ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

AHMET IŞIK YAZAL  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 14/10/2007
Uyruk : KKTC
Baba Adı :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10716
Klasman : Aday
Bölge : GİRNE

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20704 Karaoğlanoğlu SK 2 - 2 Girne Halk Evi 19.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 9. Hafta U14
2) 20697 Alsancak Yeşilova SK 0 - 0 Lapta TBSK 12.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 8. Hafta U14
3) 20698 Girne Halk Evi 1 - 3 Ozanköy SK 11.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 8. Hafta U14
4) 20699 Karşıyaka SK 4 - 0 Türk Ocağı Limasol 11.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 8. Hafta U14
5) 20983 Girne Halk Evi 0 - 2 Mormenekşe GBSK 05.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 30. Hafta A2
6) 20696 Düzkaya KOSK 2 - 0 Girne Halk Evi 04.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 7. Hafta U14
7) 20693 Lapta TBSK 0 - 3 Doğan Türk Birliği 04.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 7. Hafta U14
8) 20690 Doğan Türk Birliği 4 - 0 Ozanköy SK 27.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 6. Hafta U14
9) 20918 Doğan Türk Birliği 10 - 1 Mesarya SK 27.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 29. Hafta A2
10) 20685 Lapta TBSK 1 - 2 Karaoğlanoğlu SK 21.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 5. Hafta U14
11) 20687 Alsancak Yeşilova SK 0 - 5 Doğan Türk Birliği 21.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 5. Hafta U14
12) 20688 Türk Ocağı Limasol 3 - 1 Girne Halk Evi 20.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 5. Hafta U14
13) 20909 Türk Ocağı Limasol 1 - 1 Yeniboğaziçi DSK 20.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 28. Hafta A2
14) 20684 Girne Halk Evi 0 - 5 Doğan Türk Birliği 14.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 4. Hafta U14
15) 20927 Düzkaya KOSK 1 - 5 Miracle Değirmenlik SK 14.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
16) 20680 Doğan Türk Birliği 8 - 0 Karşıyaka SK 07.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 3. Hafta U14
17) 20806 Göçmenköy İYSK 1 - 3 Alsancak Yeşilova SK 07.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
18) 20802 Türk Ocağı Limasol 3 - 1 Pera L. Gençler Birliği SK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 26. Hafta A2
19) 20144 Doğan Türk Birliği 8 - 0 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 31.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 10. Hafta KADIN
20) 20795 Doğan Türk Birliği 0 - 0 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 30.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 25. Hafta A2
21) 20673 Türk Ocağı Limasol 4 - 3 Ozanköy SK 24.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 2. Hafta U14
22) 20515 Türk Ocağı Limasol 0 - 2 Yenicami AK 24.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
23) 20577 Lapta TBSK 1 - 5 Yalova SK 23.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
24) 20508 Doğan Türk Birliği 3 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 16.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 23. Hafta A2
25) 20502 Türk Ocağı Limasol 2 - 2 Göçmenköy İYSK 10.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 22. Hafta A2
26) 20563 Düzkaya KOSK 1 - 0 Dem s Cons. Çanakkale TSK 09.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
27) 20552 Girne Halk Evi 1 - 2 Miracle Değirmenlik SK 02.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 21. Hafta A2
28) 20444 Türk Ocağı Limasol 0 - 4 Küçük Kaymaklı TSK 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 20. Hafta A2
29) 20133 Miracle Değirmenlik SK 1 - 2 1461 İskele Trabzonspor 24.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 7. Hafta KADIN
30) 20451 Hamitköy ŞHSK 0 - 1 Mormenekşe GBSK 24.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
31) 20330 Alsancak Yeşilova SK 0 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 18.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
32) 20326 Türk Ocağı Limasol 2 - 0 Çetinkaya TSK 17.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
33) 20373 Türk Ocağı Limasol 1 - 5 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 16.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi Yarı Final 2. Maç U16
34) 20341 Ozanköy SK 0 - 1 Dem s Cons. Çanakkale TSK 11.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
35) 20325 Karşıyaka SK 1 - 4 Mesarya SK 10.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 18. Hafta A2
36) 20237 Ozanköy SK 2 - 4 Mormenekşe GBSK 28.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
37) 20114 Doğan Türk Birliği 4 - 0 Taşkınköy SK 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 4. Hafta KADIN
38) 20231 Düzkaya KOSK 3 - 1 Lapta TBSK 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
39) 20172 Alsancak Yeşilova SK 8 - 0 Miracle Değirmenlik SK 24.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası 1. Tur KADIN
40) 20104 Doğan Türk Birliği 1 - 1 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 13.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 2. Hafta KADIN
41) 20101 Taşkınköy SK 0 - 3 Dem s Cons. Mağusa SA 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 1. Hafta KADIN
42) 19826 Miracle Değirmenlik SK 3 - 1 Ünimar Maraş GSK 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
43) 20085 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 10. Hafta U16
44) 19737 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 0 - 4 Türk Ocağı Limasol 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 15. Hafta A2
45) 20049 Ozanköy SK 0 - 4 Alsancak Yeşilova SK 24.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 8. Hafta U16
46) 19729 Türk Ocağı Limasol 2 - 1 Cihangir GSK 24.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
47) 20045 Türk Ocağı Limasol 5 - 2 Doğan Türk Birliği 17.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 7. Hafta U16
48) 19810 Düzkaya KOSK 0 - 1 Geçitkale GSK 17.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
49) 20055 Düzkaya KOSK 3 - 0 Türkmenköy ASK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 7. Hafta U16
50) 19805 Girne Halk Evi 1 - 0 Yalova SK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
51) 20017 Girne Halk Evi 2 - 9 Alsancak Yeşilova SK 10.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 6. Hafta U16
52) 19798 Ozanköy SK 0 - 6 Yalova SK 10.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
53) 19712 Türk Ocağı Limasol 1 - 2 Doğan Türk Birliği 09.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
54) 19888 Esentepe KKSK 3 - 1 Cihangir GSK 03.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 5. Hafta U16
55) 19872 Türk Ocağı Limasol 5 - 3 Ozanköy SK 03.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 5. Hafta U16
56) 19782 Gönyeli SK 4 - 1 Yalova SK 26.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
57) 19869 Girne Halk Evi 1 - 8 Doğan Türk Birliği 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 4. Hafta U16
58) 19773 Girne Halk Evi 1 - 2 Baf Ülkü Yurdu 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
59) 19870 Alsancak Yeşilova SK 1 - 1 Türk Ocağı Limasol 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 4. Hafta U16
60) 19689 Doğan Türk Birliği 1 - 1 Karşıyaka SK 18.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
61) 19678 Türk Ocağı Limasol 0 - 0 Alsancak Yeşilova SK 12.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 8. Hafta A2
62) 19759 Esentepe KKSK 3 - 0 Baf Ülkü Yurdu 05.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
63) 19670 Alsancak Yeşilova SK 4 - 1 Lefke TSK 04.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
64) 19861 Ozanköy SK 1 - 1 Doğan Türk Birliği 28.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 3.Grup 1. Hafta U16
65) 19748 Düzkaya KOSK 0 - 0 Mormenekşe GBSK 28.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
66) 19745 Lapta TBSK 0 - 5 Baf Ülkü Yurdu 21.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
67) 19645 Ozanköy SK 0 - 3 Baf Ülkü Yurdu 14.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması