English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
KTFF Bilgi Bankası
Futbolcular
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Maçlar
Kulüpler
Stadlar
Cezalar
Hakemler
Gözlemciler
Statüler
Talimatlar
Formlar - Sözleşmeler
MEHMETALİ ÖKSÜZ
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri
:
LEFKOŞA
Doğum Tarihi
:
23/09/2010
Statü
:
KKTC
Baba Adı
:
ALİ
Lisans Bilgileri
Lisans No
:
118552
Kulüp
:
Miracle Değirmenlik SK
Kayıt Tarihi
:
01/07/2023
Lisans Veriliş Tarihi
:
20/10/2023
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Maçlar
Attığı Goller
Kartlar
Oyuncu Hareketleri
Genel
Maç No
Ev Sahibi
Skor
Deplasman
Tarih
Saat
Lig
Hafta
Grup
1)
20729
Vadili TÇBSK
2 - 5
Miracle Değirmenlik SK
04.05.2024
10:00
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
7. Hafta
U14
2)
20726
Tuzlaspor
1 - 5
Miracle Değirmenlik SK
27.04.2024
15:30
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
6. Hafta
U14
3)
20722
Miracle Değirmenlik SK
4 - 0
Mesarya SK
20.04.2024
17:30
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
5. Hafta
U14
4)
20718
Türkmenköy ASK
0 - 6
Miracle Değirmenlik SK
13.04.2024
15:30
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
4. Hafta
U14
5)
20714
Miracle Değirmenlik SK
10 - 2
Civisil SK
07.04.2024
17:30
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
3. Hafta
U14
6)
20710
Dörtyol SK
1 - 3
Miracle Değirmenlik SK
23.03.2024
16:15
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
2. Hafta
U14
7)
20706
Miracle Değirmenlik SK
8 - 0
Cihangir GSK
16.03.2024
16:15
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
1. Hafta
U14
8)
20181
Türk Ocağı Limasol
6 - 1
Miracle Değirmenlik SK
28.01.2024
14:00
Asbuzu U16 Ligi
2. Tur
U16
9)
20091
Türkmenköy ASK
0 - 3
Miracle Değirmenlik SK
07.01.2024
09:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
10. Hafta
U16
10)
20061
Miracle Değirmenlik SK
3 - 0
Düzkaya KOSK
30.12.2023
11:30
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
9. Hafta
U16
11)
20059
Esentepe KKSK
2 - 0
Miracle Değirmenlik SK
24.12.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
8. Hafta
U16
12)
19819
Geçitkale GSK
1 - 2
Miracle Değirmenlik SK
23.12.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
14. Hafta
A2
13)
20056
Cihangir GSK
2 - 2
Miracle Değirmenlik SK
17.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
7. Hafta
U16
14)
20020
Miracle Değirmenlik SK
0 - 6
Mesarya SK
10.12.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
6. Hafta
U16
15)
19886
Miracle Değirmenlik SK
3 - 1
Türkmenköy ASK
02.12.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
5. Hafta
U16
16)
19786
Miracle Değirmenlik SK
2 - 0
M. Hacıali Yılmazköy SK
26.11.2023
11:30
AKSA A2 1.Lig
10. Hafta
A2
17)
19883
Düzkaya KOSK
0 - 3
Miracle Değirmenlik SK
19.11.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
4. Hafta
U16
18)
19880
Miracle Değirmenlik SK
1 - 0
Esentepe KKSK
11.11.2023
14:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
3. Hafta
U16
19)
19877
Miracle Değirmenlik SK
4 - 1
Cihangir GSK
05.11.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
2. Hafta
U16
20)
19874
Mesarya SK
4 - 0
Miracle Değirmenlik SK
29.10.2023
09:00
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
1. Hafta
U16
Dakika
Gol Tipi
Karşılaşma
Tarih
Lig
Grup
1)
1.dk
F - AYAK
Tuzlaspor - Miracle Değirmenlik SK
27.04.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
2)
35.dk
F - AYAK
Tuzlaspor - Miracle Değirmenlik SK
27.04.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
3)
2.dk
F - AYAK
Türkmenköy ASK - Miracle Değirmenlik SK
13.04.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
4)
5.dk
F - AYAK
Türkmenköy ASK - Miracle Değirmenlik SK
13.04.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
5)
8.dk
F - AYAK
Türkmenköy ASK - Miracle Değirmenlik SK
13.04.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
6)
21.dk
F - AYAK
Türkmenköy ASK - Miracle Değirmenlik SK
13.04.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
7)
3.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Civisil SK
07.04.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
8)
6.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Civisil SK
07.04.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
9)
12.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Civisil SK
07.04.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
10)
19.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Civisil SK
07.04.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
11)
2.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Cihangir GSK
16.03.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
12)
59.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Cihangir GSK
16.03.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
13)
60.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Cihangir GSK
16.03.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
14)
64.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Cihangir GSK
16.03.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
15)
66.dk
F - AYAK
Miracle Değirmenlik SK - Cihangir GSK
16.03.2024
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
Oynadığı Takım
Kart
Dakika
Karşılaşma
Tarih
Lig
Hafta
Grup
1)
Miracle Değirmenlik SK
75
Düzkaya KOSK - Miracle Değirmenlik SK
19.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
4. Hafta
U16
2)
Miracle Değirmenlik SK
63
Miracle Değirmenlik SK - Esentepe KKSK
11.11.2023
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
3. Hafta
U16
Sezon
Transfer Tarihi
Kulübü
Lig Türü
Transfer Türü
Söz. Başlangıç Tarihi
Söz. Bitiş Tarihi
1)
2023-2024
20.10.2023
Miracle Değirmenlik SK
LİG
V - Vize
2)
2022-2023
03.07.2023
Dilekkaya ASK
LİG
GT - Geçici Transfer
3)
2022-2023
01.07.2023
Değirmenlik SK
LİG
YNL - Yeni Lisans
Lig Kategori
Grup
Toplam Maç
Toplam Gol
AKSA A2 1.Lig
A2
2
0
Asbuzu U16 Ligi
U16
1
0
Asbuzu U16 Ligi 4.Grup
U16
10
0
Digiturk Kıbrıs U14 Ligi 4.Grup
U14
10
3
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
U14
7
15
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA Süper Lig Play-Out
188
AKSA 1.Lig Play-Off
189
AKSA 1.Lig Play-Out
190
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Ahmed Sami Topcan Kupası
32
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA Süper Lig Play-Out
188
AKSA 1.Lig Play-Off
189
AKSA 1.Lig Play-Out
190
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 1.Grup
226
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 2.Grup
227
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 3.Grup
228
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 4.Grup
229
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 5.Grup
230
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 6.Grup
231
Digiturk Kıbrıs BTM 2.Lig 7.Grup
232
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Ahmed Sami Topcan Kupası
32
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması