ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

FARŞAD NOORİ  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : IRAN
Doğum Tarihi : 16/09/1994
Uyruk : YABANCI
Baba Adı : MEHDİ
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10727
Klasman : Aday
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20446 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 1 Göçmenköy İYSK 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
2) 20329 Mesarya SK 3 - 4 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 18.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
3) 20354 Vadili TÇBSK 0 - 0 Atoll Kozanköy SK 11.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 12. Hafta BTM
4) 20284 Yeniboğaziçi DSK 0 - 1 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 07.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 2. Maç U16
5) 20244 Mormenekşe GBSK 2 - 2 Dem s Cons. Çanakkale TSK 04.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
6) 20252 Dörtyol SK 6 - 2 Mehmetçik TÇBSK 03.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 11. Hafta BTM
7) 20251 German Gold Akova Vuda 0 - 0 Northernland Dipkarpaz SK 03.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 11. Hafta BTM
8) 20278 Mağusa Türk Gücü 0 - 2 Yenicami AK 02.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 1. Maç U16
9) 20246 Mehmetçik TÇBSK 1 - 5 İncirli SK 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta BTM
10) 20247 Kaplıca Karadeniz 61 SK 6 - 1 Türkmenköy ASK 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 10. Hafta BTM
11) 19956 Türkmenköy ASK 1 - 0 Northernland Dipkarpaz SK 07.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 8. Hafta BTM
12) 19949 German Gold Akova Vuda 2 - 1 Türkmenköy ASK 30.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta BTM
13) 20076 Yeniboğaziçi DSK 1 - 0 Pera L. Gençler Birliği SK 24.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 8. Hafta U16
14) 20077 Sipahi TSK 6 - 2 Northernland Dipkarpaz SK 24.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 8. Hafta U16
15) 19804 Mormenekşe GBSK 2 - 1 Esentepe KKSK 17.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
16) 19934 Kaplıca Karadeniz 61 SK 1 - 1 German Gold Akova Vuda 10.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 4. Hafta BTM
17) 19936 Zella Estate Yenierenköy 3 - 2 İncirli SK 10.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 4. Hafta BTM
18) 19918 Sipahi TSK 1 - 2 1461 İskele Trabzonspor 03.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 5. Hafta U16
19) 19917 Pera L. Gençler Birliği SK 7 - 1 Mormenekşe GBSK 03.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 5. Hafta U16
20) 19927 Pile TSK 1 - 3 Türkmenköy ASK 26.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta BTM
21) 19688 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 5 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 19.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
22) 19884 Türkmenköy ASK 2 - 4 Esentepe KKSK 19.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 4. Hafta U16
23) 19672 Mesarya SK 1 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 05.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
24) 19893 Vadili TÇBSK 0 - 13 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 05.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 2. Hafta U16
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması