ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 

MUSTAFA BAYDOĞAN  
oyuncu
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : İSKELE
Doğum Tarihi : 01/10/2001
Statü : KKTC
Baba Adı : EROL
Lisans Bilgileri
Lisans No : 112083
Kulüp : Yarköy PGSK
Kayıt Tarihi : 06/05/2015
Lisans Veriliş Tarihi : 24/05/2022

Sezon:

Maç No Ev Sahibi Skor  Deplasman Tarih Saat Lig Hafta Grup
1) 17539 Yarköy PGSK 0 - 3 Dipkarpaz TSK 30.07.2022 18:00 İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 10. Hafta BTM
2) 17516 Kaplıca Karadeniz 61 SK 4 - 0 Yarköy PGSK 27.07.2022 18:00 İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 9. Hafta BTM
3) 17413 Yarköy PGSK 3 - 1 Bafra SK 23.07.2022 18:00 İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 8. Hafta BTM
4) 17411 Yarköy PGSK 6 - 2 Ardahan SD 16.07.2022 18:00 İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 7. Hafta BTM
5) 17407 Ergazi GSK 7 - 1 Yarköy PGSK 01.07.2022 18:00 İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 6. Hafta BTM
6) 17405 Dipkarpaz TSK 1 - 1 Yarköy PGSK 19.06.2022 18:00 İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 5. Hafta BTM
7) 17401 Yarköy PGSK 0 - 2 Kaplıca Karadeniz 61 SK 11.06.2022 18:00 İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 4. Hafta BTM
8) 17399 Bafra SK 1 - 2 Yarköy PGSK 07.06.2022 17:30 İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 3. Hafta BTM
9) 17397 Ardahan SD 0 - 1 Yarköy PGSK 04.06.2022 17:30 İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 2. Hafta BTM
10) 17394 Yarköy PGSK 2 - 2 Ergazi GSK 28.05.2022 17:30 İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup 1. Hafta BTM
11) 17290 L. Gençler Birliği SK 1 - 0 Karşıyaka ASK 18.05.2022 17:00 AKSA 1.Lig Play-Off 2. Hafta A TAKIM
12) 17288 L. Gençler Birliği SK 2 - 3 Esentepe KKSK 14.05.2022 17:00 AKSA 1.Lig Play-Off 1. Hafta A TAKIM
13) 16778 L. Gençler Birliği SK 2 - 1 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 07.05.2022 17:00 AKSA 1.Lig 30. Hafta A TAKIM
14) 16767 Çanakkale TSK 2 - 2 L. Gençler Birliği SK 29.04.2022 17:00 AKSA 1.Lig 29. Hafta A TAKIM
15) 16760 L. Gençler Birliği SK 4 - 0 SFC Dörtyol SK 23.04.2022 16:00 AKSA 1.Lig 28. Hafta A TAKIM
16) 17255 L. Gençler Birliği SK 4 - 0 SFC Dörtyol SK 23.04.2022 13:30 AKSA A2 1.Lig 28. Hafta A2
17) 16751 Karşıyaka ASK 3 - 1 L. Gençler Birliği SK 17.04.2022 15:30 AKSA 1.Lig 27. Hafta A TAKIM
18) 16741 L. Gençler Birliği SK 2 - 1 Bostancı Bağcıl SK 09.04.2022 15:30 AKSA 1.Lig 26. Hafta A TAKIM
19) 17220 Esentepe KKSK 4 - 0 L. Gençler Birliği SK 03.04.2022 13:00 AKSA A2 1.Lig 25. Hafta A2
20) 17210 L. Gençler Birliği SK 0 - 0 Yeniboğaziçi DSK 26.03.2022 13:00 AKSA A2 1.Lig 24. Hafta A2
21) 16718 Miracle Değirmenlik SK 0 - 3 L. Gençler Birliği SK 19.03.2022 14:00 AKSA 1.Lig 23. Hafta A TAKIM
22) 17157 Miracle Değirmenlik SK 1 - 3 L. Gençler Birliği SK 19.03.2022 11:30 AKSA A2 1.Lig 23. Hafta A2
23) 17147 L. Gençler Birliği SK 3 - 2 Çetinkaya TSK 13.03.2022 11:30 AKSA A2 1.Lig 22. Hafta A2
24) 17142 Maraş GSK 1 - 1 L. Gençler Birliği SK 06.03.2022 11:30 AKSA A2 1.Lig 21. Hafta A2
25) 16696 L. Gençler Birliği SK 0 - 1 İncirli SK 27.02.2022 14:00 AKSA 1.Lig 20. Hafta A TAKIM
26) 17134 L. Gençler Birliği SK 3 - 0 İncirli SK 27.02.2022 11:30 AKSA A2 1.Lig 20. Hafta A2
27) 16600 L. Gençler Birliği SK 2 - 2 Mormenekşe GBSK 20.02.2022 14:00 AKSA 1.Lig 19. Hafta A TAKIM
28) 16840 L. Gençler Birliği SK 3 - 1 Mormenekşe GBSK 20.02.2022 11:30 AKSA A2 1.Lig 19. Hafta A2
29) 16588 Yalova SK 0 - 2 L. Gençler Birliği SK 12.02.2022 14:00 AKSA 1.Lig 18. Hafta A TAKIM
30) 16828 Yalova SK 2 - 1 L. Gençler Birliği SK 12.02.2022 11:30 AKSA A2 1.Lig 18. Hafta A2
31) 16819 L. Gençler Birliği SK 2 - 0 Düzkaya KOSK 05.02.2022 11:30 AKSA A2 1.Lig 17. Hafta A2
32) 16573 Görneç KSK 0 - 0 L. Gençler Birliği SK 29.01.2022 14:00 AKSA 1.Lig 16. Hafta A TAKIM
33) 16813 Görneç KSK 1 - 13 L. Gençler Birliği SK 29.01.2022 11:30 AKSA A2 1.Lig 16. Hafta A2
34) 16534 L. Gençler Birliği SK 0 - 3 Mağusa Türk Gücü 29.12.2021 13:00 Nicosia Group Kıbrıs Kupası 1. Tur A TAKIM
35) 16189 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 2 - 0 L. Gençler Birliği SK 25.12.2021 14:00 AKSA 1.Lig 15. Hafta A TAKIM
36) 16430 China Bazaar Gençlik Gücü TSK 4 - 0 L. Gençler Birliği SK 25.12.2021 11:30 AKSA A2 1.Lig 15. Hafta A2
37) 16180 L. Gençler Birliği SK 3 - 2 Çanakkale TSK 19.12.2021 14:00 AKSA 1.Lig 14. Hafta A TAKIM
38) 16421 L. Gençler Birliği SK 4 - 0 Çanakkale TSK 19.12.2021 11:30 AKSA A2 1.Lig 14. Hafta A2
39) 16172 SFC Dörtyol SK 2 - 2 L. Gençler Birliği SK 11.12.2021 14:00 AKSA 1.Lig 13. Hafta A TAKIM
40) 16413 SFC Dörtyol SK 2 - 1 L. Gençler Birliği SK 11.12.2021 11:30 AKSA A2 1.Lig 13. Hafta A2
41) 16163 L. Gençler Birliği SK 1 - 0 Karşıyaka ASK 04.12.2021 14:00 AKSA 1.Lig 12. Hafta A TAKIM
42) 16404 L. Gençler Birliği SK 4 - 2 Karşıyaka ASK 04.12.2021 11:30 AKSA A2 1.Lig 12. Hafta A2
43) 16155 Bostancı Bağcıl SK 0 - 0 L. Gençler Birliği SK 27.11.2021 14:00 AKSA 1.Lig 11. Hafta A TAKIM
44) 16396 Bostancı Bağcıl SK 2 - 4 L. Gençler Birliği SK 27.11.2021 11:30 AKSA A2 1.Lig 11. Hafta A2
45) 16392 L. Gençler Birliği SK 4 - 1 Esentepe KKSK 20.11.2021 12:00 AKSA A2 1.Lig 10. Hafta A2
46) 16137 Yeniboğaziçi DSK 1 - 0 L. Gençler Birliği SK 14.11.2021 14:30 AKSA 1.Lig 9. Hafta A TAKIM
47) 16378 Yeniboğaziçi DSK 0 - 0 L. Gençler Birliği SK 14.11.2021 12:00 AKSA A2 1.Lig 9. Hafta A2
48) 16370 L. Gençler Birliği SK 0 - 4 Miracle Değirmenlik SK 07.11.2021 12:00 AKSA A2 1.Lig 8. Hafta A2
49) 16364 Çetinkaya TSK 2 - 3 L. Gençler Birliği SK 30.10.2021 12:00 AKSA A2 1.Lig 7. Hafta A2
50) 16356 L. Gençler Birliği SK 2 - 2 Maraş GSK 23.10.2021 13:30 AKSA A2 1.Lig 6. Hafta A2
51) 16350 İncirli SK 1 - 6 L. Gençler Birliği SK 17.10.2021 13:30 AKSA A2 1.Lig 5. Hafta A2
52) 16101 Mormenekşe GBSK 0 - 1 L. Gençler Birliği SK 10.10.2021 16:00 AKSA 1.Lig 4. Hafta A TAKIM
53) 16342 Mormenekşe GBSK 0 - 5 L. Gençler Birliği SK 10.10.2021 13:30 AKSA A2 1.Lig 4. Hafta A2
54) 16094 L. Gençler Birliği SK 3 - 2 Yalova SK 02.10.2021 16:30 AKSA 1.Lig 3. Hafta A TAKIM
55) 16335 L. Gençler Birliği SK 2 - 2 Yalova SK 02.10.2021 14:00 AKSA A2 1.Lig 3. Hafta A2
56) 16085 Düzkaya KOSK 0 - 1 L. Gençler Birliği SK 26.09.2021 16:30 AKSA 1.Lig 2. Hafta A TAKIM
57) 16326 Düzkaya KOSK 2 - 0 L. Gençler Birliği SK 26.09.2021 14:00 AKSA A2 1.Lig 2. Hafta A2
58) 16078 L. Gençler Birliği SK 2 - 1 Görneç KSK 18.09.2021 16:30 AKSA 1.Lig 1. Hafta A TAKIM
59) 16319 L. Gençler Birliği SK 8 - 2 Görneç KSK 18.09.2021 14:00 AKSA A2 1.Lig 1. Hafta A2

Dakika Gol Tipi Karşılaşma Tarih Lig Grup
1) 25.dk F - AYAK Miracle Değirmenlik SK - L. Gençler Birliği SK 19.03.2022 AKSA A2 1.Lig A2
2) 45.dk F - AYAK Görneç KSK - L. Gençler Birliği SK 29.01.2022 AKSA A2 1.Lig A2
3) 6.dk F - AYAK L. Gençler Birliği SK - Çanakkale TSK 19.12.2021 AKSA A2 1.Lig A2
4) 49.dk F - AYAK Bostancı Bağcıl SK - L. Gençler Birliği SK 27.11.2021 AKSA A2 1.Lig A2
5) 81.dk F - AYAK L. Gençler Birliği SK - Görneç KSK 18.09.2021 AKSA A2 1.Lig A2

Sezon Transfer Tarihi Kulübü Lig Türü Transfer Türü Söz. Başlangıç Tarihi Söz. Bitiş Tarihi
1) 2021-2022 24.05.2022 Yarköy PGSK LİG GD - Geri Dönüş
2) 2021-2022 03.09.2021 L. Gençler Birliği SK LİG GT - Geçici Transfer
3) 2019-2020 26.08.2020 Autorite Civisil SK LİG Lİ - Lisans İptali
4) 2019-2020 10.03.2020 Autorite Civisil SK LİG GT - Geçici Transfer
5) 2019-2020 18.10.2019 Yarköy PGSK LİG V - Vize
6) 2018-2019 15.04.2019 Yarköy PGSK LİG GD - Geri Dönüş
7) 2018-2019 15.09.2018 L. Gençler Birliği SK LİG GT - Geçici Transfer
8) 2017-2018 23.05.2018 Yarköy PGSK LİG GD - Geri Dönüş
9) 2017-2018 22.01.2018 L. Gençler Birliği SK LİG GT - Geçici Transfer
10) 2016-2017 31.03.2017 Yarköy PGSK LİG 2Y - 2 Yıl Oynamayan
11) 2014-2015 06.05.2015 L. Gençler Birliği SK LİG YNL - Yeni Lisans

Lig Kategori Grup Toplam Maç Toplam Gol
KTFF U15 Ligi 3.Grup U15 6 1
U21 Süper Lig U21 31 1
BTM Ligi 3.Grup A TAKIM 7 0
BTM 1. Lig Kırmızı Grup A TAKIM 18 0
BTM 2. LİGİ 1.GRUP A TAKIM 4 0
BTM 2. LİGİ 6.GRUP A TAKIM 9 0
BTM 2. Ligi Play-Off Final A TAKIM 1 0
Nicosia Group Kıbrıs Kupası A TAKIM 1 0
AKSA 1.Lig A TAKIM 20 0
AKSA A2 1.Lig A2 26 5
İktisatbank BTM 2.Lig 7.Grup BTM 10 0
AKSA 1.Lig Play-Off A TAKIM 2 0
Fikstürler
Puan Cetvelleri

Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması