English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
SAVAŞ TİLKİ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
Doğum Tarihi
:
28/01/2016
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10561
Bölge
:
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
20920
Cihangir GSK
0 - 1
Türk Ocağı Limasol
27.04.2024
AKSA A2 Süper Lig
29. Hafta
A2
2)
20872
Cihangir GSK
9 - 0
Türk Ocağı Limasol
27.04.2024
AKSA Süper Lig
29. Hafta
A TAKIM
3)
20844
Karşıyaka SK
0 - 2
Göçmenköy İYSK
17.04.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
Yarı Final 2. Maç
A TAKIM
4)
20859
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
3 - 4
Karşıyaka SK
13.04.2024
AKSA Süper Lig
27. Hafta
A TAKIM
5)
20851
Vadili TÇBSK
0 - 0
Denizli SK
05.04.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
Final
BTM
6)
20813
Girne Halk Evi
0 - 3
Lapta TBSK
31.03.2024
AKSA 1.Lig
25. Hafta
A TAKIM
7)
20578
Ünimar Maraş GSK
3 - 2
Mormenekşe GBSK
23.03.2024
AKSA A2 1.Lig
24. Hafta
A2
8)
20546
Ünimar Maraş GSK
0 - 0
Mormenekşe GBSK
23.03.2024
AKSA 1.Lig
24. Hafta
A TAKIM
9)
20476
Doğan Türk Birliği
2 - 1
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
16.03.2024
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
10)
20500
Karşıyaka SK
0 - 4
Mağusa Türk Gücü
10.03.2024
AKSA A2 Süper Lig
22. Hafta
A2
11)
20468
Karşıyaka SK
1 - 3
Mağusa Türk Gücü
10.03.2024
AKSA Süper Lig
22. Hafta
A TAKIM
12)
20457
Doğan Türk Birliği
2 - 4
Yeniboğaziçi DSK
02.03.2024
AKSA Süper Lig
21. Hafta
A TAKIM
13)
20431
Çetinkaya TSK
3 - 0
Doğan Türk Birliği
25.02.2024
AKSA Süper Lig
20. Hafta
A TAKIM
14)
20349
Esentepe KKSK
0 - 2
Miracle Değirmenlik SK
18.02.2024
AKSA A2 1.Lig
19. Hafta
A2
15)
20317
Esentepe KKSK
0 - 4
Miracle Değirmenlik SK
18.02.2024
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
16)
20288
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
1 - 1
Göçmenköy İYSK
10.02.2024
AKSA Süper Lig
18. Hafta
A TAKIM
17)
20254
İncirli SK
0 - 0
Kaplıca Karadeniz 61 SK
04.02.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
11. Hafta
BTM
18)
20206
Girne Halk Evi
1 - 2
Binatlı YSK
03.02.2024
AKSA 1.Lig
17. Hafta
A TAKIM
19)
20189
Çetinkaya TSK
1 - 2
Mağusa Türk Gücü
29.01.2024
AKSA Süper Lig
16. Hafta
A TAKIM
20)
20167
Türk Ocağı Limasol
2 - 2
Yalova SK
21.01.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
21)
20005
Mevlevi SK
1 - 7
Atoll Kozanköy SK
13.01.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
9. Hafta
BTM
22)
20003
Vadili TÇBSK
3 - 2
Bostancı Bağcıl SK
07.01.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
8. Hafta
BTM
23)
19586
Miracle Değirmenlik SK
3 - 0
Ünimar Maraş GSK
29.12.2023
AKSA 1.Lig
15. Hafta
A TAKIM
24)
19724
Alsancak Yeşilova SK
0 - 3
Mağusa Türk Gücü
23.12.2023
AKSA A2 Süper Lig
14. Hafta
A2
25)
19460
Alsancak Yeşilova SK
0 - 2
Mağusa Türk Gücü
23.12.2023
AKSA Süper Lig
14. Hafta
A TAKIM
26)
19721
Cihangir GSK
2 - 1
Lefke TSK
17.12.2023
AKSA A2 Süper Lig
13. Hafta
A2
27)
19457
Cihangir GSK
3 - 1
Lefke TSK
17.12.2023
AKSA Süper Lig
13. Hafta
A TAKIM
28)
19450
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
0 - 3
Cihangir GSK
11.12.2023
AKSA Süper Lig
12. Hafta
A TAKIM
29)
19790
Yalova SK
0 - 2
Esentepe KKSK
02.12.2023
AKSA A2 1.Lig
11. Hafta
A2
30)
19550
Yalova SK
1 - 3
Esentepe KKSK
02.12.2023
AKSA 1.Lig
11. Hafta
A TAKIM
31)
19970
Denizli SK
2 - 1
Ortaköy SK
26.11.2023
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
2. Hafta
BTM
32)
19972
Vadili TÇBSK
0 - 0
Karaoğlanoğlu SK
25.11.2023
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
2. Hafta
BTM
33)
19779
Hamitköy ŞHSK
3 - 2
Ozanköy SK
19.11.2023
AKSA A2 1.Lig
9. Hafta
A2
34)
19539
Hamitköy ŞHSK
1 - 1
Ozanköy SK
19.11.2023
AKSA 1.Lig
9. Hafta
A TAKIM
35)
19414
Türk Ocağı Limasol
1 - 2
Alsancak Yeşilova SK
12.11.2023
AKSA Süper Lig
8. Hafta
A TAKIM
36)
19675
Yeniboğaziçi DSK
1 - 2
Çetinkaya TSK
05.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
7. Hafta
A2
37)
19411
Yeniboğaziçi DSK
1 - 1
Çetinkaya TSK
05.11.2023
AKSA Süper Lig
7. Hafta
A TAKIM
38)
19401
Çetinkaya TSK
2 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
30.10.2023
AKSA Süper Lig
6. Hafta
A TAKIM
39)
19501
Girne Halk Evi
2 - 3
Düzkaya KOSK
22.10.2023
AKSA 1.Lig
5. Hafta
A TAKIM
40)
19619
Karşıyaka SK
3 - 1
Göçmenköy İYSK
15.10.2023
AKSA A2 Süper Lig
4. Hafta
A2
41)
19383
Karşıyaka SK
0 - 0
Göçmenköy İYSK
15.10.2023
AKSA Süper Lig
4. Hafta
A TAKIM
42)
19609
Pera L. Gençler Birliği SK
3 - 1
Çetinkaya TSK
08.10.2023
AKSA A2 Süper Lig
3. Hafta
A2
43)
19379
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 3
Çetinkaya TSK
08.10.2023
AKSA Süper Lig
3. Hafta
A TAKIM
44)
19635
M. Hacıali Yılmazköy SK
1 - 2
Yalova SK
01.10.2023
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
45)
19478
M. Hacıali Yılmazköy SK
2 - 2
Yalova SK
01.10.2023
AKSA 1.Lig
2. Hafta
A TAKIM
46)
19350
Türk Ocağı Limasol
0 - 0
Karşıyaka SK
25.09.2023
AKSA Süper Lig
1. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması