English
ANA SAYFA
KTFF
MİLLİ TAKIMLAR
LİGLER
KUPALAR
BİLGİ BANKASI
Ligler Ana Sayfa
AKSA Süper Lig
Haberler
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Arşiv
İstatistikler
AKSA Süper Lig Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA 1. Lig
Haberler
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
Arşiv
İstatistikler
AKSA 1. Lig Play-Off
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA 1. Lig Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
AKSA A2 Ligleri
AKSA A2 Süper Lig
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Arşiv
AKSA A2 1. Lig
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Digiturk Kıbrıs BTM Ligleri
BTM 1.Lig Play-Off
Puan Cetveli ve Fikstür
BTM 1.Lig Play-Out
Puan Cetveli ve Fikstür
BTM 1.Lig Kırmızı Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
BTM 1.Lig Beyaz Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Teknik Adamlar
Kulüp Personeli
Oyuncular
Cezalar
BTM 2.Lig Play-Off
Puan Cetveli ve Fikstür
BTM 2.Lig 1. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 2. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 3. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 4. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 5. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 6. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 7. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 8. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 9. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 10. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 11. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
BTM 2.Lig 12. Grup
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Arşiv
Asbuzu U16 Ligleri
Finaller
Asbuzu U16 1. Grubu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Asbuzu U16 2. Grubu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Asbuzu U16 3. Grubu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Asbuzu U16 4. Grubu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Asbuzu U16 5. Grubu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Asbuzu U16 6. Grubu
Puan Cetveli ve Fikstür
Gol Krallığı
Kulüpler
Puma Kadınlar Ligi
Fikstür
Kulüpler
Arşiv
CentilmenLig
Süper Lig CentilmenLig
1.Lig CentilmenLig
U21 Süper Lig CentilmenLig
U21 1.Lig CentilmenLig
AYDEN NUMANZADE
Lapta TBSK
28
AHMET ÖZTUNÇ
Doğan Türk Birliği
14
DOĞUKAN ALTUNTAŞ
Mağusa Türk Gücü
14
ENİS TOPRAK
Girne Halk Evi
12
KEREM FARAHANİ
Doğan Türk Birliği
10
BERKE TAYANÇLI
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
9
YUNUS EMRE BAL
M. Hacıali Yılmazköy SK
8
YİĞİT CAN AYAZ
Alsancak Yeşilova SK
8
HASAN BASRİ DELİBALTA
Atoll Kozanköy SK
7
YALGIN TAYYARECİ
Lapta TBSK
7
YUSUF AKMANDOR
Çamlıbel SKD
6
KAAN KUT
Türk Ocağı Limasol
6
MATAN BEN DEK
Doğan Türk Birliği
5
SALİH CAN ARSLAN
Karaoğlanoğlu SK
5
AHMET CİNGÖZ
Ağırdağ Boğaz TSK
5
HÜSEYİN ÇİFTCİOĞLU
Ortaköy SK
5
CAN SAKALLILAR
Düzkaya KOSK
5
ERDİZ ŞEVKET HACIVELİOĞLU
Ağırdağ Boğaz TSK
4
AKIN KONANÇ
Türk Ocağı Limasol
4
HÜSEYİN ATEŞ
Türk Ocağı Limasol
4
GÖKBERKHAN GÖK
Doğan Türk Birliği
4
ZAK ANTHONY SANDERS
Doğan Türk Birliği
4
AHMET ERKAN
Ozanköy SK
3
HÜSEYİN ERKAN TUTUŞ
Türk Ocağı Limasol
3
RASİM GÜL
Kaplıca Karadeniz 61 SK
3
TURGAY VEDAT ARICAN
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
3
MÜNÜR ÇAVUŞ
Ortaköy SK
3
CAN ŞONYA
Doğan Türk Birliği
3
HASAN EJDEROĞLU
Düzkaya KOSK
3
SAMET ERCAN
Tatlısu HOBSK
2
MEHMET REŞAT KUŞCU
Düzkaya KOSK
2
MUSTAFA KESKİNDAĞ
Lapta TBSK
2
ÇAĞAKAN ÖZKUM
Lapta TBSK
2
MUSTAFA BACANAK
Ağırdağ Boğaz TSK
2
MUSTAFA KİMYALAR
Lapta TBSK
2
ERDEM ARKINER
Düzkaya KOSK
2
CEVDET GÜRSEL ALICI
Gönyeli SK
2
ALİ SAVAŞAN
Doğan Türk Birliği
2
EMRE OKANER
Düzkaya KOSK
1
CAN TEKNİKEL
Doğan Türk Birliği
1
ALİ AVCISOYU
Esentepe KKSK
1
İLKER İNCELER
Miracle Karşıyaka ASK
1
ESAT HULUS
Yeşil Harnıp Kozanköy SK
1
HAZAR HİÇKORKMAZ
M. Hacıali Yılmazköy SK
1
İZZET DİREK
Göçmenköy İYSK
1
ALİ ÇELİK
Tepebaşı SK
1
ALPER AYDENİZ
Girne Halk Evi
1
RIDVAN DAVRAN
Ağırdağ Boğaz TSK
1
ŞÜKRÜ ÖZİPEK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
1
SAMET YILDIRIM
Lapta TBSK
1
ADEM AYDIN ABDULLAH
Karşıyaka ASK
1
BATUHAN NALÇABANOĞLU
Lapta TBSK
1
HASAN ALAT
Karaoğlanoğlu SK
1
MERT CÖMERT
Lapta TBSK
1
SEDAT YILDIRIM
Karşıyaka ASK
1
ERGÜN ALAGÜR
Düzkaya KOSK
1
KTFF Ligler
»
U15 Ligi 1.Grup
Arşivi
»
2012-2013 Sezonu
Tamsu U15 1.Grup
1. Devre
1
2
3
4
5
2. Devre
6
7
8
9
10
Maç No
Tarih
Saat
Ev Sahibi Takım
Skor
Misafir Takım
3739
16/03/2013
10:00:00
Türk Ocağı Limasol
4 - 1
Düzkaya KOSK
Detaylar
3738
16/03/2013
10:00:00
Lapta TBSK
12 - 0
Ağırdağ Boğaz TSK
Detaylar
3740
17/03/2013
10:00:00
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
0 - 7
Doğan Türk Birliği
Detaylar
Genel
İç Saha
Dış Saha
1. Devre
1
2
3
4
5
2. Devre
6
7
8
9
10
O
G
B
M
A
Y
AV
P
1.
Doğan Türk Birliği
2
2
0
0
11
3
8
6
2.
Düzkaya KOSK
2
1
0
1
11
4
7
3
3.
Lapta TBSK
2
1
0
1
12
10
2
3
4.
Türk Ocağı Limasol
2
1
0
1
7
5
2
3
5.
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
2
1
0
1
8
8
0
3
6.
Ağırdağ Boğaz TSK
2
0
0
2
1
20
-19
-1
U15 Ligi 1.Grup
Sezon 2012-2013
1. Hafta
Düzkaya KOSK
10 - 0
Lapta TBSK
Doğan Türk Birliği
4 - 3
Türk Ocağı Limasol
Ağırdağ Boğaz TSK
1 - 8
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
2. Hafta
Lapta TBSK
12 - 0
Ağırdağ Boğaz TSK
Türk Ocağı Limasol
4 - 1
Düzkaya KOSK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
0 - 7
Doğan Türk Birliği
3. Hafta
Lapta TBSK
0 - 5
Türk Ocağı Limasol
Ağırdağ Boğaz TSK
0 - 23
Doğan Türk Birliği
Düzkaya KOSK
4 - 0
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
4. Hafta
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
0 - 8
Türk Ocağı Limasol
Doğan Türk Birliği
10 - 0
Lapta TBSK
Ağırdağ Boğaz TSK
2 - 4
Düzkaya KOSK
5. Hafta
Lapta TBSK
7 - 3
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
Düzkaya KOSK
0 - 7
Doğan Türk Birliği
Türk Ocağı Limasol
12 - 0
Ağırdağ Boğaz TSK
6. Hafta
Lapta TBSK
3 - 2
Düzkaya KOSK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
3 - 0
Ağırdağ Boğaz TSK
Türk Ocağı Limasol
2 - 0
Doğan Türk Birliği
7. Hafta
Doğan Türk Birliği
6 - 0
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
Ağırdağ Boğaz TSK
8 - 6
Lapta TBSK
Düzkaya KOSK
1 - 1
Türk Ocağı Limasol
8. Hafta
Türk Ocağı Limasol
9 - 0
Lapta TBSK
Doğan Türk Birliği
19 - 0
Ağırdağ Boğaz TSK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
2 - 0
Düzkaya KOSK
9. Hafta
Lapta TBSK
0 - 15
Doğan Türk Birliği
Türk Ocağı Limasol
2 - 1
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
Düzkaya KOSK
3 - 1
Ağırdağ Boğaz TSK
10. Hafta
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
3 - 1
Lapta TBSK
Doğan Türk Birliği
3 - 0
Düzkaya KOSK
Ağırdağ Boğaz TSK
0 - 13
Türk Ocağı Limasol
Site İçi Arama
Fikstürler
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Puan Cetvelleri
AKSA Süper Lig
163
AKSA 1.Lig
164
Northernland Kıbrıs Kupası
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Kırmızı Grup
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Beyaz Grup
218
Puma Kadınlar Ligi
191
Kadınlar Kıbrıs Kupası
204
AKSA A2 Süper Lig
165
AKSA A2 1.Lig
166
Red7Oil U14 Ligi 1.Grup
219
Red7Oil U14 Ligi 2.Grup
220
Red7Oil U14 Ligi 3.Grup
221
Red7Oil U14 Ligi 4.Grup
222
Red7Oil U14 Ligi 5.Grup
223
Sezon Planlaması
2018-2019 Sezon Planlaması
Statüler
Statüler için Tıklayınız