English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
MEHMET MALEK
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
Doğum Tarihi
:
21/01/1968
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10605
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
20969
Alsancak Yeşilova SK
2 - 2
Pera L. Gençler Birliği SK
04.05.2024
AKSA A2 Süper Lig
30. Hafta
A2
2)
20921
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
0 - 2
Lefke TSK
27.04.2024
AKSA A2 Süper Lig
29. Hafta
A2
3)
20873
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 1
Lefke TSK
27.04.2024
AKSA Süper Lig
29. Hafta
A TAKIM
4)
20914
Mesarya SK
1 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
21.04.2024
AKSA A2 Süper Lig
28. Hafta
A2
5)
20863
Mesarya SK
2 - 0
Pera L. Gençler Birliği SK
21.04.2024
AKSA Süper Lig
28. Hafta
A TAKIM
6)
20905
Cihangir GSK
3 - 0
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
13.04.2024
AKSA A2 Süper Lig
27. Hafta
A2
7)
20858
Cihangir GSK
2 - 0
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
13.04.2024
AKSA Süper Lig
27. Hafta
A TAKIM
8)
20801
Mesarya SK
0 - 0
Yenicami AK
06.04.2024
AKSA A2 Süper Lig
26. Hafta
A2
9)
20785
Mesarya SK
1 - 3
Yenicami AK
06.04.2024
AKSA Süper Lig
26. Hafta
A TAKIM
10)
20779
Doğan Türk Birliği
5 - 1
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
30.03.2024
AKSA Süper Lig
25. Hafta
A TAKIM
11)
20582
Gönyeli SK
3 - 0
Esentepe KKSK
24.03.2024
AKSA A2 1.Lig
24. Hafta
A2
12)
20550
Gönyeli SK
1 - 2
Esentepe KKSK
24.03.2024
AKSA 1.Lig
24. Hafta
A TAKIM
13)
20594
Miracle Değirmenlik SK
0 - 1
Karşıyaka SK
20.03.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 2. Maç
A TAKIM
14)
20572
Esentepe KKSK
2 - 0
Lapta TBSK
16.03.2024
AKSA A2 1.Lig
23. Hafta
A2
15)
20540
Esentepe KKSK
1 - 0
Lapta TBSK
16.03.2024
AKSA 1.Lig
23. Hafta
A TAKIM
16)
20501
Cihangir GSK
0 - 1
Doğan Türk Birliği
10.03.2024
AKSA A2 Süper Lig
22. Hafta
A2
17)
20469
Cihangir GSK
4 - 2
Doğan Türk Birliği
10.03.2024
AKSA Süper Lig
22. Hafta
A TAKIM
18)
20591
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 0
Yenicami AK
06.03.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 1. Maç
A TAKIM
19)
20558
Esentepe KKSK
0 - 3
Ünimar Maraş GSK
03.03.2024
AKSA A2 1.Lig
21. Hafta
A2
20)
20526
Esentepe KKSK
0 - 1
Ünimar Maraş GSK
03.03.2024
AKSA 1.Lig
21. Hafta
A TAKIM
21)
20453
Düzkaya KOSK
2 - 1
Girne Halk Evi
25.02.2024
AKSA A2 1.Lig
20. Hafta
A2
22)
20437
Düzkaya KOSK
0 - 0
Girne Halk Evi
25.02.2024
AKSA 1.Lig
20. Hafta
A TAKIM
23)
20329
Mesarya SK
3 - 4
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
18.02.2024
AKSA A2 Süper Lig
19. Hafta
A2
24)
20297
Mesarya SK
1 - 1
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
18.02.2024
AKSA Süper Lig
19. Hafta
A TAKIM
25)
20302
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Gönyeli SK
10.02.2024
AKSA 1.Lig
18. Hafta
A TAKIM
26)
20218
Doğan Türk Birliği
2 - 1
Alsancak Yeşilova SK
28.01.2024
AKSA A2 Süper Lig
16. Hafta
A2
27)
20186
Doğan Türk Birliği
4 - 2
Alsancak Yeşilova SK
28.01.2024
AKSA Süper Lig
16. Hafta
A TAKIM
28)
20158
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Çetinkaya TSK
20.01.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
29)
19963
Pile TSK
4 - 1
Tuzlaspor
14.01.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
9. Hafta
BTM
30)
20002
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
0 - 3
Denizli SK
06.01.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
8. Hafta
BTM
31)
19581
Dem s Cons. Çanakkale TSK
7 - 1
Yalova SK
27.12.2023
AKSA 1.Lig
15. Hafta
A TAKIM
32)
19814
Esentepe KKSK
0 - 1
Dem s Cons. Çanakkale TSK
23.12.2023
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
33)
19574
Esentepe KKSK
3 - 0
Dem s Cons. Çanakkale TSK
23.12.2023
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
34)
19720
Yeniboğaziçi DSK
6 - 1
Türk Ocağı Limasol
16.12.2023
AKSA A2 Süper Lig
13. Hafta
A2
35)
19456
Yeniboğaziçi DSK
4 - 3
Türk Ocağı Limasol
16.12.2023
AKSA Süper Lig
13. Hafta
A TAKIM
36)
19708
Mesarya SK
0 - 5
Mağusa Türk Gücü
09.12.2023
AKSA A2 Süper Lig
12. Hafta
A2
37)
19444
Mesarya SK
0 - 9
Mağusa Türk Gücü
09.12.2023
AKSA Süper Lig
12. Hafta
A TAKIM
38)
19704
Doğan Türk Birliği
2 - 2
Lefke TSK
02.12.2023
AKSA A2 Süper Lig
11. Hafta
A2
39)
19440
Doğan Türk Birliği
3 - 0
Lefke TSK
02.12.2023
AKSA Süper Lig
11. Hafta
A TAKIM
40)
19784
Ünimar Maraş GSK
4 - 2
Dem s Cons. Çanakkale TSK
25.11.2023
AKSA A2 1.Lig
10. Hafta
A2
41)
19544
Ünimar Maraş GSK
3 - 0
Dem s Cons. Çanakkale TSK
25.11.2023
AKSA 1.Lig
10. Hafta
A TAKIM
42)
19425
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Karşıyaka SK
17.11.2023
AKSA Süper Lig
9. Hafta
A TAKIM
43)
19771
Hamitköy ŞHSK
3 - 2
M. Hacıali Yılmazköy SK
11.11.2023
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
44)
19531
Hamitköy ŞHSK
2 - 0
M. Hacıali Yılmazköy SK
11.11.2023
AKSA 1.Lig
8. Hafta
A TAKIM
45)
19756
Mormenekşe GBSK
0 - 4
Miracle Değirmenlik SK
04.11.2023
AKSA A2 1.Lig
7. Hafta
A2
46)
19516
Mormenekşe GBSK
0 - 0
Miracle Değirmenlik SK
04.11.2023
AKSA 1.Lig
7. Hafta
A TAKIM
47)
19754
Hamitköy ŞHSK
1 - 4
Dem s Cons. Çanakkale TSK
28.10.2023
AKSA A2 1.Lig
6. Hafta
A2
48)
19514
Hamitköy ŞHSK
0 - 0
Dem s Cons. Çanakkale TSK
28.10.2023
AKSA 1.Lig
6. Hafta
A TAKIM
49)
19743
Esentepe KKSK
0 - 1
Geçitkale GSK
22.10.2023
AKSA A2 1.Lig
5. Hafta
A2
50)
19503
Esentepe KKSK
2 - 1
Geçitkale GSK
22.10.2023
AKSA 1.Lig
5. Hafta
A TAKIM
51)
19384
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 1
Mesarya SK
14.10.2023
AKSA Süper Lig
4. Hafta
A TAKIM
52)
19641
Esentepe KKSK
1 - 0
Düzkaya KOSK
08.10.2023
AKSA A2 1.Lig
3. Hafta
A2
53)
19487
Esentepe KKSK
2 - 0
Düzkaya KOSK
08.10.2023
AKSA 1.Lig
3. Hafta
A TAKIM
54)
19596
Çetinkaya TSK
0 - 6
Lefke TSK
30.09.2023
AKSA A2 Süper Lig
2. Hafta
A2
55)
19371
Çetinkaya TSK
0 - 1
Lefke TSK
29.09.2023
AKSA Süper Lig
2. Hafta
A TAKIM
56)
19593
Alsancak Yeşilova SK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
24.09.2023
AKSA A2 Süper Lig
1. Hafta
A2
57)
19354
Alsancak Yeşilova SK
1 - 2
Doğan Türk Birliği
24.09.2023
AKSA Süper Lig
1. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması