English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
ERCAN DEMİR
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
----
Doğum Tarihi
:
12/04/2000
Uyruk
:
TC
Baba Adı
:
----
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10683
Klasman
:
C
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Görevi
Lig
Hafta
Grup
1)
19946
Tuzlaspor
3 - 2
İncirli SK
24.12.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
6. Hafta
BTM
2)
19731
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
4 - 2
Miracle Karşıyaka ASK
23.12.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
14. Hafta
A2
3)
19722
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 1
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
17.12.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
13. Hafta
A2
4)
20037
Çetinkaya TSK
1 - 5
Yenicami AK
17.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
7. Hafta
U16
5)
19717
Yenicami AK
1 - 0
Alsancak Yeşilova SK
16.12.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
13. Hafta
A2
6)
20036
Göçmenköy İYSK
1 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
16.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
7. Hafta
U16
7)
19711
Küçük Kaymaklı TSK
3 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
10.12.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
12. Hafta
A2
8)
19556
Gönyeli SK
1 - 1
Mormenekşe GBSK
09.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
12. Hafta
A TAKIM
9)
19794
Hamitköy ŞHSK
0 - 2
Miracle Değirmenlik SK
03.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
10)
19856
Küçük Kaymaklı TSK
7 - 0
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
03.12.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
5. Hafta
U16
11)
19706
Cihangir GSK
3 - 1
Miracle Karşıyaka ASK
02.12.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
11. Hafta
A2
12)
19707
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 1
Çetinkaya TSK
02.12.2023
HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
11. Hafta
A2
13)
19858
Yenicami AK
2 - 1
Gönyeli SK
02.12.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
5. Hafta
U16
14)
19971
Bostancı Bağcıl SK
0 - 4
Atoll Kozanköy SK
26.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
2. Hafta
BTM
15)
19545
Geçitkale GSK
1 - 1
Binatlı YSK
25.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
10. Hafta
A TAKIM
16)
19687
Göçmenköy İYSK
3 - 0
Mesarya SK
19.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
9. Hafta
A2
17)
19854
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 3
Yenicami AK
19.11.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 2.Grup
4. Hafta
U16
18)
19964
Gülgün Süt Düzova GSK
2 - 1
Demirhan SK
18.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
1. Hafta
BTM
19)
19676
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 1
Mağusa Türk Gücü
12.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
8. Hafta
A2
20)
19771
Hamitköy ŞHSK
3 - 2
M. Hacıali Yılmazköy SK
11.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
21)
19881
Cihangir GSK
1 - 5
Düzkaya KOSK
11.11.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
3. Hafta
U16
22)
19669
Yenicami AK
2 - 2
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
04.11.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
7. Hafta
A2
23)
19753
Ozanköy SK
3 - 1
Lapta TBSK
29.10.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
6. Hafta
A2
24)
19859
Türk Ocağı Limasol
12 - 1
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
29.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
1. Hafta
U16
25)
19664
Türk Ocağı Limasol
0 - 0
Mesarya SK
28.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
6. Hafta
A2
26)
19860
Alsancak Yeşilova SK
7 - 0
Girne Halk Evi
28.10.2023
HAKEM
Asbuzu U16 Ligi 3.Grup
1. Hafta
U16
27)
19644
Düzkaya KOSK
1 - 1
Yalova SK
14.10.2023
HAKEM
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
28)
19611
Mağusa Türk Gücü
3 - 1
Doğan Türk Birliği
08.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
3. Hafta
A2
29)
19636
Girne Halk Evi
6 - 1
M. Hacıali Yılmazköy SK
07.10.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
3. Hafta
A2
30)
19601
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 0
Türk Ocağı Limasol
01.10.2023
2. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 Süper Lig
2. Hafta
A2
31)
19629
Düzkaya KOSK
1 - 2
Gönyeli SK
30.09.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
32)
19362
Gönyeli SK
2 - 0
Hamitköy ŞHSK
24.09.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA 1.Lig
1. Hafta
A TAKIM
33)
19621
Girne Halk Evi
0 - 4
Dem s Cons. Çanakkale TSK
23.09.2023
1. YARDIMCI HAKEM
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması