English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
ECVET KANATLI
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
LEFKOŞA
Doğum Tarihi
:
21/05/1966
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
ONUR
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10584
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
20922
Pera L. Gençler Birliği SK
0 - 1
Göçmenköy İYSK
27.04.2024
AKSA A2 Süper Lig
29. Hafta
A2
2)
20869
Pera L. Gençler Birliği SK
1 - 0
Göçmenköy İYSK
27.04.2024
AKSA Süper Lig
29. Hafta
A TAKIM
3)
20912
Göçmenköy İYSK
0 - 5
Mağusa Türk Gücü
21.04.2024
AKSA A2 Süper Lig
28. Hafta
A2
4)
20860
Göçmenköy İYSK
1 - 1
Mağusa Türk Gücü
21.04.2024
AKSA Süper Lig
28. Hafta
A TAKIM
5)
20901
Yenicami AK
1 - 1
Göçmenköy İYSK
13.04.2024
AKSA A2 Süper Lig
27. Hafta
A2
6)
20852
Yenicami AK
0 - 1
Göçmenköy İYSK
13.04.2024
AKSA Süper Lig
27. Hafta
A TAKIM
7)
20804
Çetinkaya TSK
3 - 2
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
06.04.2024
AKSA A2 Süper Lig
26. Hafta
A2
8)
20788
Çetinkaya TSK
1 - 0
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
06.04.2024
AKSA Süper Lig
26. Hafta
A TAKIM
9)
20842
Mağusa Türk Gücü
1 - 1
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
04.04.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
Yarı Final 1. Maç
A TAKIM
10)
20827
Hamitköy ŞHSK
3 - 1
Düzkaya KOSK
30.03.2024
AKSA A2 1.Lig
25. Hafta
A2
11)
20811
Hamitköy ŞHSK
3 - 2
Düzkaya KOSK
30.03.2024
AKSA 1.Lig
25. Hafta
A TAKIM
12)
20421
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
3 - 6
Bostancı Bağcıl SK
24.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
18. Hafta
BTM
13)
20580
Ozanköy SK
0 - 2
Hamitköy ŞHSK
23.03.2024
AKSA A2 1.Lig
24. Hafta
A2
14)
20548
Ozanköy SK
1 - 2
Hamitköy ŞHSK
23.03.2024
AKSA 1.Lig
24. Hafta
A TAKIM
15)
20397
Dörtyol SK
2 - 0
Tuzlaspor
17.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
17. Hafta
BTM
16)
20473
Mağusa Türk Gücü
2 - 1
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
15.03.2024
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
17)
20561
Ünimar Maraş GSK
6 - 2
Yalova SK
09.03.2024
AKSA A2 1.Lig
22. Hafta
A2
18)
20529
Ünimar Maraş GSK
1 - 1
Yalova SK
09.03.2024
AKSA 1.Lig
22. Hafta
A TAKIM
19)
20589
Doğan Türk Birliği
1 - 3
Mağusa Türk Gücü
06.03.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
Çeyrek Final 1. Maç
A TAKIM
20)
20387
Northernland Dipkarpaz SK
2 - 2
Pile TSK
03.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
15. Hafta
BTM
21)
20490
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 1
Cihangir GSK
02.03.2024
AKSA A2 Süper Lig
21. Hafta
A2
22)
20458
Pera L. Gençler Birliği SK
1 - 2
Cihangir GSK
02.03.2024
AKSA Süper Lig
21. Hafta
A TAKIM
23)
20424
Lefke TSK
1 - 1
Mesarya SK
23.02.2024
AKSA Süper Lig
20. Hafta
A TAKIM
24)
20344
Lapta TBSK
2 - 0
Ünimar Maraş GSK
17.02.2024
AKSA A2 1.Lig
19. Hafta
A2
25)
20312
Lapta TBSK
3 - 2
Ünimar Maraş GSK
17.02.2024
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
26)
20277
Mesarya SK
1 - 3
Mağusa Türk Gücü
14.02.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
2. Tur
A TAKIM
27)
20324
Cihangir GSK
2 - 2
Alsancak Yeşilova SK
10.02.2024
AKSA A2 Süper Lig
18. Hafta
A2
28)
20292
Cihangir GSK
3 - 1
Alsancak Yeşilova SK
10.02.2024
AKSA Süper Lig
18. Hafta
A TAKIM
29)
20223
Alsancak Yeşilova SK
0 - 0
Yeniboğaziçi DSK
03.02.2024
AKSA A2 Süper Lig
17. Hafta
A2
30)
20191
Alsancak Yeşilova SK
5 - 0
Yeniboğaziçi DSK
03.02.2024
AKSA Süper Lig
17. Hafta
A TAKIM
31)
20215
Yeniboğaziçi DSK
3 - 1
Göçmenköy İYSK
27.01.2024
AKSA A2 Süper Lig
16. Hafta
A2
32)
20184
Yeniboğaziçi DSK
0 - 3
Göçmenköy İYSK
27.01.2024
AKSA Süper Lig
16. Hafta
A TAKIM
33)
20156
Hamitköy ŞHSK
1 - 3
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
20.01.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
34)
19955
Tuzlaspor
0 - 1
Dörtyol SK
06.01.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
8. Hafta
BTM
35)
19475
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
3 - 1
Çetinkaya TSK
28.12.2023
AKSA Süper Lig
15. Hafta
A TAKIM
36)
19728
Küçük Kaymaklı TSK
1 - 5
Yeniboğaziçi DSK
23.12.2023
AKSA A2 Süper Lig
14. Hafta
A2
37)
19464
Küçük Kaymaklı TSK
3 - 4
Yeniboğaziçi DSK
23.12.2023
AKSA Süper Lig
14. Hafta
A TAKIM
38)
19718
Pera L. Gençler Birliği SK
1 - 1
Mesarya SK
16.12.2023
AKSA A2 Süper Lig
13. Hafta
A2
39)
19454
Pera L. Gençler Birliği SK
3 - 2
Mesarya SK
16.12.2023
AKSA Süper Lig
13. Hafta
A TAKIM
40)
19935
Pile TSK
2 - 1
Dörtyol SK
09.12.2023
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
4. Hafta
BTM
41)
19448
Türk Ocağı Limasol
0 - 3
Doğan Türk Birliği
08.12.2023
AKSA Süper Lig
12. Hafta
A TAKIM
42)
19788
Mormenekşe GBSK
5 - 0
Lapta TBSK
02.12.2023
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
43)
19548
Mormenekşe GBSK
0 - 1
Lapta TBSK
02.12.2023
AKSA 1.Lig
11. Hafta
A TAKIM
44)
19696
Lefke TSK
3 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
25.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
45)
19432
Lefke TSK
3 - 1
Pera L. Gençler Birliği SK
25.11.2023
AKSA Süper Lig
10. Hafta
A TAKIM
46)
19690
Yeniboğaziçi DSK
3 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
18.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
9. Hafta
A2
47)
19426
Yeniboğaziçi DSK
2 - 6
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
18.11.2023
AKSA Süper Lig
9. Hafta
A TAKIM
48)
19418
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 1
Doğan Türk Birliği
10.11.2023
AKSA Süper Lig
8. Hafta
A TAKIM
49)
19404
Mağusa Türk Gücü
3 - 1
Karşıyaka SK
04.11.2023
AKSA Süper Lig
7. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması