ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

GÖKAY ALPÇOĞAY  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : SİLİFKE
Doğum Tarihi : 03/12/1982
Statü : TC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 113789
Kulüp : Güvercinlik İYSK
Kayıt Tarihi : 21/09/2017
Lisans Veriliş Tarihi : 26/08/2020

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor  Deplasman Tarih Saat Lig Hafta Grup
1) 15882 Güvercinlik İYSK 1 - 3 Pile TSK 13.09.2020 17:00 BTM 2. LİGİ 3.GRUP 9. Hafta A TAKIM
2) 15880 Mutluyaka HSK 2 - 4 Güvercinlik İYSK 06.09.2020 17:00 BTM 2. LİGİ 3.GRUP 8. Hafta A TAKIM
3) 15878 Pergama SD 0 - 0 Güvercinlik İYSK 02.09.2020 17:00 BTM 2. LİGİ 3.GRUP 7. Hafta A TAKIM
4) 15874 Güvercinlik İYSK 4 - 2 Yenişehir SK 30.08.2020 17:00 BTM 2. LİGİ 3.GRUP 6. Hafta A TAKIM
5) 15568 Maraş GSK 0 - 1 Mormenekşe GBSK 19.07.2020 17:45 K-Pet 1.Lig 30. Hafta A TAKIM
6) 15560 Mormenekşe GBSK 2 - 1 Lapta TBSK 16.07.2020 17:45 K-Pet 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
7) 15552 Girne Halk Evi 3 - 0 Mormenekşe GBSK 12.07.2020 20:00 K-Pet 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
8) 15542 Mormenekşe GBSK 0 - 3 Esentepe KKSK 08.07.2020 17:45 K-Pet 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
9) 15530 Mormenekşe GBSK 3 - 1 L. Gençler Birliği SK 28.06.2020 18:00 K-Pet 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
10) 15520 Çanakkale TSK 2 - 0 Mormenekşe GBSK 24.06.2020 18:00 K-Pet 1.Lig 24. Hafta A TAKIM
11) 15517 Mormenekşe GBSK 1 - 3 Yonpaş Dumlupınar TSK 20.06.2020 18:00 K-Pet 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
12) 15505 Karşıyaka ASK 0 - 0 Mormenekşe GBSK 07.03.2020 14:30 K-Pet 1.Lig 22. Hafta A TAKIM
13) 15495 Mormenekşe GBSK 4 - 0 Ozanköy SK 01.03.2020 14:00 K-Pet 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
14) 15489 Görneç KSK 1 - 3 Mormenekşe GBSK 22.02.2020 14:00 K-Pet 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
15) 15480 Yalova SK 1 - 0 Mormenekşe GBSK 16.02.2020 14:00 K-Pet 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
16) 15474 Mormenekşe GBSK 2 - 3 Dörtyol SK 09.02.2020 14:00 K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
17) 15461 Mormenekşe GBSK 0 - 0 Mesarya SK 25.01.2020 14:00 K-Pet 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
18) 15074 Mormenekşe GBSK 1 - 4 Lefke TSK 28.12.2019 13:00 Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
19) 14475 Mormenekşe GBSK 1 - 5 Maraş GSK 22.12.2019 14:00 K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
20) 14468 Lapta TBSK 1 - 2 Mormenekşe GBSK 14.12.2019 14:00 K-Pet 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
21) 14460 Mormenekşe GBSK 1 - 2 Girne Halk Evi 08.12.2019 14:00 K-Pet 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
22) 14453 Esentepe KKSK 1 - 1 Mormenekşe GBSK 01.12.2019 14:00 K-Pet 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
23) 14445 Mormenekşe GBSK 4 - 1 Bostancı Bağcıl SK 23.11.2019 14:30 K-Pet 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
24) 14438 L. Gençler Birliği SK 0 - 1 Mormenekşe GBSK 17.11.2019 14:30 K-Pet 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
25) 14430 Mormenekşe GBSK 2 - 1 Çanakkale TSK 09.11.2019 14:30 K-Pet 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
26) 14415 Mormenekşe GBSK 1 - 2 Karşıyaka ASK 27.10.2019 14:30 K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
27) 14408 Ozanköy SK 1 - 2 Mormenekşe GBSK 19.10.2019 15:30 K-Pet 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
28) 14400 Mormenekşe GBSK 1 - 1 Görneç KSK 13.10.2019 15:30 K-Pet 1.Lig 5. Hafta A TAKIM
29) 14392 Mormenekşe GBSK 0 - 4 Yalova SK 05.10.2019 15:30 K-Pet 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
30) 14377 Dörtyol SK 2 - 2 Mormenekşe GBSK 28.09.2019 15:30 K-Pet 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
31) 14363 Mesarya SK 2 - 0 Mormenekşe GBSK 14.09.2019 16:30 K-Pet 1.Lig 1. Hafta A TAKIM

Dakika Gol Tipi Karşılaşma Tarih Lig Grup
1) 4.dk P - PENALTI Mutluyaka HSK - Güvercinlik İYSK 06.09.2020 BTM 2. LİGİ 3.GRUP A TAKIM
2) 37.dk P - PENALTI Mutluyaka HSK - Güvercinlik İYSK 06.09.2020 BTM 2. LİGİ 3.GRUP A TAKIM
3) 46.dk F - AYAK Mutluyaka HSK - Güvercinlik İYSK 06.09.2020 BTM 2. LİGİ 3.GRUP A TAKIM
4) 40.dk P - PENALTI Mormenekşe GBSK - Ozanköy SK 01.03.2020 K-Pet 1.Lig A TAKIM
5) 79.dk P - PENALTI Mormenekşe GBSK - Ozanköy SK 01.03.2020 K-Pet 1.Lig A TAKIM
6) 45.dk F - AYAK Görneç KSK - Mormenekşe GBSK 22.02.2020 K-Pet 1.Lig A TAKIM
7) 14.dk F - AYAK Mormenekşe GBSK - Maraş GSK 22.12.2019 K-Pet 1.Lig A TAKIM
8) 47.dk P - PENALTI Mormenekşe GBSK - Görneç KSK 13.10.2019 K-Pet 1.Lig A TAKIM
9) 4.dk F - AYAK Dörtyol SK - Mormenekşe GBSK 28.09.2019 K-Pet 1.Lig A TAKIM

Oynadığı Takım Kart Dakika Karşılaşma Tarih Lig Hafta Grup
1) Güvercinlik İYSK 85 Güvercinlik İYSK - Yenişehir SK 30.08.2020 BTM 2. LİGİ 3.GRUP 6. Hafta A TAKIM
2) Mormenekşe GBSK 90 Mormenekşe GBSK - Lapta TBSK 16.07.2020 K-Pet 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
3) Mormenekşe GBSK 33 Mormenekşe GBSK - Esentepe KKSK 08.07.2020 K-Pet 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
4) Mormenekşe GBSK 53 Mormenekşe GBSK - L. Gençler Birliği SK 28.06.2020 K-Pet 1.Lig 25. Hafta A TAKIM
5) Mormenekşe GBSK 37 Mormenekşe GBSK - Ozanköy SK 01.03.2020 K-Pet 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
6) Mormenekşe GBSK 90 Mormenekşe GBSK - Dörtyol SK 09.02.2020 K-Pet 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
7) Mormenekşe GBSK 19 Mormenekşe GBSK - Maraş GSK 22.12.2019 K-Pet 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
8) Mormenekşe GBSK 85 Mormenekşe GBSK - Karşıyaka ASK 27.10.2019 K-Pet 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
9) Mormenekşe GBSK 86 Ozanköy SK - Mormenekşe GBSK 19.10.2019 K-Pet 1.Lig 6. Hafta A TAKIM
10) Mormenekşe GBSK 77 Mormenekşe GBSK - Yalova SK 05.10.2019 K-Pet 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
11) Mormenekşe GBSK 17 Mesarya SK - Mormenekşe GBSK 14.09.2019 K-Pet 1.Lig 1. Hafta A TAKIM

Sezon Transfer Tarihi Kulübü Lig Türü Transfer Türü Söz. Başlangıç Tarihi Söz. Bitiş Tarihi
1) 2019-2020 26.08.2020 Güvercinlik İYSK LİG GT - Geçici Transfer 26/08/2020 00:00:00 01/11/2020 00:00:00
2) 2019-2020 10.09.2019 Mormenekşe GBSK LİG V - Vize
3) 2018-2019 10.01.2019 Mormenekşe GBSK LİG YT - Yabancı Transfer 10/01/2019 00:00:00 10/06/2023 00:00:00
4) 2018-2019 04.09.2018 Hamitköy ŞHSK LİG YT - Yabancı Transfer 01/09/2018 00:00:00 01/06/2019 00:00:00
5) 2017-2018 21.09.2017 Mormenekşe GBSK LİG YNL - Yeni Lisans 21/09/2017 00:00:00 01/07/2018 00:00:00

Lig Kategori Grup Toplam Maç Toplam Gol
Kıbrıs Kupası A TAKIM 1 0
K-Pet 1.Lig A TAKIM 80 27
K-Pet 1.Lig Play-Off A TAKIM 3 0
K-Pet 1.Lig Play-Out A TAKIM 3 2
BTM 2. LİGİ 3.GRUP A TAKIM 4 3
TAHSİN MERTEKÇİ Kıbrıs Kupası A TAKIM 1 0
Nicosia Group Kıbrıs Kupası A TAKIM 1 0
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması