English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
ALPER ALİGÜLLÜ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
K. KAYMAKLI
Doğum Tarihi
:
15/09/1951
Uyruk
:
KKTC
Baba Adı
:
Naim
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
10288
Bölge
:
LEFKOŞA
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Görev Aldığı Maçlar
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
20934
Esentepe KKSK
0 - 2
Mormenekşe GBSK
20.04.2024
AKSA A2 1.Lig
28. Hafta
A2
2)
20884
Esentepe KKSK
0 - 1
Mormenekşe GBSK
20.04.2024
AKSA 1.Lig
28. Hafta
A TAKIM
3)
20932
M. Hacıali Yılmazköy SK
2 - 2
Ünimar Maraş GSK
14.04.2024
AKSA A2 1.Lig
27. Hafta
A2
4)
20881
M. Hacıali Yılmazköy SK
3 - 0
Ünimar Maraş GSK
14.04.2024
AKSA 1.Lig
27. Hafta
A TAKIM
5)
20837
Gönyeli SK
6 - 1
Girne Halk Evi
07.04.2024
AKSA A2 1.Lig
26. Hafta
A2
6)
20821
Gönyeli SK
4 - 1
Girne Halk Evi
07.04.2024
AKSA 1.Lig
26. Hafta
A TAKIM
7)
20809
Binatlı YSK
5 - 3
Geçitkale GSK
30.03.2024
AKSA 1.Lig
25. Hafta
A TAKIM
8)
20517
Karşıyaka SK
0 - 2
Doğan Türk Birliği
24.03.2024
AKSA A2 Süper Lig
24. Hafta
A2
9)
20485
Karşıyaka SK
0 - 3
Doğan Türk Birliği
24.03.2024
AKSA Süper Lig
24. Hafta
A TAKIM
10)
20400
Dörtyol SK
1 - 3
German Gold Akova Vuda
23.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
18. Hafta
BTM
11)
20579
Geçitkale GSK
3 - 2
Dem s Cons. Çanakkale TSK
23.03.2024
AKSA A2 1.Lig
24. Hafta
A2
12)
20506
Yeniboğaziçi DSK
2 - 2
Cihangir GSK
16.03.2024
AKSA A2 Süper Lig
23. Hafta
A2
13)
20474
Yeniboğaziçi DSK
0 - 1
Cihangir GSK
16.03.2024
AKSA Süper Lig
23. Hafta
A TAKIM
14)
20410
Atoll Kozanköy SK
2 - 1
Ortaköy SK
10.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
16. Hafta
BTM
15)
20389
İncirli SK
0 - 6
Dörtyol SK
09.03.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
16. Hafta
BTM
16)
20494
Mesarya SK
7 - 1
Türk Ocağı Limasol
03.03.2024
AKSA A2 Süper Lig
21. Hafta
A2
17)
20462
Mesarya SK
3 - 1
Türk Ocağı Limasol
03.03.2024
AKSA Süper Lig
21. Hafta
A TAKIM
18)
20383
Demirhan SK
0 - 0
Denizli SK
25.02.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
14. Hafta
BTM
19)
20379
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
1 - 2
Ortaköy SK
24.02.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
14. Hafta
BTM
20)
20315
Girne Halk Evi
1 - 0
Hamitköy ŞHSK
18.02.2024
AKSA 1.Lig
19. Hafta
A TAKIM
21)
20333
Göçmenköy İYSK
3 - 2
Karşıyaka SK
17.02.2024
AKSA A2 Süper Lig
19. Hafta
A2
22)
20338
Geçitkale GSK
8 - 0
Lapta TBSK
11.02.2024
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
23)
20306
Geçitkale GSK
4 - 1
Lapta TBSK
11.02.2024
AKSA 1.Lig
18. Hafta
A TAKIM
24)
20334
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Gönyeli SK
10.02.2024
AKSA A2 1.Lig
18. Hafta
A2
25)
20245
Lapta TBSK
0 - 3
Miracle Değirmenlik SK
04.02.2024
AKSA A2 1.Lig
17. Hafta
A2
26)
20213
Lapta TBSK
0 - 6
Miracle Değirmenlik SK
04.02.2024
AKSA 1.Lig
17. Hafta
A TAKIM
27)
20263
Karaoğlanoğlu SK
1 - 0
Vadili TÇBSK
03.02.2024
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
11. Hafta
BTM
28)
20234
Miracle Değirmenlik SK
5 - 0
Baf Ülkü Yurdu
27.01.2024
AKSA A2 1.Lig
16. Hafta
A2
29)
20202
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
Baf Ülkü Yurdu
27.01.2024
AKSA 1.Lig
16. Hafta
A TAKIM
30)
20168
Düzkaya KOSK
2 - 2
Mesarya SK
21.01.2024
Northernland Kıbrıs Kupası
1. Tur
A TAKIM
31)
19738
Karşıyaka SK
2 - 0
Lefke TSK
07.01.2024
AKSA A2 Süper Lig
15. Hafta
A2
32)
19472
Cihangir GSK
1 - 0
Küçük Kaymaklı TSK
29.12.2023
AKSA Süper Lig
15. Hafta
A TAKIM
33)
19816
Lapta TBSK
2 - 8
M. Hacıali Yılmazköy SK
24.12.2023
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
34)
19819
Geçitkale GSK
1 - 2
Miracle Değirmenlik SK
23.12.2023
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
35)
19579
Geçitkale GSK
1 - 3
Miracle Değirmenlik SK
23.12.2023
AKSA 1.Lig
14. Hafta
A TAKIM
36)
19940
Dörtyol SK
5 - 0
Zella Estate Yenierenköy
17.12.2023
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
5. Hafta
BTM
37)
19941
İncirli SK
0 - 0
Türkmenköy ASK
17.12.2023
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
5. Hafta
BTM
38)
19797
Esentepe KKSK
0 - 2
Girne Halk Evi
10.12.2023
AKSA A2 1.Lig
12. Hafta
A2
39)
19557
Esentepe KKSK
2 - 1
Girne Halk Evi
10.12.2023
AKSA 1.Lig
12. Hafta
A TAKIM
40)
19549
Girne Halk Evi
1 - 5
Gönyeli SK
03.12.2023
AKSA 1.Lig
11. Hafta
A TAKIM
41)
19698
Karşıyaka SK
2 - 3
Yeniboğaziçi DSK
26.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
10. Hafta
A2
42)
19434
Karşıyaka SK
3 - 2
Yeniboğaziçi DSK
26.11.2023
AKSA Süper Lig
10. Hafta
A TAKIM
43)
19688
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 5
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
19.11.2023
AKSA A2 Süper Lig
9. Hafta
A2
44)
19424
Pera L. Gençler Birliği SK
0 - 3
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
19.11.2023
AKSA Süper Lig
9. Hafta
A TAKIM
45)
19770
Düzkaya KOSK
4 - 0
Binatlı YSK
12.11.2023
AKSA A2 1.Lig
8. Hafta
A2
46)
19530
Düzkaya KOSK
3 - 0
Binatlı YSK
12.11.2023
AKSA 1.Lig
8. Hafta
A TAKIM
47)
19759
Esentepe KKSK
3 - 0
Baf Ülkü Yurdu
05.11.2023
AKSA A2 1.Lig
7. Hafta
A2
48)
19519
Esentepe KKSK
3 - 0
Baf Ülkü Yurdu
05.11.2023
AKSA 1.Lig
7. Hafta
A TAKIM
49)
19755
M. Hacıali Yılmazköy SK
1 - 1
Binatlı YSK
29.10.2023
AKSA A2 1.Lig
6. Hafta
A2
50)
19515
M. Hacıali Yılmazköy SK
1 - 1
Binatlı YSK
29.10.2023
AKSA 1.Lig
6. Hafta
A TAKIM
51)
19395
Doğan Türk Birliği
2 - 0
Çetinkaya TSK
21.10.2023
AKSA Süper Lig
5. Hafta
A TAKIM
52)
19649
Hamitköy ŞHSK
1 - 2
Girne Halk Evi
15.10.2023
AKSA A2 1.Lig
4. Hafta
A2
53)
19493
Hamitköy ŞHSK
1 - 1
Girne Halk Evi
15.10.2023
AKSA 1.Lig
4. Hafta
A TAKIM
54)
19378
Türk Ocağı Limasol
0 - 0
Lefke TSK
08.10.2023
AKSA Süper Lig
3. Hafta
A TAKIM
55)
19633
Ozanköy SK
0 - 5
Ünimar Maraş GSK
01.10.2023
AKSA A2 1.Lig
2. Hafta
A2
56)
19483
Ozanköy SK
2 - 1
Ünimar Maraş GSK
01.10.2023
AKSA 1.Lig
2. Hafta
A TAKIM
57)
19626
Mormenekşe GBSK
2 - 1
Ozanköy SK
24.09.2023
AKSA A2 1.Lig
1. Hafta
A2
58)
19361
Mormenekşe GBSK
2 - 2
Ozanköy SK
24.09.2023
AKSA 1.Lig
1. Hafta
A TAKIM
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması