ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

BUSE BAĞRIKARA  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : LEFKOŞA
Doğum Tarihi : 07/07/2004
Uyruk : KKTC
Baba Adı : NİYAZİ
Lisans Bilgileri
Lisans No : 10657
Klasman : C
Bölge : GÜZELYURT

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor Deplasman Tarih Görevi Lig Hafta Grup
1) 21124 Çamlıbel SKD 1 - 2 Eurocoast Sadrazam Kayalar SK 22.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 7. Hafta BTM
2) 21197 Sun Republic Yarköy PGSK 1 - 2 Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK 15.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup 6. Hafta BTM
3) 21038 Ağırdağ Boğaz TSK 1 - 1 Bahçeli SK 09.06.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup 5. Hafta BTM
4) 21052 Akıncılar GSK 3 - 0 Dilekkaya ASK 08.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 5. Hafta BTM
5) 21002 Doğancı SK 1 - 1 Amaara Gaziveren SK 01.06.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup 5. Hafta BTM
6) 21016 Tatlısu HOBSK 4 - 4 Çamlıbel SKD 26.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup 3. Hafta BTM
7) 21045 Gaziköy SK 1 - 1 Kırıkkale TSK 25.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 3. Hafta BTM
8) 21106 Geçitkale GSK 2 - 3 Ünimar Maraş GSK 19.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig Play-Out 3. Hafta A TAKIM
9) 21059 Alaniçi YSK 1 - 1 Pergama SD 18.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup 2. Hafta BTM
10) 21118 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 1 Mesarya SK 15.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig Play-Out 2. Hafta A TAKIM
11) 21039 Akıncılar GSK 4 - 0 Gaziköy SK 12.05.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup 1. Hafta BTM
12) 21107 Gönyeli SK 1 - 0 Yalova SK 11.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig Play-Off 1. Hafta A TAKIM
13) 21113 Mağusa Türk Gücü 0 - 0 Miracle Değirmenlik SK 08.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM Ahmed Sami Topcan Kupası Final A2
14) 21100 Küçük Kaymaklı TSK 0 - 3 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 05.05.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi Yarı Final 2. Maç KADIN
15) 20957 Yenicami AK 1 - 1 Mağusa Türk Gücü 04.05.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 30. Hafta A TAKIM
16) 20894 Dem s Cons. Çanakkale TSK 2 - 2 Esentepe KKSK 28.04.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
17) 20690 Doğan Türk Birliği 4 - 0 Ozanköy SK 27.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 3.Grup 6. Hafta U14
18) 20918 Doğan Türk Birliği 10 - 1 Mesarya SK 27.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 29. Hafta A2
19) 20759 1461 İskele Trabzonspor 1 - 0 Mehmetçik TÇBSK 21.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 5. Hafta U14
20) 20949 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 4 - 0 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 20.04.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi Çeyrek Final KADIN
21) 20925 Hamitköy ŞHSK 1 - 2 Geçitkale GSK 14.04.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 27. Hafta A2
22) 20902 Mağusa Türk Gücü 11 - 0 Mesarya SK 13.04.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 27. Hafta A2
23) 20791 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 4 - 0 Yeniboğaziçi DSK 09.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 26. Hafta A TAKIM
24) 20749 Zella Estate Yenierenköy 1 - 4 Mehmetçik TÇBSK 07.04.2024 1. YARDIMCI HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 3. Hafta U14
25) 20751 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 5 - 0 Pera L. Gençler Birliği SK 07.04.2024 HAKEM Red7Oil U14 Ligi 5.Grup 3. Hafta U14
26) 20798 Yenicami AK 2 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 31.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 25. Hafta A2
27) 20781 Cihangir GSK 2 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 30.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 25. Hafta A TAKIM
28) 20587 Dem s Cons. Mağusa SA 5 - 0 Alsancak Yeşilova SK 24.03.2024 HAKEM Kadınlar Kıbrıs Kupası Yarı Final 2. Maç KADIN
29) 20518 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 2 - 2 Pera L. Gençler Birliği SK 24.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM AKSA A2 Süper Lig 24. Hafta A2
30) 20399 Türkmenköy ASK 3 - 1 Mehmetçik TÇBSK 23.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 18. Hafta BTM
31) 20479 Mesarya SK 2 - 3 Çetinkaya TSK 17.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 23. Hafta A TAKIM
32) 20415 Gülgün Süt Düzova GSK 3 - 3 Atoll Kozanköy SK 16.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 17. Hafta BTM
33) 20504 Göçmenköy İYSK 0 - 3 Küçük Kaymaklı TSK 16.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 23. Hafta A2
34) 20501 Cihangir GSK 0 - 1 Doğan Türk Birliği 10.03.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 22. Hafta A2
35) 20391 Tuzlaspor 2 - 3 Kaplıca Karadeniz 61 SK 09.03.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 16. Hafta BTM
36) 20590 Karşıyaka SK 1 - 1 Miracle Değirmenlik SK 06.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası Çeyrek Final 1. Maç A TAKIM
37) 20527 Yalova SK 4 - 2 Geçitkale GSK 03.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 21. Hafta A TAKIM
38) 20406 Mevlevi SK 1 - 4 Vadili TÇBSK 02.03.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 15. Hafta BTM
39) 20383 Demirhan SK 0 - 0 Denizli SK 25.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 14. Hafta BTM
40) 20454 Miracle Değirmenlik SK 8 - 1 Yalova SK 25.02.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
41) 20379 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 1 - 2 Ortaköy SK 24.02.2024 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 14. Hafta BTM
42) 20331 Mağusa Türk Gücü 9 - 1 Yeniboğaziçi DSK 18.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
43) 20333 Göçmenköy İYSK 3 - 2 Karşıyaka SK 17.02.2024 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 19. Hafta A2
44) 20277 Mesarya SK 1 - 3 Mağusa Türk Gücü 14.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 2. Tur A TAKIM
45) 20284 Yeniboğaziçi DSK 0 - 1 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 07.02.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 2. Maç U16
46) 20211 Gönyeli SK 2 - 1 Düzkaya KOSK 04.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
47) 20209 Esentepe KKSK 0 - 1 Hamitköy ŞHSK 03.02.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 17. Hafta A TAKIM
48) 20278 Mağusa Türk Gücü 0 - 2 Yenicami AK 02.02.2024 HAKEM Asbuzu U16 Ligi Çeyrek Final 1. Maç U16
49) 20187 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 0 Lefke TSK 28.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 16. Hafta A TAKIM
50) 20230 Dem s Cons. Çanakkale TSK 6 - 1 Girne Halk Evi 27.01.2024 HAKEM AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
51) 20198 Dem s Cons. Çanakkale TSK 4 - 1 Girne Halk Evi 27.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
52) 20157 Mormenekşe GBSK 0 - 1 Göçmenköy İYSK 20.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Northernland Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
53) 20106 Dem s Cons. Mağusa SA 10 - 1 Alsancak Yeşilova SK 13.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 2. Hafta KADIN
54) 20100 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 1 T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK 07.01.2024 HAKEM Puma Kadınlar Ligi 1. Hafta KADIN
55) 19957 Zella Estate Yenierenköy 1 - 1 Mehmetçik TÇBSK 06.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 8. Hafta BTM
56) 20154 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 0 Dem s Cons. Mağusa SA 03.01.2024 2. YARDIMCI HAKEM Kadınlar Süper Kupa Final KADIN
57) 19953 Kaplıca Karadeniz 61 SK 5 - 3 Tuzlaspor 30.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 7. Hafta BTM
58) 20071 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 3 - 0 Ünimar Maraş GSK 30.12.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 9. Hafta U16
59) 19587 Geçitkale GSK 3 - 4 Ozanköy SK 29.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
60) 19473 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 4 - 2 Türk Ocağı Limasol 28.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA Süper Lig 15. Hafta A TAKIM
61) 19815 Gönyeli SK 2 - 1 Binatlı YSK 24.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
62) 20057 Düzkaya KOSK 1 - 0 Cihangir GSK 23.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 8. Hafta U16
63) 19814 Esentepe KKSK 0 - 1 Dem s Cons. Çanakkale TSK 23.12.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
64) 19980 Vadili TÇBSK 1 - 0 Ortaköy SK 10.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup 4. Hafta BTM
65) 20013 Yenicami AK 3 - 1 Göçmenköy İYSK 09.12.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 2.Grup 6. Hafta U16
66) 19710 Çetinkaya TSK 0 - 3 Alsancak Yeşilova SK 09.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 12. Hafta A2
67) 19932 Türkmenköy ASK 0 - 0 Zella Estate Yenierenköy 03.12.2023 2. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 3. Hafta BTM
68) 19705 Yeniboğaziçi DSK 1 - 0 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 03.12.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 11. Hafta A2
69) 19925 Mehmetçik TÇBSK 0 - 3 Dörtyol SK 26.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 2. Hafta BTM
70) 19543 Ozanköy SK 2 - 1 Esentepe KKSK 25.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 10. Hafta A TAKIM
71) 19884 Türkmenköy ASK 2 - 4 Esentepe KKSK 19.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 4. Hafta U16
72) 19688 Pera L. Gençler Birliği SK 2 - 5 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 19.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 9. Hafta A2
73) 19923 Zella Estate Yenierenköy 3 - 2 Pile TSK 18.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup 1. Hafta BTM
74) 19915 1461 İskele Trabzonspor 2 - 2 Pera L. Gençler Birliği SK 18.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 6.Grup 4. Hafta U16
75) 19530 Düzkaya KOSK 3 - 0 Binatlı YSK 12.11.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 8. Hafta A TAKIM
76) 19893 Vadili TÇBSK 0 - 13 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 05.11.2023 1. YARDIMCI HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 2. Hafta U16
77) 19672 Mesarya SK 1 - 1 Küçük Kaymaklı TSK 05.11.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 7. Hafta A2
78) 19879 Türkmenköy ASK 0 - 0 Düzkaya KOSK 04.11.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 2. Hafta U16
79) 19756 Mormenekşe GBSK 0 - 4 Miracle Değirmenlik SK 04.11.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
80) 19890 Ünimar Maraş GSK 1 - 2 Dörtyol SK 29.10.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 5.Grup 1. Hafta U16
81) 19874 Mesarya SK 4 - 0 Miracle Değirmenlik SK 29.10.2023 HAKEM Asbuzu U16 Ligi 4.Grup 1. Hafta U16
82) 19667 Yeniboğaziçi DSK 0 - 4 Doğan Türk Birliği 28.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 6. Hafta A2
83) 19740 Mormenekşe GBSK 1 - 0 Hamitköy ŞHSK 21.10.2023 HAKEM AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
84) 19497 Ünimar Maraş GSK 0 - 0 Lapta TBSK 15.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
85) 19615 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 0 Mesarya SK 14.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 4. Hafta A2
86) 19609 Pera L. Gençler Birliği SK 3 - 1 Çetinkaya TSK 08.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 3. Hafta A2
87) 19491 Dem s Cons. Çanakkale TSK 5 - 0 Ozanköy SK 07.10.2023 2. YARDIMCI HAKEM AKSA 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
88) 19601 Tremeşeli H. Dumlupınar TSK 1 - 0 Türk Ocağı Limasol 01.10.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 2. Hafta A2
89) 19598 Cihangir GSK 1 - 1 Göçmenköy İYSK 30.09.2023 HAKEM AKSA A2 Süper Lig 2. Hafta A2
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması