK
13.07.2014
Promotion 2. League Group A
7. Week
TEAM A
66)
6118
MURATAĞA-ATLILAR-SANDALLAR SK
1 - 4
Gülgün Süt Düzova GSK
07.06.2014
Promotion 2.League Group 2
4. Week
TEAM A
67)
6002
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
1 - 3
Kozanköy SK
18.05.2014
Promotion 2.League Group 3
1. Week
TEAM A
68)
5649
Dörtyol SK
0 - 0
Paşaköy SK
30.04.2014
Promotion 1. League 3. Group
13. Week
TEAM A
69)
5803
Çayönü SK
1 - 6
Girne Halk Evi
19.04.2014
K-Pet League 2
26. Week
TEAM A
70)
5810
Çayönü SK
1 - 12
Girne Halk Evi
19.04.2014
A2 League 2
26. Week
U21
71)
5642
Pile TSK
1 - 1
İncirli SK
30.03.2014
Promotion 1. League 3. Group
11. Week
TEAM A
72)
5498
Geçitkale GSK
2 - 2
Gaziköy SK
16.03.2014
A2 League 2
21. Week
U21
73)
5491
Geçitkale GSK
2 - 1
Gaziköy SK
16.03.2014
K-Pet League 2
21. Week
TEAM A
74)
5208
Ağırdağ Boğaz TSK
3 - 6
Alsancak Yeşilova SK
01.03.2014
Promotion 1. League 1. Group
8. Week
TEAM A
75)
5191
Pile TSK
3 - 2
Haspolat SGSK
16.02.2014
Promotion 1. League 3. Group
6. Week
TEAM A
76)
5163
Tatlısu Seracılar GSK
1 - 0
Kaplıca Karadeniz 61 SK
01.02.2014
Promotion 1. League 2. Group
4. Week
TEAM A
77)
4947
Pınarbaşı ÇSK
0 - 0
Ağırdağ Boğaz TSK
18.01.2014
Promotion 1. League 1. Group
2. Week
TEAM A
78)
4901
Gaziköy SK
1 - 1
Dem s Cons. Çanakkale TSK
14.12.2013
A2 League 2
12. Week
U21
79)
4794
Tatlısu HOBSK
3 - 6
Geçitkale GSK
01.12.2013
A2 League 2
10. Week
U21
80)
4787
Tatlısu HOBSK
1 - 1
Geçitkale GSK
01.12.2013
K-Pet League 2
10. Week
TEAM A
81)
4711
Vadili TÇBSK
1 - 4
Denizli SK
17.11.2013
A2 League 2
8. Week
U21
82)
4704
Vadili TÇBSK
0 - 4
Denizli SK
17.11.2013
K-Pet League 2
8. Week
TEAM A
83)
4681
Gaziköy SK
2 - 2
Çayönü SK
03.11.2013
A2 League 2
6. Week
U21
84)
4674
Gaziköy SK
0 - 3
Çayönü SK
03.11.2013
K-Pet League 2
6. Week
TEAM A
85)
4468
Değirmenlik SK
0 - 2
L. Gençler Birliği SK
13.10.2013
A2 League 1
3. Week
U21
86)
4461
Değirmenlik SK
2 - 5
L. Gençler Birliği SK
13.10.2013
K-Pet League 1
3. Week
TEAM A
87)
4499
Vadili TÇBSK
1 - 1
Karşıyaka ASK
29.09.2013
A2 League 2
1. Week
U21
88)
4492
Vadili TÇBSK
2 - 1
Karşıyaka ASK
29.09.2013
K-Pet League 2
1. Week
TEAM A
89)
4310
ARAPKÖY SK
11 - 3
Zella Estate Yenierenköy
09.06.2013
Promotion 2. League Group A
10. Week
TEAM A
90)
3888
Boğaziçi SK
0 - 2
Çayönü SK
18.05.2013
Promotion 1. League Group East
18. Week
TEAM A
91)
4263
Yeni Mesarya Türkmenköy ASK
10 - 1
MAĞUSA İDMAN YURDU
11.05.2013
CTFA U15 League Group 5
9. Week
U15
92)
4250
Geçitkale GSK
5 - 2
Yeniboğaziçi DSK
04.05.2013
CTFA U15 League Group 4
8. Week
U15
93)
4072
Haspolat SGSK
3 - 0
Taşkent TSK
28.04.2013
Promotion 2.League Group 3
4. Week
TEAM A
94)
3867
Mutluyaka HSK
3 - 4
Çayönü SK
20.04.2013
Promotion 1. League Group East
14. Week
TEAM A
95)
4081
Yeşilyurt SD
0 - 4
Şirinevler YSK
13.04.2013
Promotion 2.League Group 4
2. Week
TEAM A
96)
4104
Yeniboğaziçi DSK
1 - 4
Mormenekşe GBSK
07.04.2013
CTFA U15 League Group 4
5. Week
U15
97)
4015
Yeniboğaziçi DSK
2 - 2
Gönyeli SK
07.04.2013
Telsim League 1
23. Week
U21
98)
4008
Yeniboğaziçi DSK
3 - 2
Gönyeli SK
07.04.2013
Telsim League 1
23. Week
TEAM A
99)
3856
Tatlısu Seracılar GSK
4 - 2
Alaniçi YSK
31.03.2013
Promotion 1. League Group East
11. Week
TEAM A
100)
3201
Esentepe KKSK
2 - 0
Görneç KSK
28.03.2013
Telsim League 1
13. Week
U21
101)
3851
AYDOĞAN SK
1 - 1
Boğaziçi SK
24.03.2013
Promotion 1. League Group East
10. Week
TEAM A
102)
3632
Girne Halk Evi
9 - 2
Doğancı SK
16.03.2013
Telsim 2 League West Group
16. Week
U21
103)
3739
Türk Ocağı Limasol
4 - 1
Düzkaya KOSK
16.03.2013
CTFA U15 League Group 1
2. Week
U15
104)
3627
Girne Halk Evi
0 - 0
Doğancı SK
16.03.2013
Telsim 2 League West Group
16. Week
TEAM A
105)
3364
Boğaziçi SK
1 - 0
Turunçlu Ulukışla TÇBSK
09.03.2013
Promotion 1. League Group East
8. Week
TEAM A
106)
3610
Doğancı SK
0 - 2
Zümrütköy SK
02.03.2013
Telsim 2 League West Group
14. Week
U21
107)
3605
Doğancı SK
3 - 1
Zümrütköy SK
02.03.2013
Telsim 2 League West Group
14. Week
TEAM A
108)
3520
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 1
Dörtyol SK
17.02.2013
Telsim 2 League East Group
12. Week
U21
109)
3515
Dem s Cons. Çanakkale TSK
3 - 0
Dörtyol SK
17.02.2013
Telsim 2 League East Group
12. Week
TEAM A
110)
3341
Ötüken TKOSK
2 - 2
Kaplıca Karadeniz 61 SK
10.02.2013
Promotion 1. League Group East
4. Week
TEAM A
111)
3295
Pınarbaşı ÇSK
1 - 1
Ortaköy SK
03.02.2013
Promotion 1. League Group West
3. Week
TEAM A
112)
3109
Ağırdağ Boğaz TSK
2 - 5
Girne Halk Evi
27.01.2013
Telsim 2 League West Group
5. Week
U21
113)
3225
Akıncılar GSK
5 - 3
Mehmetçik TÇBSK
22.12.2012
Telsim 2 League East Group
9. Week
TEAM A
114)
3176
Dumlupınar TSK
0 - 1
Esentepe KKSK
09.12.2012
Telsim League 1
11. Week
U21
115)
3169
Dumlupınar TSK
1 - 0
Esentepe KKSK
09.12.2012
Telsim League 1
11. Week
TEAM A
116)
3104
Ağırdağ Boğaz TSK
0 - 3
Girne Halk Evi
25.11.2012
Telsim 2 League West Group
5. Week
TEAM A
117)
3043
Akıncılar GSK
2 - 0
İncirli SK
11.11.2012
Telsim 2 League East Group
3. Week
TEAM A
118)
3048
Akıncılar GSK
0 - 3
İncirli SK
11.11.2012
Telsim 2 League East Group
3. Week
U21
119)
2916
Karşıyaka ASK
5 - 1
Doğancı SK
28.10.2012
Telsim 2 League West Group
1. Week
U21
120)
2911
Karşıyaka ASK
0 - 0
Doğancı SK
28.10.2012
Telsim 2 League West Group
1. Week
TEAM A
121)
2815
Yeni Mesarya Türkmenköy ASK
1 - 3
Esentepe KKSK
14.10.2012
Telsim League 1
3. Week
U21
122)
2808
Yeni Mesarya Türkmenköy ASK
0 - 2
Esentepe KKSK
14.10.2012
Telsim League 1
3. Week
TEAM A
123)
2547
Yenişehir SK
2 - 1
MAĞUSA İDMAN YURDU
17.06.2012
Promotion 2.League Group 2
10. Week
TEAM A
124)
2556
Haspolat SGSK
5 - 2
Kırıkkale TSK
03.06.2012
Promotion 2.League Group 3
8. Week
TEAM A
125)
2565
Kalkanlı SK
6 - 0
Şirinevler YSK
20.05.2012
Promotion 2.League Group 4
8. Week
TEAM A
126)
2306
Akçay SK
0 - 3
Karaoğlanoğlu SK
12.05.2012
Promotion 1. League Group West
16. Week
TEAM A
127)
2197
Kırıkkale TSK
0 - 1
YİĞİTLER SK
29.04.2012
Promotion 2.League Group 3
5. Week
TEAM A
128)
2244
Çayönü SK
0 - 1
Alaniçi YSK
22.04.2012
Promotion 1. League Group East
13. Week
TEAM A
129)
2237
Civisil SK
0 - 1
Ergazi GSK
15.04.2012
Promotion 1. League Group East
12. Week
TEAM A
130)
2232
Ergazi GSK
0 - 0
Paşaköy SK
07.04.2012
Promotion 1. League Group East
11. Week
TEAM A
131)
2155
BÜYÜKKAYA SK
1 - 2
Yedikonuk SK
01.04.2012
Promotion 2. League Group A
1. Week
TEAM A
132)
1842
Gayretköy GSK
0 - 1
Kozanköy SK
18.03.2012
Promotion 1. League Group West
9. Week
TEAM A
133)
1787
Çayönü SK
4 - 1
Civisil SK
03.03.2012
Promotion 1. League Group East
7. Week
TEAM A
134)
1704
Girne Halk Evi
5 - 0
Ağırdağ Boğaz TSK
29.02.2012
Telsim 2 League West Group
14. Week
U21
135)
1744
Girne Halk Evi
9 - 0
Karşıyaka ASK
25.02.2012
Telsim 2 League West Group
18. Week
U21
136)
1743
Girne Halk Evi
0 - 3
Karşıyaka ASK
25.02.2012
Telsim 2 League West Group
18. Week
TEAM A
137)
1779
Alaniçi YSK
1 - 8
Ötüken TKOSK
18.02.2012
Promotion 1. League Group East
5. Week
TEAM A
138)
1622
Akıncılar GSK
3 - 0
Northernland Dipkarpaz SK
12.02.2012
Telsim 2 League East Group
15. Week
U21
139)
1617
Akıncılar GSK
0 - 0
Northernland Dipkarpaz SK
12.02.2012
Telsim 2 League East Group
15. Week
TEAM A
140)
1608
Mehmetçik TÇBSK
4 - 2
Akıncılar GSK
04.02.2012
Telsim 2 League East Group
14. Week
TEAM A
141)
1752
Binatlı YSK
0 - 5
Doğan Türk Birliği
25.01.2012
DAIKIN Cyprus Cup
2. Rank
TEAM A
142)
1584
Vadili TÇBSK
2 - 0
Dörtyol SK
25.12.2011
Telsim 2 League East Group
11. Week
U21
143)
1579
Vadili TÇBSK
2 - 0
Dörtyol SK
25.12.2011
Telsim 2 League East Group
11. Week
TEAM A
144)
1498
Hamitköy ŞHSK
1 - 0
Görneç KSK
11.12.2011
Telsim League 1
11. Week
U21
145)
1537
Dörtyol SK
3 - 0
Akıncılar GSK
23.11.2011
Telsim 2 League East Group
9. Week
U21
146)
1532
Dörtyol SK
1 - 3
Akıncılar GSK
20.11.2011
Telsim 2 League East Group
9. Week
TEAM A
147)
1332
Dörtyol SK
6 - 1
Ünimar Maraş GSK
05.11.2011
Telsim 2 League East Group
7. Week
TEAM A
148)
1356
Değirmenlik SK
10 - 0
Pınarbaşı ÇSK
23.10.2011
Telsim 2 League West Group
5. Week
U21
149)
1351
Değirmenlik SK
1 - 0
Pınarbaşı ÇSK
23.10.2011
Telsim 2 League West Group
5. Week
TEAM A
150)
1172
Doğancı SK
2 - 2
Ağırdağ Boğaz TSK
01.10.2011
Telsim 2 League West Group
2. Week
U21
151)
1167
Doğancı SK
1 - 0
Ağırdağ Boğaz TSK
01.10.2011
Telsim 2 League West Group
2. Week
TEAM A
Fixture
AKSA Super League
163
AKSA 1.League
164
Northernland Cyprus Cup
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
218
Puma Women's League
191
Women's Cyprus Cup
204
AKSA A2 Super League
165
AKSA A2 1.League
166
Red7Oil U14 League 1.Group
219
Red7Oil U14 League 2.Group
220
Red7Oil U14 League 3.Group
221
Red7Oil U14 League 4.Group
222
Red7Oil U14 League 5.Group
223
Standings
AKSA Super League
163
AKSA 1.League
164
Northernland Cyprus Cup
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
218
Puma Women's League
191
Women's Cyprus Cup
204
AKSA A2 Super League
165
AKSA A2 1.League
166
Red7Oil U14 League 1.Group
219
Red7Oil U14 League 2.Group
220
Red7Oil U14 League 3.Group
221
Red7Oil U14 League 4.Group
222
Red7Oil U14 League 5.Group
223
Season Planning
2012 - 2013 Season Planning