ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ALİ DÜDÜKÇÜ  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 29/06/1977
Uyruk : KKTC
Baba Adı : VEDAT
Lisans Bilgileri
Lisans No : 1828
Kulüp : Miracle Değirmenlik SK
Kayıt Tarihi : 15/07/2022
Lisans Veriliş Tarihi : 18/09/2011
Görevi : Yönetici

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Saat Lig Hafta Grup
1) 19627 Baf Ülkü Yurdu 1 - 4 Miracle Değirmenlik SK 24.09.2023 14:00 AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2
2) 19631 Miracle Değirmenlik SK 11 - 2 Lapta TBSK 30.09.2023 14:00 AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
3) 19640 Gönyeli SK 1 - 0 Miracle Değirmenlik SK 08.10.2023 12:30 AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
4) 19647 Miracle Değirmenlik SK 0 - 2 Esentepe KKSK 14.10.2023 12:30 AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
5) 19742 Yalova SK 2 - 5 Miracle Değirmenlik SK 21.10.2023 12:30 AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
6) 19749 Miracle Değirmenlik SK 11 - 3 Girne Halk Evi 28.10.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
7) 19874 Mesarya SK 4 - 0 Miracle Değirmenlik SK 29.10.2023 09:00 Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 1. Hafta U16
8) 19516 Mormenekşe GBSK 0 - 0 Miracle Değirmenlik SK 04.11.2023 14:00 AKSA 1.Lig 7. Hafta A TAKIM
9) 19756 Mormenekşe GBSK 0 - 4 Miracle Değirmenlik SK 04.11.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
10) 19877 Miracle Değirmenlik SK 4 - 1 Cihangir GSK 05.11.2023 09:00 Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 2. Hafta U16
11) 19880 Miracle Değirmenlik SK 1 - 0 Esentepe KKSK 11.11.2023 14:00 Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 3. Hafta U16
12) 19769 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Dem s Cons. Çanakkale TSK 12.11.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
13) 19777 Binatlı YSK 0 - 7 Miracle Değirmenlik SK 18.11.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
14) 19883 Düzkaya KOSK 0 - 3 Miracle Değirmenlik SK 19.11.2023 14:00 Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 4. Hafta U16
15) 19786 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 M. Hacıali Yılmazköy SK 26.11.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
16) 19886 Miracle Değirmenlik SK 3 - 1 Türkmenköy ASK 02.12.2023 14:00 Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 5. Hafta U16
17) 19794 Hamitköy ŞHSK 0 - 2 Miracle Değirmenlik SK 03.12.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
18) 19803 Miracle Değirmenlik SK 5 - 1 Düzkaya KOSK 10.12.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
19) 19811 Miracle Değirmenlik SK 6 - 0 Ozanköy SK 16.12.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
20) 20056 Cihangir GSK 2 - 2 Miracle Değirmenlik SK 17.12.2023 09:00 Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 7. Hafta U16
21) 19819 Geçitkale GSK 1 - 2 Miracle Değirmenlik SK 23.12.2023 11:30 AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
22) 20059 Esentepe KKSK 2 - 0 Miracle Değirmenlik SK 24.12.2023 14:00 Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 8. Hafta U16
23) 20061 Miracle Değirmenlik SK 3 - 0 Düzkaya KOSK 30.12.2023 11:30 Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 9. Hafta U16
24) 20091 Türkmenköy ASK 0 - 3 Miracle Değirmenlik SK 07.01.2024 09:00 Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 10. Hafta U16
25) 19826 Miracle Değirmenlik SK 3 - 1 Ünimar Maraş GSK 07.01.2024 11:30 AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
26) 20202 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Baf Ülkü Yurdu 27.01.2024 14:00 AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
27) 20234 Miracle Değirmenlik SK 5 - 0 Baf Ülkü Yurdu 27.01.2024 11:30 AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
28) 20181 Türk Ocağı Limasol 6 - 1 Miracle Değirmenlik SK 28.01.2024 14:00 Asbuzu U16 Ligi 2. Tur U16
29) 20245 Lapta TBSK 0 - 3 Miracle Değirmenlik SK 04.02.2024 11:30 AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
30) 20334 Miracle Değirmenlik SK 2 - 0 Gönyeli SK 10.02.2024 11:30 AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
31) 20349 Esentepe KKSK 0 - 2 Miracle Değirmenlik SK 18.02.2024 11:30 AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
32) 20133 Miracle Değirmenlik SK 1 - 2 1461 İskele Trabzonspor 24.02.2024 14:00 Puma Kadınlar Ligi 7. Hafta KADIN
33) 20454 Miracle Değirmenlik SK 8 - 1 Yalova SK 25.02.2024 11:30 AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
34) 20552 Girne Halk Evi 1 - 2 Miracle Değirmenlik SK 02.03.2024 11:30 AKSA A2 1.Lig 21. Hafta A2
35) 20566 Miracle Değirmenlik SK 2 - 3 Mormenekşe GBSK 10.03.2024 11:30 AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
36) 20706 Miracle Değirmenlik SK 8 - 0 Cihangir GSK 16.03.2024 16:15 Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 1. Hafta U14
37) 20710 Dörtyol SK 1 - 3 Miracle Değirmenlik SK 23.03.2024 16:15 Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 2. Hafta U14
38) 20583 Miracle Değirmenlik SK 2 - 2 Binatlı YSK 24.03.2024 11:30 AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
39) 20826 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 5 Miracle Değirmenlik SK 30.03.2024 12:00 AKSA A2 1.Lig 25. Hafta A2
40) 20151 Miracle Değirmenlik SK 0 - 5 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 06.04.2024 12:00 Puma Kadınlar Ligi 11. Hafta KADIN
41) 20836 Miracle Değirmenlik SK 4 - 0 Hamitköy ŞHSK 06.04.2024 12:00 AKSA A2 1.Lig 26. Hafta A2
42) 20714 Miracle Değirmenlik SK 10 - 2 Civisil SK 07.04.2024 17:30 Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 3. Hafta U14
43) 20718 Türkmenköy ASK 0 - 6 Miracle Değirmenlik SK 13.04.2024 15:30 Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 4. Hafta U14
44) 20927 Düzkaya KOSK 1 - 5 Miracle Değirmenlik SK 14.04.2024 13:00 AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
45) 20722 Miracle Değirmenlik SK 4 - 0 Mesarya SK 20.04.2024 17:30 Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 5. Hafta U14
46) 20936 Ozanköy SK 3 - 2 Miracle Değirmenlik SK 20.04.2024 13:00 AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
47) 20726 Tuzlaspor 1 - 5 Miracle Değirmenlik SK 27.04.2024 15:30 Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 6. Hafta U14
48) 20947 Miracle Değirmenlik SK 9 - 0 Geçitkale GSK 28.04.2024 12:30 AKSA A2 1.Lig 29. Hafta A2
49) 20570 Dem s Cons. Çanakkale TSK 4 - 5 Miracle Değirmenlik SK 02.05.2024 16:00 AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
50) 20729 Vadili TÇBSK 2 - 5 Miracle Değirmenlik SK 04.05.2024 10:00 Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 7. Hafta U14
51) 20986 Ünimar Maraş GSK 3 - 1 Miracle Değirmenlik SK 05.05.2024 13:00 AKSA A2 1.Lig 30. Hafta A2
52) 21113 Mağusa Türk Gücü 0 - 0 Miracle Değirmenlik SK 08.05.2024 19:30 Ahmed Sami Topcan Kupası Final A2
53) 20737 Taşkent TSK 1 - 4 Miracle Değirmenlik SK 19.05.2024 17:30 Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 9. Hafta U14

Sezon Transfer Tarihi Kulübü Söz. Başlangıç Tarihi Söz. Bitiş Tarihi
1) 2023-2024 23.09.2023 Miracle Değirmenlik SK
2) 2022-2023 21.09.2022 Miracle Değirmenlik SK
3) 2021-2022 15.07.2022 Miracle Değirmenlik SK
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması