Turkish
HOME
CTFA
NATIONAL TEAMS
LEAGUES
CUPS
INFO BANK
CTFA Info Bank
Players
Coaches
Club Staffs
Matches
Clubs
Stadiums
Penalties
Referees
Observers
Status
Instructions
Forms - Contracts
BUSE BAĞRIKARA
Personal Informations
Birth Place
:
LEFKOŞA
Birth Date
:
07/07/2004
Nationality
:
KKTC
Father Name
:
NİYAZİ
License Informations
License Num
:
10657
Classification
:
C
Area
:
MORPHOU
Sezon:
2023-2024
17
2022-2023
16
2021-2022
15
2020-2021
14
2019-2020
13
2018-2019
12
2017-2018
11
2016-2017
10
2015-2016
9
2014-2015
8
2013-2014
7
2012-2013
6
2011-2012
1
2010-2011
2
2009-2010
3
2008-2009
4
2007-2008
5
Matches Controlled
Match Num
Home
Score
Away
Date
Mission
League
Week
Group
1)
20518
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
2 - 2
Pera L. Gençler Birliği SK
24.03.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA A2 Super League
24. Week
A2
2)
20587
Dem s Cons. Mağusa SA
5 - 0
Alsancak Yeşilova SK
24.03.2024
REFEREE
Women's Cyprus Cup
SEMI-FINAL MATCH 2
WOMEN
3)
20399
Türkmenköy ASK
3 - 1
Mehmetçik TÇBSK
23.03.2024
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
18. Week
BTM
4)
20479
Mesarya SK
2 - 3
Çetinkaya TSK
17.03.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA Super League
23. Week
TEAM A
5)
20415
Gülgün Süt Düzova GSK
3 - 3
Atoll Kozanköy SK
16.03.2024
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
17. Week
BTM
6)
20504
Göçmenköy İYSK
0 - 3
Küçük Kaymaklı TSK
16.03.2024
REFEREE
AKSA A2 Super League
23. Week
A2
7)
20501
Cihangir GSK
0 - 1
Doğan Türk Birliği
10.03.2024
REFEREE
AKSA A2 Super League
22. Week
A2
8)
20391
Tuzlaspor
2 - 3
Kaplıca Karadeniz 61 SK
09.03.2024
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
16. Week
BTM
9)
20590
Miracle Karşıyaka ASK
1 - 1
Miracle Değirmenlik SK
06.03.2024
ASSISTANT REFEREE
Northernland Cyprus Cup
1 Quarter Final Match
TEAM A
10)
20527
Yalova SK
4 - 2
Geçitkale GSK
03.03.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA 1.League
21. Week
TEAM A
11)
20406
Mevlevi SK
1 - 4
Vadili TÇBSK
02.03.2024
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
15. Week
BTM
12)
20454
Miracle Değirmenlik SK
8 - 1
Yalova SK
25.02.2024
REFEREE
AKSA A2 1.League
20. Week
A2
13)
20383
Demirhan SK
0 - 0
Denizli SK
25.02.2024
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
14. Week
BTM
14)
20379
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
1 - 2
Ortaköy SK
24.02.2024
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
14. Week
BTM
15)
20331
Mağusa Türk Gücü
9 - 1
Yeniboğaziçi DSK
18.02.2024
REFEREE
AKSA A2 Super League
19. Week
A2
16)
20333
Göçmenköy İYSK
3 - 2
Miracle Karşıyaka ASK
17.02.2024
REFEREE
AKSA A2 Super League
19. Week
A2
17)
20277
Mesarya SK
1 - 3
Mağusa Türk Gücü
14.02.2024
ASSISTANT REFEREE
Northernland Cyprus Cup
2. Rank
TEAM A
18)
20284
Yeniboğaziçi DSK
0 - 1
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
07.02.2024
REFEREE
Asbuzu U16 League
2 Quarter Final Match
U16
19)
20211
Gönyeli SK
2 - 1
Düzkaya KOSK
04.02.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA 1.League
17. Week
TEAM A
20)
20209
Esentepe KKSK
0 - 1
Hamitköy ŞHSK
03.02.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA 1.League
17. Week
TEAM A
21)
20278
Mağusa Türk Gücü
0 - 2
Yenicami AK
02.02.2024
REFEREE
Asbuzu U16 League
1 Quarter Final Match
U16
22)
20187
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 0
Lefke TSK
28.01.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA Super League
16. Week
TEAM A
23)
20198
Dem s Cons. Çanakkale TSK
4 - 1
Girne Halk Evi
27.01.2024
ASSISTANT REFEREE
AKSA 1.League
16. Week
TEAM A
24)
20230
Dem s Cons. Çanakkale TSK
6 - 1
Girne Halk Evi
27.01.2024
REFEREE
AKSA A2 1.League
16. Week
A2
25)
20157
Mormenekşe GBSK
0 - 1
Göçmenköy İYSK
20.01.2024
ASSISTANT REFEREE
Northernland Cyprus Cup
1. Rank
TEAM A
26)
20106
Dem s Cons. Mağusa SA
10 - 1
Alsancak Yeşilova SK
13.01.2024
REFEREE
Puma Women's League
2. Week
WOMEN
27)
20100
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 1
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
07.01.2024
REFEREE
Puma Women's League
1. Week
WOMEN
28)
19957
Zella Estate Yenierenköy
1 - 1
Mehmetçik TÇBSK
06.01.2024
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
8. Week
BTM
29)
20154
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
2 - 0
Dem s Cons. Mağusa SA
03.01.2024
ASSISTANT REFEREE
Women's Super Cup
Final
WOMEN
30)
19953
Kaplıca Karadeniz 61 SK
5 - 3
Tuzlaspor
30.12.2023
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
7. Week
BTM
31)
20071
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
3 - 0
Ünimar Maraş GSK
30.12.2023
ASSISTANT REFEREE
Asbuzu U16 League 5.Group
9. Week
U16
32)
19587
Geçitkale GSK
3 - 4
Ozanköy SK
29.12.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA 1.League
15. Week
TEAM A
33)
19473
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
4 - 2
Türk Ocağı Limasol
28.12.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA Super League
15. Week
TEAM A
34)
19815
Gönyeli SK
2 - 1
Binatlı YSK
24.12.2023
REFEREE
AKSA A2 1.League
14. Week
A2
35)
19814
Esentepe KKSK
0 - 1
Dem s Cons. Çanakkale TSK
23.12.2023
REFEREE
AKSA A2 1.League
14. Week
A2
36)
20057
Düzkaya KOSK
1 - 0
Cihangir GSK
23.12.2023
REFEREE
Asbuzu U16 League 4.Group
8. Week
U16
37)
19980
Vadili TÇBSK
1 - 0
Ortaköy SK
10.12.2023
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
4. Week
BTM
38)
19710
Çetinkaya TSK
0 - 3
Alsancak Yeşilova SK
09.12.2023
REFEREE
AKSA A2 Super League
12. Week
A2
39)
20013
Yenicami AK
3 - 1
Göçmenköy İYSK
09.12.2023
REFEREE
Asbuzu U16 League 2.Group
6. Week
U16
40)
19705
Yeniboğaziçi DSK
1 - 0
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
03.12.2023
REFEREE
AKSA A2 Super League
11. Week
A2
41)
19932
Türkmenköy ASK
0 - 0
Zella Estate Yenierenköy
03.12.2023
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
3. Week
BTM
42)
19925
Mehmetçik TÇBSK
0 - 3
Dörtyol SK
26.11.2023
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
2. Week
BTM
43)
19543
Ozanköy SK
2 - 1
Esentepe KKSK
25.11.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA 1.League
10. Week
TEAM A
44)
19688
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 5
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
19.11.2023
REFEREE
AKSA A2 Super League
9. Week
A2
45)
19884
Türkmenköy ASK
2 - 4
Esentepe KKSK
19.11.2023
REFEREE
Asbuzu U16 League 4.Group
4. Week
U16
46)
19923
Zella Estate Yenierenköy
3 - 2
Pile TSK
18.11.2023
ASSISTANT REFEREE
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
1. Week
BTM
47)
19915
1461 İskele Trabzonspor
2 - 2
Pera L. Gençler Birliği SK
18.11.2023
REFEREE
Asbuzu U16 League 6.Group
4. Week
U16
48)
19530
Düzkaya KOSK
3 - 0
Binatlı YSK
12.11.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA 1.League
8. Week
TEAM A
49)
19672
Mesarya SK
1 - 1
Küçük Kaymaklı TSK
05.11.2023
REFEREE
AKSA A2 Super League
7. Week
A2
50)
19893
Vadili TÇBSK
0 - 13
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
05.11.2023
ASSISTANT REFEREE
Asbuzu U16 League 5.Group
2. Week
U16
51)
19756
Mormenekşe GBSK
0 - 4
Miracle Değirmenlik SK
04.11.2023
REFEREE
AKSA A2 1.League
7. Week
A2
52)
19879
Türkmenköy ASK
0 - 0
Düzkaya KOSK
04.11.2023
REFEREE
Asbuzu U16 League 4.Group
2. Week
U16
53)
19874
Mesarya SK
4 - 0
Miracle Değirmenlik SK
29.10.2023
REFEREE
Asbuzu U16 League 4.Group
1. Week
U16
54)
19890
Ünimar Maraş GSK
1 - 2
Dörtyol SK
29.10.2023
REFEREE
Asbuzu U16 League 5.Group
1. Week
U16
55)
19667
Yeniboğaziçi DSK
0 - 4
Doğan Türk Birliği
28.10.2023
REFEREE
AKSA A2 Super League
6. Week
A2
56)
19740
Mormenekşe GBSK
1 - 0
Hamitköy ŞHSK
21.10.2023
REFEREE
AKSA A2 1.League
5. Week
A2
57)
19497
Ünimar Maraş GSK
0 - 0
Lapta TBSK
15.10.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA 1.League
4. Week
TEAM A
58)
19615
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 0
Mesarya SK
14.10.2023
REFEREE
AKSA A2 Super League
4. Week
A2
59)
19609
Pera L. Gençler Birliği SK
3 - 1
Çetinkaya TSK
08.10.2023
REFEREE
AKSA A2 Super League
3. Week
A2
60)
19491
Dem s Cons. Çanakkale TSK
5 - 0
Ozanköy SK
07.10.2023
ASSISTANT REFEREE
AKSA 1.League
3. Week
TEAM A
61)
19601
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
1 - 0
Türk Ocağı Limasol
01.10.2023
REFEREE
AKSA A2 Super League
2. Week
A2
62)
19598
Cihangir GSK
1 - 1
Göçmenköy İYSK
30.09.2023
REFEREE
AKSA A2 Super League
2. Week
A2
Fixture
AKSA Super League
163
AKSA 1.League
164
Northernland Cyprus Cup
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
218
Puma Women's League
191
Women's Cyprus Cup
204
AKSA A2 Super League
165
AKSA A2 1.League
166
Red7Oil U14 League 1.Group
219
Red7Oil U14 League 2.Group
220
Red7Oil U14 League 3.Group
221
Red7Oil U14 League 4.Group
222
Red7Oil U14 League 5.Group
223
Standings
AKSA Super League
163
AKSA 1.League
164
Northernland Cyprus Cup
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
218
Puma Women's League
191
Women's Cyprus Cup
204
AKSA A2 Super League
165
AKSA A2 1.League
166
Red7Oil U14 League 1.Group
219
Red7Oil U14 League 2.Group
220
Red7Oil U14 League 3.Group
221
Red7Oil U14 League 4.Group
222
Red7Oil U14 League 5.Group
223
Season Planning
2012 - 2013 Season Planning