Turkish
HOME
CTFA
NATIONAL TEAMS
LEAGUES
CUPS
INFO BANK
CTFA Info Bank
Players
Coaches
Club Staffs
Matches
Clubs
Stadiums
Penalties
Referees
Observers
Status
Instructions
Forms - Contracts
CTFA Info Bank
»
Player Search
Player Search
License Num
Name
Surname
Club
-- All --
AKINCILAR GSK
1461 İskele Trabzonspor
Ağırdağ Boğaz TSK
AKACAN OZANKÖY SK
AKADEMİ SPOR VE EĞİTİM M.D.
Akçay SK
Akdeniz KSD
AKDENİZ SB (KADIN)
AKDENİZ SPOR BİRLİĞİ
Akdoğan SK
Akıncılar GSK
AKINCILAR-VADİLİ SK
Akova Vuda TÇB
Alaniçi YSK
Alayköy Gençlik SK
Alayköy SKKD
Alsancak Yeşilova SK
ALTINOVA SK
Amaara Gaziveren SK
ARAPKÖY SK
Ardahan SD
Aslanköy GSD
Atoll Kozanköy SK
Aydınköy MSK
AYDOĞAN SK
AYGÜN
AYGÜN SK
Baf Canbulat SK
Baf Ülkü Yurdu
BAF ÜLKÜ YURDU (KADIN)
Bafra SK
BAHÇELİ
Bahçeli SK
Bahçelispor
Balıkesir SK
BEYARMUDU TÇB
Binatlı YSK
Boğaziçi SK
Bostancı Bağcıl SK
BÜYÜKKAYA SK
Büyükkonuk BİASK
Büyükkonuk SK
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
Cihangir GSK
Civisil SK
CİVİSİL-ÖTÜKEN SK
Çalıkuşu Grup Yedikonuk SK
Çamlıbel SKD
ÇAMLIKÖY
ÇANAKKALE TSK (KADIN)
Çayönü SK
Çetinkaya TSK
Dağyolu Göçeri SK
Dağyolu SK
DAĞYOLU-ŞİRİNEVLER SK
DEĞİRMENLİK GSK
Değirmenlik SK
DEĞİRMENLİK SK (KADIN)
Dem s Cons. Çanakkale TSK
Dem s Cons. Mağusa SA
Demirerler Cons. Demirhan SK
Demirhan SK
Denizli SK
Dilekkaya ASK
Doğan Türk Birliği
Doğancı SK
Doğu Akdeniz Üniversitesi
Doğukent SK
Dörtyol SK
Dumlupınar TSK
DUMLUPINAR TSK (KADIN)
Düzkaya KOSK
Ergazi GSK
Esentepe KKSK
Evleksiz Uni. Güvercinlik İYSK
GAÜ Çetinkaya TSK
Gayretköy GSK
Gaziköy SK
GAZİKÖY SK (KADIN)
Geçitkale GSK
GEÇİTKALE GSK (KADIN)
Gençlik Gücü TSK
German Gold Akova Vuda
Girne Amerikan Üniversitesi
Girne Halk Evi
Girne Üniversitesi
Göçmenköy İYSK
Göçmenköy İYSK (Kadın)
Göksu Spor Derneği
Gönendere ŞSKSK
Gönyeli SK
GÖNYELİ SK (KADIN)
Görneç KSK
Gülgün Süt Düzova GSK
GÜLGÜN SÜT DÜZOVA SK (KADIN)
GÜNDÜZ TEKİN ONAY
GÜNEŞKÖY SK
Halil Falyalı Kumyalı SK
Hamitköy ŞHSK
Haspolat SGSK
HİSARKÖY
İncirli SK
İNÖNÜ
İSKELE İDMAN YURDU
Kalkanlı SK
Kaplıca Karadeniz 61 SK
KARAAĞAÇ
Karaoğlanoğlu SK
Karşıyaka ASK
Karşıyaka SK
Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi
Kırıkkale TSK
KKTC Kulüpler Birliği
KKTC ORDU MİLLİ FUTBOL TAKIMI
KKTC U21 FUTBOL MİLLİ TAKIMI
Korkuteli GD
Kozanköy SK
KTFF
KTSYD
KULÜBÜ YOK
Kumyalı SK
Kurtsan 1461 İskele Trabzonspor
Küçük Kaymaklı TSK
L. Gençler Birliği SK
Lapta TBSK
LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ
Lefke TSK
Lefkoşa Spor Birliği
M. Hacıali Yılmazköy SK
MAĞUSA GENÇLİK MERKEZİ (BAYAN)
MAĞUSA İDMAN YURDU
Mağusa SA
MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ
Mağusa Türk Gücü
Mehmetçik TÇBSK
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (KADIN)
Mesarya SK
MESARYA SK (KADIN)
METEHAN BAYAN SK
METEHAN SK
Mevlevi SK
MİNARELİKÖY SK
Miracle Değirmenlik SK
Miracle Demirhan SK
Mormenekşe GBSK
MURATAĞA-ATLILAR-SANDALLAR SK
Mutluyaka HSK
NERGİSLİ
Northernland Dipkarpaz SK
Orta Doğu Teknik Üniversitesi KKK
Ortaköy SK
Ozanköy SK
Ötüken TKOSK
Paşaköy SK
Pera L. Gençler Birliği SK
Pergama SD
Pınarbaşı ÇSK
Pile TSK
Poy Rent a Car Yeşilyurt SD
Royal Sun Ötüken TKOSK
Sadrazam Kayalar SK
SADRAZAMKÖY SK
SERDARLI / GÖRNEÇ BAYAN
Serdarlı GB
Serhatköy SK
SFC Boğaziçi SK
Sipahi TSK
Sun Republic Yarköy PGSK
Şirinevler YSK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
T.A.Ç.
TAÇ
TANJU ÇOLAK FUTBOL AKADEMİSİ
Taşkent TSK
Taşkınköy SK
Tatlısu HOBSK
Tatlısu Seracılar GSK
TEKNİK DİREKTÖR
Tepebaşı SK
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
Turunçlu Ulukışla TÇBSK
Tuzlaspor
Türk Ocağı Limasol
TÜRK OCAĞI LİMASOL (KADIN)
Türkmenköy ASK
Uluslararası Final Üniversitesi
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi
Ünimar Maraş GSK
Vadili TÇBSK
Yakın Doğu Üniversitesi
Yalova SK
Yarköy PGSK
YAYLA SK
Yedidalga SK
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (KADIN)
YENİ ERENKÖY - YEŞİLKÖY - SİPAHİ SK
YENİ ERENKÖY (KADIN)
Yeni Mesarya Türkmenköy ASK
Yeniboğaziçi DSK
Yenicami AK
Yeniceköy ZSK
Yenikent Perçinci SK
Yenişehir SK
Yeşil Harnıp Kozanköy SK
YEŞİLKÖY SK
Yeşiltepe SD
Yeşilyurt SD
Yıldırım SK
Yılmazköy SK
YILMAZKÖY SK (KADIN)
YİĞİTLER SK
Yonpaş Dumlupınar TSK (Kadın)
Yükseliş İSK
Zella Estate Yenierenköy
Zümrütköy SK
League
-- All --
Koopbank Cyprus Cup
U21 Regional 1.League
BTM 2nd League Play-Off Final
İktisatbank BTM 1.League
Women's Super Cup
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 1.Group
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 2.Group
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 3.Group
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 4.Group
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 5.Group
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 6.Group
Digiturk Kıbrıs BTM 2.League 7.Group
Digiturk Kıbrıs U14 League
AKSA Super League Play-Out
Osman Uçaner Super Cup
BTM 2nd League Play-Off
Ahmed Sami Topcan Super Cup
AKSA Super League
K-Pet Super League
Promotion League Play-Off Group
K-Pet League 1 Red Group
K-Pet Super League Play-Out
AKSA 1.League
Northernland Cyprus Cup
AKSA 1.League Play-Off
AKSA 1.League Play-Out
İktisatbank BTM 2.League Play-Off
BTM 1.League Red Group
BTM 1.League White Group
K-Pet League 1 White Group
K-Pet League 1
K-Pet League 2
BTM 1.League Play-Off
K-Pet League 1 Play-Off
K-Pet League 1 Play-Out
K-Pet League 2 Play-Off
K-Pet League 2 Play-Out
U17 League West Group
KKTCELL Women's League A Group
Nicosia Group Cyprus Cup
BTM 1.League Play-Out
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Play-Out
U12 League 1.Group
U12 League 2.Group
U12 League 3.Group
U12 League 4.Group
U12 League 5.Group
U12 League 6.Group
U12 League 7.Group
U12 League 8.Group
U12 League Finals
İktisatbank BTM 1.League Red Group
KKTCELL Women's League B Group
U17 League East Group
U21 Regional League East Group
U21 Regional League Western Group
A2 League 1
A2 League 1 Red Group
A2 League 1 White Group
U21 Super League
A2 League 2
BRT 60. Anniversary Super Cup
CTFA U15 League Final Group
İktisatbank BTM 1.League White Group
İktisatbank BTM 1.League Play-Off
İktisatbank BTM 1.League Play-Out
Puma Women's League
Asbuzu U16 League 1.Group
Asbuzu U16 League 2.Group
Asbuzu U16 League 3.Group
Asbuzu U16 League 4.Group
Asbuzu U16 League 5.Group
Asbuzu U16 League 6.Group
Puma Ayten Berkalp Women's Cyprus Cup
Women's Cyprus Cup
Turkcell U15 League 1.Group
Turkcell U15 League 2.Group
Turkcell U15 League 3.Group
Turkcell U15 League 4.Group
Turkcell U15 League 5.Group
Turkcell U15 League 6.Group
Turkcell U15 League 7.Group
Turkcell U15 League 8.Group
Turkcell U15 League
U21 1. League
Telsim League 2 Play-Off
Promotion League 1. Group
Promotion League 2. Group
Promotion League 3. Group
Promotion League 4. Group
Promotion League 5. Group
Promotion League 6. Group
Promotion League 7. Group
TAMSU U15 League 2nd Round Group 1
TAMSU U15 League 2nd Round Group 2
TAMSU U15 League 2nd Round Group 3
TAMSU U15 League 2nd Round Group 4
CTFA 2. League Group West Play-Out
CTFA 2. League Group East Play-Out
Promotion 1. League Group East
U17 League Group A
U17 League Group B
U17 League Group C
Digitech U15 League Final Group
Digitech U15 League Consolation Group
Digitech U15 League 1.Group
Digitech U15 Ligi 2.Group
Digitech U15 League 3.Group
Digitech U15 League 4.Group
Digitech U15 League 5.Group
Digitech U15 League 6.Group
Digitech U15 League 7.Group
Digitech U15 League 8.Group
CTFA U17 League
AKSA A2 Super League
AKSA A2 1.League
U17 League D Group
Promotion 1. League Group West
CTFA U15 League Group 1
CTFA U15 League Group 2.
CTFA U15 League Group 3.
CTFA U15 League Group 4
CTFA U15 League Group 5
Ahmed Sami Topcan Cup
CTFA U15 League Group 6
Promotion 2. League Group West Play-Out
Promotion 2. League Group East Play-Out
Promotion 1. League 1. Group
Promotion 1. League 2. Group
Promotion 1. League 3. Group
Promotion League 1 1. Group Play-Out
Promotion League 1 3. Group Play-Out
Red7Oil U14 League 1.Group
Red7Oil U14 League 2.Group
Red7Oil U14 League 3.Group
Red7Oil U14 League 4.Group
Red7Oil U14 League 5.Group
Asbuzu U16 League
Cyprus Cup
Promotion 2. League Group A
İktisatbank BTM 2.League 1.Group
İktisatbank BTM 2.League 2.Group
İktisatbank BTM 2.League 3.Group
İktisatbank BTM 2.League 4.Group
İktisatbank BTM 2.League 5.Group
İktisatbank BTM 2.League 6.Group
İktisatbank BTM 2.League 7.Group
KKTCELL Women's League Play-Off
KKTCELL Women's League
Promotion 2.League Group 2
İktisatbank BTM 2.League 8.Group
İktisatbank BTM 2.League 9.Group
İktisatbank BTM 2.League 10.Group
İktisatbank BTM 2.League 11.Group
İktisatbank BTM 2.League 12.Group
Digiturk Kıbrıs U14 League 1.Group
Digiturk Kıbrıs U14 League 2.Group
Digiturk Kıbrıs U14 League 3.Group
Digiturk Kıbrıs U14 League 4.Group
Digiturk Kıbrıs U14 League 5.Group
Digiturk Kıbrıs U14 League 6.Group
Promotion 2.League Group 3
Futsal
Futsal League Play-Off
Promotion 2.League Group 4
Cyprus Cup
BTM 2.League 7. Group
U21 Super League Championship Group
CTFA U15 League Group 7
CTFA U15 League Group 8
CTFA 2. League Play-Off Final
CTFA League 2 Group West Play-Off
Telsim League 2 Group East Play-Off
Promotion 1. League Group East Play-Off
Promotion 2. League Group West Play-Off
Republic Cub
Telsim Super League
Telsim League 1
Telsim 2 League East Group
Telsim 2 League West Group
Telsim Women's League
TAMSU U15 League
DAIKIN Cyprus Cup
Telsim Super League Play-Out
Telsim League 1 Play-Off
Telsim League 1 Play-Out
Women League
Active
Showing 16096 - 16110 of 19799
First
|
Previous
|
Next
|
Last
Lic. Num
Name
Surname
Date of Birth
Club
Situation
116148
ÖZGÜR DOĞU
GÜNAŞAN
19/12/2000
Ötüken TKOSK
Pasive
116149
NAZIM
İNANDIM
07/01/1993
Bafra SK
Pasive
116150
ALİ
GÜL
24/07/1989
Bafra SK
Pasive
116151
MEHMET ALİ
SAVCI
16/04/1995
Akdeniz KSD
Pasive
116152
MEHMET HÜSEYİN
TOMAK
06/06/1996
Akdeniz KSD
Pasive
116153
NURETTİN
GENÇ
13/11/2000
Akçay SK
Pasive
116154
DURMUŞ
DEMİR
01/01/1994
Bahçelispor
Pasive
116155
ADEM
ATILGAN
24/07/1998
Ağırdağ Boğaz TSK
Pasive
116156
AVŞİN CEM
OTTAŞ
03/12/2003
Ağırdağ Boğaz TSK
Pasive
116157
ARKAN
ERÇELİK
10/06/2008
Küçük Kaymaklı TSK
Active
116158
ARCAN
ERÇELİK
10/06/2008
Küçük Kaymaklı TSK
Active
116159
CELAL
ŞEHSUVAROĞLU
19/04/2008
Küçük Kaymaklı TSK
Active
116160
EMRE
ÜÇTAŞ
25/07/2007
Baf Ülkü Yurdu
Active
116161
BORAN
MENTEŞ
16/07/2007
Gönyeli SK
Active
116162
ERKEM
KARATAN
06/01/2007
Baf Ülkü Yurdu
Pasive
Showing 16096 - 16110 of 19799
First
|
Previous
|
Next
|
Last
Fixture
AKSA Super League
163
AKSA 1.League
164
Northernland Cyprus Cup
202
Puma Women's League
191
Women's Cyprus Cup
204
AKSA A2 Super League
165
AKSA A2 1.League
166
Red7Oil U14 League 1.Group
219
Red7Oil U14 League 2.Group
220
Red7Oil U14 League 3.Group
221
Red7Oil U14 League 4.Group
222
Red7Oil U14 League 5.Group
223
Standings
AKSA Super League
163
AKSA 1.League
164
Northernland Cyprus Cup
202
Puma Women's League
191
Women's Cyprus Cup
204
AKSA A2 Super League
165
AKSA A2 1.League
166
Red7Oil U14 League 1.Group
219
Red7Oil U14 League 2.Group
220
Red7Oil U14 League 3.Group
221
Red7Oil U14 League 4.Group
222
Red7Oil U14 League 5.Group
223
Season Planning
2012 - 2013 Season Planning