ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

TAMER ÇAKIR  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : VAN
Doğum Tarihi : 10/01/2004
Uyruk : TC
Baba Adı : SABAHATTİN
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10731
Klasman : Aday
Bölge : GÜZELYURT

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20833 Lapta TBSK 1 - 5 Mormenekşe GBSK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 26. Hafta A2
2) 20678 Ozanköy SK 4 - 0 Düzkaya KOSK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 3. Hafta U14
3) 20679 Alsancak Yeşilova SK 1 - 0 Karaoğlanoğlu SK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 3. Hafta U14
4) 20826 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 5 Miracle Değirmenlik SK 30.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 25. Hafta A2
5) 20586 Küçük Kaymaklı TSK 1 - 3 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 24.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası Yarı Final 2. Maç KADIN
6) 20602 Yalova SK 4 - 3 Serhatköy SK 23.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 1.Grup 2. Hafta U14
7) 20571 Binatlı YSK 2 - 2 Düzkaya KOSK 17.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
8) 20564 Ozanköy SK 1 - 2 M. Hacıali Yılmazköy SK 10.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
9) 20137 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 4 - 0 Miracle Değirmenlik SK 10.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 8. Hafta KADIN
10) 20553 Binatlı YSK 0 - 3 M. Hacıali Yılmazköy SK 02.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 21. Hafta A2
11) 20440 Lefke TSK 3 - 2 Mesarya SK 24.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
12) 20348 Yalova SK 3 - 0 Düzkaya KOSK 18.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
13) 20343 Baf Ülkü Yurdu 2 - 0 Ozanköy SK 17.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
14) 20339 Binatlı YSK 1 - 0 Mormenekşe GBSK 11.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
15) 20323 Lefke TSK 3 - 1 Türk Ocağı Limasol 10.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 18. Hafta A2
16) 20119 Taşkınköy SK 0 - 4 Küçük Kaymaklı TSK 04.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 5. Hafta KADIN
17) 20222 Göçmenköy İYSK 0 - 3 Cihangir GSK 03.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 17. Hafta A2
18) 20236 Hamitköy ŞHSK 0 - 7 Gönyeli SK 28.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
19) 20233 M. Hacıali Yılmazköy SK 2 - 3 Esentepe KKSK 27.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
20) 20081 Binatlı YSK 2 - 2 Baf Ülkü Yurdu 06.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 10. Hafta U16
21) 19715 Karşıyaka SK 5 - 2 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 27.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
22) 19817 Baf Ülkü Yurdu 3 - 1 Hamitköy ŞHSK 24.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
23) 20029 Baf Ülkü Yurdu 9 - 1 Ortaköy SK 17.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 7. Hafta U16
24) 19796 Gönyeli SK 4 - 2 Mormenekşe GBSK 09.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
25) 20010 Doğukent SK 3 - 2 Yalova SK 09.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 1.Grup 6. Hafta U16
26) 19792 Binatlı YSK 2 - 2 Ünimar Maraş GSK 03.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
27) 19780 Baf Ülkü Yurdu 1 - 2 Mormenekşe GBSK 26.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması