English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
KTFF Bilgi Bankası
»
Kulüp Personel Arama
Kulüp Personel Arama
Lisans No
Adı
Soyadı
Kulüp
-- Hepsi --
AKINCILAR GSK
1461 İskele Trabzonspor
Ağırdağ Boğaz TSK
AKACAN OZANKÖY SK
AKADEMİ SPOR VE EĞİTİM M.D.
Akçay SK
Akdeniz KSD
AKDENİZ SB (KADIN)
AKDENİZ SPOR BİRLİĞİ
Akıncılar GSK
AKINCILAR-VADİLİ SK
Akova Vuda TÇB
Alaniçi YSK
Alayköy Gençlik SK
Alayköy SKKD
Alsancak Yeşilova SK
ALTINOVA SK
ARAPKÖY SK
Ardahan SD
Aslanköy GSD
Atoll Kozanköy SK
Aydınköy MSK
AYDOĞAN SK
AYGÜN
AYGÜN SK
Baf Canbulat SK
Baf Ülkü Yurdu
BAF ÜLKÜ YURDU (KADIN)
Bafra SK
BAHÇELİ
Bahçeli SK
Bahçelispor
Balıkesir SK
BEYARMUDU TÇB
Binatlı YSK
Boğaziçi SK
Bostancı Bağcıl SK
BÜYÜKKAYA SK
Büyükkonuk BİASK
Büyükkonuk SK
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
Cihangir GSK
Civisil SK
CİVİSİL-ÖTÜKEN SK
Çamlıbel SKD
ÇAMLIKÖY
ÇANAKKALE TSK (KADIN)
Çayönü SK
Çetinkaya TSK
Dağyolu Göçeri SK
Dağyolu SK
DAĞYOLU-ŞİRİNEVLER SK
DEĞİRMENLİK GSK
Değirmenlik SK
DEĞİRMENLİK SK (KADIN)
Dem s Cons. Çanakkale TSK
Dem s Cons. Mağusa SA
Demirerler Cons. Demirhan SK
Demirhan SK
Denizli SK
Dilekkaya ASK
Doğan Türk Birliği
Doğancı SK
Doğu Akdeniz Üniversitesi
Doğukent SK
Dörtyol SK
Dumlupınar TSK
DUMLUPINAR TSK (KADIN)
Düzkaya KOSK
Ergazi GSK
Esentepe KKSK
GAÜ Çetinkaya TSK
Gayretköy GSK
Gaziköy SK
GAZİKÖY SK (KADIN)
Gaziveren SK
Geçitkale GSK
GEÇİTKALE GSK (KADIN)
Gençlik Gücü TSK
German Gold Akova Vuda
Girne Amerikan Üniversitesi
Girne Halk Evi
Girne Üniversitesi
Göçmenköy İYSK
Göçmenköy İYSK (Kadın)
Gönendere ŞSKSK
Gönyeli SK
GÖNYELİ SK (KADIN)
Görneç KSK
Gülgün Süt Düzova GSK
GÜLGÜN SÜT DÜZOVA SK (KADIN)
GÜNDÜZ TEKİN ONAY
GÜNEŞKÖY SK
Güvercinlik İYSK
Halil Falyalı Kumyalı SK
Hamitköy ŞHSK
Haspolat SGSK
HİSARKÖY
İncirli SK
İNÖNÜ
İSKELE İDMAN YURDU
Kalkanlı SK
Kaplıca Karadeniz 61 SK
KARAAĞAÇ
Karaoğlanoğlu SK
Karşıyaka ASK
Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi
Kırıkkale TSK
KKTC Kulüpler Birliği
KKTC ORDU MİLLİ FUTBOL TAKIMI
KKTC U21 FUTBOL MİLLİ TAKIMI
Korkuteli GD
Kozanköy SK
KTFF
KTSYD
KULÜBÜ YOK
Kumyalı SK
Kurtsan 1461 İskele Trabzonspor
Küçük Kaymaklı TSK
L. Gençler Birliği SK
Lapta TBSK
LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ
Lefke TSK
Lefkoşa Spor Birliği
M. Hacıali Yılmazköy SK
MAĞUSA GENÇLİK MERKEZİ (BAYAN)
MAĞUSA İDMAN YURDU
Mağusa SA
MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ
Mağusa Türk Gücü
Mehmetçik TÇBSK
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (KADIN)
Mesarya SK
MESARYA SK (KADIN)
METEHAN BAYAN SK
METEHAN SK
Mevlevi SK
MİNARELİKÖY SK
Miracle Değirmenlik SK
Miracle Demirhan SK
Miracle Karşıyaka ASK
Mormenekşe GBSK
MURATAĞA-ATLILAR-SANDALLAR SK
Mutluyaka HSK
NERGİSLİ
Northernland Dipkarpaz SK
Orta Doğu Teknik Üniversitesi KKK
Ortaköy SK
Ozanköy SK
Ötüken TKOSK
Paşaköy SK
Pera L. Gençler Birliği SK
Pergama SD
Pınarbaşı ÇSK
Pile TSK
Poy Rent a Car Yeşilyurt SD
Royal Sun Ötüken TKOSK
Sadrazam Kayalar SK
SADRAZAMKÖY SK
SERDARLI / GÖRNEÇ BAYAN
Serdarlı GB
Serhatköy SK
SFC Boğaziçi SK
Sipahi TSK
Sun Republic Yarköy PGSK
Şirinevler YSK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
T.A.Ç.
TAÇ
TANJU ÇOLAK FUTBOL AKADEMİSİ
Taşkent TSK
Taşkınköy SK
Tatlısu HOBSK
Tatlısu Seracılar GSK
TEKNİK DİREKTÖR
Tepebaşı SK
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
Turunçlu Ulukışla TÇBSK
Tuzlaspor
Türk Ocağı Limasol
TÜRK OCAĞI LİMASOL (KADIN)
Türkmenköy ASK
Uluslararası Final Üniversitesi
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi
Ünimar Maraş GSK
Vadili TÇBSK
Yakın Doğu Üniversitesi
Yalova SK
Yarköy PGSK
YAYLA SK
Yedidalga SK
Yedikonuk SK
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (KADIN)
YENİ ERENKÖY - YEŞİLKÖY - SİPAHİ SK
YENİ ERENKÖY (KADIN)
Yeni Mesarya Türkmenköy ASK
Yeniboğaziçi DSK
Yenicami AK
Yeniceköy ZSK
Yenişehir SK
Yeşil Harnıp Kozanköy SK
YEŞİLKÖY SK
Yeşiltepe SD
Yeşilyurt SD
Yıldırım SK
Yılmazköy SK
YILMAZKÖY SK (KADIN)
YİĞİTLER SK
Yonpaş Dumlupınar TSK (Kadın)
Yükseliş İSK
Zella Estate Yenierenköy
Zümrütköy SK
Görevi
-- Hepsi --
Başkan
Diyetisyen
Doktor
ENGELİ
Fizyoterapist
İlk Yardım
Kondisyoner
KTFF Özel İzinli
Maç ve Performans Analisti
Malzemeci
Masör
Masör / İlk Yardım
Sağlık Görevlisi
Sedyeci
Temsilci
Tercüman
Yönetici
Aktif
-- Hepsi --
AKTİF
PASİF
Showing 1936 - 1950 of 2672
İlk Sayfa
|
Önceki
|
Sonraki
|
Son Sayfa
Lisans No
Adı
Soyadı
Görevi
Kulübü
Doğum Tarihi
Durum
4253
ALİ
YİĞİT
Yönetici
Mehmetçik TÇBSK
15/10/1980
Aktif
4254
İBRAHİM
ÜLGENER
Yönetici
Akıncılar GSK
31/01/1985
Pasif
4255
ALPER
ÖZORUN
Yönetici
Türk Ocağı Limasol
24/06/1972
Aktif
4257
DAMAR
EMRE CAN
Malzemeci
Büyükkonuk BİASK
25/07/2000
Pasif
4258
EMİNE
ÖMERAĞA
Diyetisyen
Doğan Türk Birliği
01/12/1989
Pasif
4259
MÜTELA
ERKAN
Malzemeci
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
23/07/1999
Pasif
4260
TOYKAN
MÜDERRİS
Yönetici
Çamlıbel SKD
06/05/1988
Pasif
4261
UMUT BATUHAN
KARATAŞ
Yönetici
Ötüken TKOSK
21/10/1997
Pasif
4262
MEHMET
BURAM
Malzemeci
Ötüken TKOSK
19/01/2001
Pasif
4263
ALİ
KÜÇÜK
As Başkan
Civisil SK
Pasif
4264
CELİL
ŞENYİĞİT
Yönetici
Civisil SK
Pasif
4265
BURAK
DENİZCİ
Yönetici
Akçay SK
27/08/1976
Pasif
4266
ARİF
KIZILYÜREK
Yönetici
Akçay SK
04/01/1990
Pasif
4267
OGÜN
DURSUN
Yönetici
Kaplıca Karadeniz 61 SK
24/02/1995
Pasif
4268
BERAT
GENÇ
Malzemeci
Kaplıca Karadeniz 61 SK
06/10/1998
Pasif
Showing 1936 - 1950 of 2672
İlk Sayfa
|
Önceki
|
Sonraki
|
Son Sayfa
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması