English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
ÇAĞTAY GÖKSU
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
LEFKOŞA
Doğum Tarihi
:
06/09/2006
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10700
Klasman
:
C
Bölge
:
GAZİMAĞUSA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
20583
Miracle Değirmenlik SK
2 - 2
Binatlı YSK
24.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
24. Hafta
A2
2)
20578
Ünimar Maraş GSK
3 - 2
Mormenekşe GBSK
23.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
24. Hafta
A2
3)
20711
Civisil SK
0 - 5
Mesarya SK
23.03.2024
HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
2. Hafta
U14
4)
20748
Yeniboğaziçi DSK
1 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
23.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
2. Hafta
U14
5)
20395
Mehmetçik TÇBSK
4 - 1
Zella Estate Yenierenköy
17.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
17. Hafta
BTM
6)
20398
Northernland Dipkarpaz SK
2 - 0
Türkmenköy ASK
17.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
17. Hafta
BTM
7)
20411
Vadili TÇBSK
2 - 1
Denizli SK
10.03.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
16. Hafta
BTM
8)
20407
Gülgün Süt Düzova GSK
1 - 0
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
02.03.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
15. Hafta
BTM
9)
20132
Dem s Cons. Mağusa SA
3 - 0
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
25.02.2024
HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
7. Hafta
KADIN
10)
20327
Pera L. Gençler Birliği SK
0 - 10
Doğan Türk Birliği
18.02.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
19. Hafta
A2
11)
20126
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 0
Taşkınköy SK
18.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
6. Hafta
KADIN
12)
20274
Yeniboğaziçi DSK
2 - 4
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
14.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
2. Tur
A TAKIM
13)
20370
Yenicami AK
1 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
12.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Yarı Final 1. Maç
U16
14)
20318
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
10.02.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
18. Hafta
A2
15)
20283
Mesarya SK
1 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
07.02.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Çeyrek Final 2. Maç
U16
16)
20227
Mağusa Türk Gücü
12 - 0
Pera L. Gençler Birliği SK
04.02.2024
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
17. Hafta
A2
17)
20241
Esentepe KKSK
2 - 0
Hamitköy ŞHSK
03.02.2024
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
17. Hafta
A2
18)
20280
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
7 - 0
Yeniboğaziçi DSK
02.02.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
Çeyrek Final 1. Maç
U16
19)
20177
Mesarya SK
5 - 1
Doğukent SK
28.01.2024
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
20)
20180
1461 İskele Trabzonspor
0 - 4
Doğan Türk Birliği
27.01.2024
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
21)
20118
1461 İskele Trabzonspor
0 - 5
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
27.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Puma Kadınlar Ligi
4. Hafta
KADIN
22)
20159
Mağusa Türk Gücü
4 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
20.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
23)
19962
Kaplıca Karadeniz 61 SK
3 - 2
Zella Estate Yenierenköy
14.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
9. Hafta
BTM
24)
19961
Mehmetçik TÇBSK
3 - 1
Türkmenköy ASK
13.01.2024
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
9. Hafta
BTM
25)
19732
Mağusa Türk Gücü
3 - 1
Yenicami AK
07.01.2024
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
15. Hafta
A2
26)
19952
Mehmetçik TÇBSK
0 - 3
Pile TSK
30.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
7. Hafta
BTM
27)
20080
Sipahi TSK
1 - 5
Yeniboğaziçi DSK
30.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
9. Hafta
U16
28)
19991
Demirhan SK
0 - 1
Atoll Kozanköy SK
24.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
6. Hafta
BTM
29)
19939
German Gold Akova Vuda
1 - 1
Pile TSK
17.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
5. Hafta
BTM
30)
19801
Ünimar Maraş GSK
2 - 2
M. Hacıali Yılmazköy SK
10.12.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
12. Hafta
A2
31)
20022
Mağusa Türk Gücü
1 - 3
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
10.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 5.Grup
6. Hafta
U16
32)
20024
Yeniboğaziçi DSK
2 - 1
1461 İskele Trabzonspor
09.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
6. Hafta
U16
33)
20025
Northernland Dipkarpaz SK
0 - 4
Pera L. Gençler Birliği SK
09.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
6. Hafta
U16
34)
19933
Northernland Dipkarpaz SK
0 - 0
Tuzlaspor
03.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
3. Hafta
BTM
35)
19697
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 2
Doğan Türk Birliği
26.11.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
36)
19927
Pile TSK
1 - 3
Türkmenköy ASK
26.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
2. Hafta
BTM
37)
19772
Mormenekşe GBSK
0 - 0
Ünimar Maraş GSK
19.11.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
9. Hafta
A2
38)
19914
Yeniboğaziçi DSK
5 - 2
Sipahi TSK
19.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
4. Hafta
U16
39)
19676
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 1
Mağusa Türk Gücü
12.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
8. Hafta
A2
40)
19912
Pera L. Gençler Birliği SK
3 - 2
Yeniboğaziçi DSK
12.11.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
3. Hafta
U16
41)
19672
Mesarya SK
1 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
05.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
7. Hafta
A2
42)
19893
Vadili TÇBSK
0 - 13
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
05.11.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 5.Grup
2. Hafta
U16
43)
19905
1461 İskele Trabzonspor
4 - 1
Yeniboğaziçi DSK
29.10.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
1. Hafta
U16
44)
19904
Pera L. Gençler Birliği SK
9 - 2
Northernland Dipkarpaz SK
29.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 6.Grup
1. Hafta
U16
45)
19658
Pera L. Gençler Birliği SK
3 - 2
Yeniboğaziçi DSK
22.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
5. Hafta
A2
46)
19651
Ünimar Maraş GSK
11 - 1
Lapta TBSK
15.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
47)
19609
Pera L. Gençler Birliği SK
3 - 1
Çetinkaya TSK
08.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
3. Hafta
A2
48)
19626
Mormenekşe GBSK
2 - 1
Ozanköy SK
24.09.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
49)
19590
Küçük Kaymaklı TSK
5 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
23.09.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
1. Hafta
A2
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması