ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

ORKUN KARAOSMANOĞLU  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : KAHRAMANMARAŞ
Doğum Tarihi : 10/04/2004
Uyruk : TC
Baba Adı : ALİ
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10703
Klasman : C
Bölge : GAZİMAĞUSA

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 20739 Dörtyol SK 5 - 1 Türkmenköy ASK 19.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 9. Hafta U14
2) 20775 Mehmetçik TÇBSK 7 - 2 Pera L. Gençler Birliği SK 19.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 9. Hafta U14
3) 21057 Mutluyaka HSK 2 - 3 Akdoğan SK 18.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 2. Hafta BTM
4) 20773 1461 İskele Trabzonspor 0 - 7 Mağusa Türk Gücü 18.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 9. Hafta U14
5) 20736 Civisil SK 0 - 7 Dörtyol SK 12.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 8. Hafta U14
6) 20772 Northernland Dipkarpaz SK 1 - 3 Mehmetçik TÇBSK 12.05.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 8. Hafta U14
7) 20771 Pera L. Gençler Birliği SK 3 - 1 Ünimar Maraş GSK 11.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 8. Hafta U14
8) 20765 Zella Estate Yenierenköy 1 - 12 Mağusa Türk Gücü 05.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 7. Hafta U14
9) 20986 Ünimar Maraş GSK 3 - 1 Miracle Değirmenlik SK 05.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 30. Hafta A2
10) 20727 Civisil SK 0 - 3 Taşkent TSK 28.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 6. Hafta U14
11) 20945 Mormenekşe GBSK 5 - 0 Yalova SK 28.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 29. Hafta A2
12) 20764 Mehmetçik TÇBSK 7 - 1 Ünimar Maraş GSK 27.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 6. Hafta U14
13) 20763 Northernland Dipkarpaz SK 0 - 5 1461 İskele Trabzonspor 27.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 6. Hafta U14
14) 20922 Pera L. Gençler Birliği SK 0 - 1 Göçmenköy İYSK 27.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 29. Hafta A2
15) 20915 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 9 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 21.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 28. Hafta A2
16) 20757 Zella Estate Yenierenköy 2 - 3 Pera L. Gençler Birliği SK 21.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 5. Hafta U14
17) 20939 Ünimar Maraş GSK 4 - 1 Hamitköy ŞHSK 20.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
18) 20902 Mağusa Türk Gücü 11 - 0 Mesarya SK 13.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 27. Hafta A2
19) 20719 Tuzlaspor 1 - 1 Mesarya SK 13.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 4.Grup 4. Hafta U14
20) 20756 Ünimar Maraş GSK 2 - 8 1461 İskele Trabzonspor 13.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 4. Hafta U14
21) 20751 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 5 - 0 Pera L. Gençler Birliği SK 07.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 3. Hafta U14
22) 20749 Zella Estate Yenierenköy 1 - 4 Mehmetçik TÇBSK 07.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 3. Hafta U14
23) 20835 Ünimar Maraş GSK 5 - 1 Binatlı YSK 06.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 26. Hafta A2
24) 20750 Mağusa Türk Gücü 11 - 0 Northernland Dipkarpaz SK 06.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 3. Hafta U14
25) 20752 1461 İskele Trabzonspor 3 - 2 Yeniboğaziçi DSK 06.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 3. Hafta U14
26) 20746 Mehmetçik TÇBSK 1 - 10 Mağusa Türk Gücü 24.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 2. Hafta U14
27) 20747 Northernland Dipkarpaz SK 0 - 7 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 24.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 2. Hafta U14
28) 20399 Türkmenköy ASK 3 - 1 Mehmetçik TÇBSK 23.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 18. Hafta BTM
29) 20744 Pera L. Gençler Birliği SK 5 - 1 Northernland Dipkarpaz SK 17.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 1. Hafta U14
30) 20575 Mormenekşe GBSK 1 - 0 Geçitkale GSK 17.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
31) 20742 Mağusa Türk Gücü 14 - 0 Ünimar Maraş GSK 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 1. Hafta U14
32) 20741 Zella Estate Yenierenköy 0 - 13 1461 İskele Trabzonspor 16.03.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 1. Hafta U14
33) 20503 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 2 Yenicami AK 10.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 22. Hafta A2
34) 20138 1461 İskele Trabzonspor 1 - 3 Taşkınköy SK 10.03.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 8. Hafta KADIN
35) 20556 Dem s Cons. Çanakkale TSK 4 - 0 Hamitköy ŞHSK 03.03.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 21. Hafta A2
36) 20490 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 1 Cihangir GSK 02.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 21. Hafta A2
37) 20448 Ünimar Maraş GSK 4 - 4 Gönyeli SK 24.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
38) 20331 Mağusa Türk Gücü 9 - 1 Yeniboğaziçi DSK 18.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
39) 20346 Mormenekşe GBSK 2 - 1 M. Hacıali Yılmazköy SK 17.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
40) 20109 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 2 Küçük Kaymaklı TSK 21.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 3. Hafta KADIN
41) 20106 Dem s Cons. Mağusa SA 10 - 1 Alsancak Yeşilova SK 13.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 2. Hafta KADIN
42) 20100 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 1 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 07.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Puma Kadınlar Ligi 1. Hafta KADIN
43) 19957 Zella Estate Yenierenköy 1 - 1 Mehmetçik TÇBSK 06.01.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 8. Hafta BTM
44) 20078 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 2 1461 İskele Trabzonspor 30.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 9. Hafta U16
45) 20075 Mormenekşe GBSK 0 - 6 1461 İskele Trabzonspor 24.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 8. Hafta U16
46) 19727 Mesarya SK 2 - 4 Doğan Türk Birliği 23.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 14. Hafta A2
47) 19947 Pile TSK 1 - 4 Northernland Dipkarpaz SK 23.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 6. Hafta BTM
48) 20074 1461 İskele Trabzonspor 5 - 0 Northernland Dipkarpaz SK 17.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 7. Hafta U16
49) 20073 Pera L. Gençler Birliği SK 4 - 2 Sipahi TSK 17.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 7. Hafta U16
50) 19806 Dem s Cons. Çanakkale TSK 1 - 4 Gönyeli SK 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
51) 20063 Ünimar Maraş GSK 0 - 4 Mağusa Türk Gücü 16.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 7. Hafta U16
52) 20064 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 5 - 0 Vadili TÇBSK 16.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 7. Hafta U16
53) 20019 Türkmenköy ASK 1 - 4 Cihangir GSK 10.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 6. Hafta U16
54) 19938 Mehmetçik TÇBSK 2 - 3 Northernland Dipkarpaz SK 09.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 4. Hafta BTM
55) 19705 Yeniboğaziçi DSK 1 - 0 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 03.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
56) 19901 Mağusa Türk Gücü 9 - 0 Dörtyol SK 02.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 5. Hafta U16
57) 19916 Northernland Dipkarpaz SK 1 - 3 Yeniboğaziçi DSK 02.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 5. Hafta U16
58) 19784 Ünimar Maraş GSK 4 - 2 Dem s Cons. Çanakkale TSK 25.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
59) 19684 Mağusa Türk Gücü 17 - 0 Lefke TSK 19.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
60) 19776 Dem s Cons. Çanakkale TSK 1 - 2 Geçitkale GSK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
61) 19900 Ünimar Maraş GSK 0 - 6 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 4. Hafta U16
62) 19913 Mormenekşe GBSK 3 - 2 Northernland Dipkarpaz SK 18.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 4. Hafta U16
63) 19910 Northernland Dipkarpaz SK 1 - 5 Sipahi TSK 11.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 3. Hafta U16
64) 19911 1461 İskele Trabzonspor 8 - 0 Mormenekşe GBSK 11.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 3. Hafta U16
65) 19761 Dem s Cons. Çanakkale TSK 3 - 1 Düzkaya KOSK 05.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
66) 19668 Mağusa Türk Gücü 5 - 0 Karşıyaka SK 04.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
67) 19892 Mağusa Türk Gücü 6 - 0 Ünimar Maraş GSK 04.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 2. Hafta U16
68) 19662 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 2 Alsancak Yeşilova SK 29.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
69) 19890 Ünimar Maraş GSK 1 - 2 Dörtyol SK 29.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 1. Hafta U16
70) 19667 Yeniboğaziçi DSK 0 - 4 Doğan Türk Birliği 28.10.2023 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
71) 19740 Mormenekşe GBSK 1 - 0 Hamitköy ŞHSK 21.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
72) 19617 Yeniboğaziçi DSK 0 - 3 Mağusa Türk Gücü 15.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
73) 19641 Esentepe KKSK 1 - 0 Düzkaya KOSK 08.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
74) 19630 Dem s Cons. Çanakkale TSK 2 - 1 Mormenekşe GBSK 30.09.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması