English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
AHMET BAYRAKTAR
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
MAGUSA
Doğum Tarihi
:
12/01/1980
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
1930
Kulüp
:
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
Kayıt Tarihi
:
30/09/2011
Lisans Veriliş Tarihi
:
18/09/2011
Görevi
:
Masör
Sezon:
2024-2025
18
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Transferler
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Saat
Lig
Hafta
Grup
1)
19366
Yeniboğaziçi DSK
2 - 3
Alsancak Yeşilova SK
30.09.2023
16:30
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
2)
19597
Yeniboğaziçi DSK
0 - 0
Alsancak Yeşilova SK
30.09.2023
14:00
AKSA A2 Süper Lig
2. Hafta
A2
3)
19373
Yenicami AK
4 - 3
Yeniboğaziçi DSK
06.10.2023
19:00
AKSA Süper Lig
3. Hafta
A TAKIM
4)
19604
Yenicami AK
8 - 1
Yeniboğaziçi DSK
07.10.2023
15:00
AKSA A2 Süper Lig
3. Hafta
A2
5)
19380
Yeniboğaziçi DSK
1 - 3
Mağusa Türk Gücü
15.10.2023
15:00
AKSA Süper Lig
4. Hafta
A TAKIM
6)
19617
Yeniboğaziçi DSK
0 - 3
Mağusa Türk Gücü
15.10.2023
12:30
AKSA A2 Süper Lig
4. Hafta
A2
7)
19748
Düzkaya KOSK
0 - 0
Mormenekşe GBSK
28.10.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
6. Hafta
A2
8)
19906
Mormenekşe GBSK
3 - 0
Sipahi TSK
29.10.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
1. Hafta
U16
9)
19756
Mormenekşe GBSK
0 - 4
Miracle Değirmenlik SK
04.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
7. Hafta
A2
10)
19911
1461 İskele Trabzonspor
8 - 0
Mormenekşe GBSK
11.11.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
3. Hafta
U16
11)
19764
Geçitkale GSK
0 - 3
Mormenekşe GBSK
12.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
12)
19913
Mormenekşe GBSK
3 - 2
Northernland Dipkarpaz SK
18.11.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
4. Hafta
U16
13)
19772
Mormenekşe GBSK
0 - 0
Ünimar Maraş GSK
19.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
9. Hafta
A2
14)
19780
Baf Ülkü Yurdu
1 - 2
Mormenekşe GBSK
26.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
10. Hafta
A2
15)
19788
Mormenekşe GBSK
5 - 0
Lapta TBSK
02.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
16)
19917
Pera L. Gençler Birliği SK
7 - 1
Mormenekşe GBSK
03.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
5. Hafta
U16
17)
19796
Gönyeli SK
4 - 2
Mormenekşe GBSK
09.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
12. Hafta
A2
18)
19804
Mormenekşe GBSK
2 - 1
Esentepe KKSK
17.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
13. Hafta
A2
19)
19812
Yalova SK
1 - 4
Mormenekşe GBSK
23.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
20)
20075
Mormenekşe GBSK
0 - 6
1461 İskele Trabzonspor
24.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
8. Hafta
U16
21)
20154
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 0
Dem s Cons. Mağusa SA
03.01.2024
18:00
Kadınlar Süper Kupa
Final
KADIN
22)
20102
Alsancak Yeşilova SK
1 - 6
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
07.01.2024
14:00
Puma Kadınlar Ligi
1. Hafta
KADIN
23)
20105
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
5 - 1
Vadili TÇBSK
14.01.2024
14:00
Puma Kadınlar Ligi
2. Hafta
KADIN
24)
20113
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
10 - 1
1461 İskele Trabzonspor
20.01.2024
14:00
Puma Kadınlar Ligi
3. Hafta
KADIN
25)
20115
Dem s Cons. Mağusa SA
2 - 3
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
27.01.2024
11:30
Puma Kadınlar Ligi
4. Hafta
KADIN
26)
20122
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
6 - 0
Miracle Değirmenlik SK
03.02.2024
14:00
Puma Kadınlar Ligi
5. Hafta
KADIN
27)
20266
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
4 - 1
Doğan Türk Birliği
11.02.2024
11:30
Kadınlar Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final
KADIN
28)
20128
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
1 - 5
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
18.02.2024
11:30
Puma Kadınlar Ligi
6. Hafta
KADIN
29)
20131
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
4 - 1
Doğan Türk Birliği
25.02.2024
14:00
Puma Kadınlar Ligi
7. Hafta
KADIN
30)
20584
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
4 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
03.03.2024
11:30
Kadınlar Kıbrıs Kupası
Yarı Final 1. Maç
KADIN
31)
20135
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 5
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
10.03.2024
11:30
Puma Kadınlar Ligi
8. Hafta
KADIN
32)
20140
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
3 - 0
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
17.03.2024
14:00
Puma Kadınlar Ligi
9. Hafta
KADIN
33)
20586
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 3
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
24.03.2024
11:30
Kadınlar Kıbrıs Kupası
Yarı Final 2. Maç
KADIN
34)
20150
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
7 - 2
Taşkınköy SK
07.04.2024
12:00
Puma Kadınlar Ligi
11. Hafta
KADIN
35)
20900
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
3 - 2
Dem s Cons. Mağusa SA
12.04.2024
19:30
Kadınlar Kıbrıs Kupası
Final
KADIN
36)
20949
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
4 - 0
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
20.04.2024
15:00
Puma Kadınlar Ligi
Çeyrek Final
KADIN
37)
20954
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
4 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
28.04.2024
17:00
Puma Kadınlar Ligi
Yarı Final 1. Maç
KADIN
38)
21100
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 3
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
05.05.2024
16:30
Puma Kadınlar Ligi
Yarı Final 2. Maç
KADIN
39)
21114
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 0
Doğan Türk Birliği
13.05.2024
19:30
Puma Kadınlar Ligi
Final
KADIN
Sezon
Transfer Tarihi
Kulübü
Söz. Başlangıç Tarihi
Söz. Bitiş Tarihi
1)
2023-2024
02.01.2024
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2)
2023-2024
25.10.2023
Mormenekşe GBSK
3)
2023-2024
22.09.2023
Yeniboğaziçi DSK
4)
2022-2023
05.05.2023
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
5)
2022-2023
07.01.2023
Dem s Cons. Çanakkale TSK
6)
2022-2023
21.09.2022
Mormenekşe GBSK
7)
2021-2022
27.05.2022
Kaplıca Karadeniz 61 SK
8)
2021-2022
16.09.2021
Mormenekşe GBSK
9)
2019-2020
27.09.2019
Mağusa Türk Gücü
10)
2018-2019
27.08.2018
Mormenekşe GBSK
11)
2017-2018
09.09.2017
Mormenekşe GBSK
12)
2016-2017
26.11.2016
Mağusa Türk Gücü
13)
2016-2017
29.08.2016
Mormenekşe GBSK
14)
2015-2016
13.09.2015
Mormenekşe GBSK
15)
2014-2015
15.11.2014
Mormenekşe GBSK
16)
2014-2015
22.09.2014
Mağusa Türk Gücü
17)
2013-2014
13.03.2014
Mağusa Türk Gücü
18)
2011-2012
30.09.2011
Mağusa Türk Gücü
Fikstürler
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puan Cetvelleri
Red7Oil U14 Ligi
233
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig
234
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması