Turkish
HOME
CTFA
NATIONAL TEAMS
LEAGUES
CUPS
INFO BANK
CTFA Info Bank
Players
Coaches
Club Staffs
Matches
Clubs
Stadiums
Penalties
Referees
Observers
Status
Instructions
Forms - Contracts
CTFA Info Bank
»
Club Staff Search
Club Staff Search
License Num
Name
Surname
Club
-- All --
AKINCILAR GSK
1461 İskele Trabzonspor
Ağırdağ Boğaz TSK
AKACAN OZANKÖY SK
AKADEMİ SPOR VE EĞİTİM M.D.
Akçay SK
Akdeniz KSD
AKDENİZ SB (KADIN)
AKDENİZ SPOR BİRLİĞİ
Akıncılar GSK
AKINCILAR-VADİLİ SK
Akova Vuda TÇB
Alaniçi YSK
Alayköy Gençlik SK
Alayköy SKKD
Alsancak Yeşilova SK
ALTINOVA SK
ARAPKÖY SK
Ardahan SD
Aslanköy GSD
Atoll Kozanköy SK
Aydınköy MSK
AYDOĞAN SK
AYGÜN
AYGÜN SK
Baf Canbulat SK
Baf Ülkü Yurdu
BAF ÜLKÜ YURDU (KADIN)
Bafra SK
BAHÇELİ
Bahçeli SK
Bahçelispor
Balıkesir SK
BEYARMUDU TÇB
Binatlı YSK
Boğaziçi SK
Bostancı Bağcıl SK
BÜYÜKKAYA SK
Büyükkonuk BİASK
Büyükkonuk SK
China Bazaar Gençlik Gücü TSK
Cihangir GSK
Civisil SK
CİVİSİL-ÖTÜKEN SK
Çamlıbel SKD
ÇAMLIKÖY
ÇANAKKALE TSK (KADIN)
Çayönü SK
Çetinkaya TSK
Dağyolu Göçeri SK
Dağyolu SK
DAĞYOLU-ŞİRİNEVLER SK
DEĞİRMENLİK GSK
Değirmenlik SK
DEĞİRMENLİK SK (KADIN)
Dem s Cons. Çanakkale TSK
Dem s Cons. Mağusa SA
Demirerler Cons. Demirhan SK
Demirhan SK
Denizli SK
Dilekkaya ASK
Doğan Türk Birliği
Doğancı SK
Doğu Akdeniz Üniversitesi
Doğukent SK
Dörtyol SK
Dumlupınar TSK
DUMLUPINAR TSK (KADIN)
Düzkaya KOSK
Ergazi GSK
Esentepe KKSK
GAÜ Çetinkaya TSK
Gayretköy GSK
Gaziköy SK
GAZİKÖY SK (KADIN)
Gaziveren SK
Geçitkale GSK
GEÇİTKALE GSK (KADIN)
Gençlik Gücü TSK
German Gold Akova Vuda
Girne Amerikan Üniversitesi
Girne Halk Evi
Girne Üniversitesi
Göçmenköy İYSK
Göçmenköy İYSK (Kadın)
Gönendere ŞSKSK
Gönyeli SK
GÖNYELİ SK (KADIN)
Görneç KSK
Gülgün Süt Düzova GSK
GÜLGÜN SÜT DÜZOVA SK (KADIN)
GÜNDÜZ TEKİN ONAY
GÜNEŞKÖY SK
Güvercinlik İYSK
Halil Falyalı Kumyalı SK
Hamitköy ŞHSK
Haspolat SGSK
HİSARKÖY
İncirli SK
İNÖNÜ
İSKELE İDMAN YURDU
Kalkanlı SK
Kaplıca Karadeniz 61 SK
KARAAĞAÇ
Karaoğlanoğlu SK
Karşıyaka ASK
Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi
Kırıkkale TSK
KKTC Kulüpler Birliği
KKTC ORDU MİLLİ FUTBOL TAKIMI
KKTC U21 FUTBOL MİLLİ TAKIMI
Korkuteli GD
Kozanköy SK
KTFF
KTSYD
KULÜBÜ YOK
Kumyalı SK
Kurtsan 1461 İskele Trabzonspor
Küçük Kaymaklı TSK
L. Gençler Birliği SK
Lapta TBSK
LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ
Lefke TSK
Lefkoşa Spor Birliği
M. Hacıali Yılmazköy SK
MAĞUSA GENÇLİK MERKEZİ (BAYAN)
MAĞUSA İDMAN YURDU
Mağusa SA
MAĞUSA SPOR AKADEMİSİ
Mağusa Türk Gücü
Mehmetçik TÇBSK
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK (KADIN)
Mesarya SK
MESARYA SK (KADIN)
METEHAN BAYAN SK
METEHAN SK
Mevlevi SK
MİNARELİKÖY SK
Miracle Değirmenlik SK
Miracle Demirhan SK
Miracle Karşıyaka ASK
Mormenekşe GBSK
MURATAĞA-ATLILAR-SANDALLAR SK
Mutluyaka HSK
NERGİSLİ
Northernland Dipkarpaz SK
Orta Doğu Teknik Üniversitesi KKK
Ortaköy SK
Ozanköy SK
Ötüken TKOSK
Paşaköy SK
Pera L. Gençler Birliği SK
Pergama SD
Pınarbaşı ÇSK
Pile TSK
Poy Rent a Car Yeşilyurt SD
Royal Sun Ötüken TKOSK
Sadrazam Kayalar SK
SADRAZAMKÖY SK
SERDARLI / GÖRNEÇ BAYAN
Serdarlı GB
Serhatköy SK
SFC Boğaziçi SK
Sipahi TSK
Sun Republic Yarköy PGSK
Şirinevler YSK
T. Ersalıcı Dikmen Gücü SK
T.A.Ç.
TAÇ
TANJU ÇOLAK FUTBOL AKADEMİSİ
Taşkent TSK
Taşkınköy SK
Tatlısu HOBSK
Tatlısu Seracılar GSK
TEKNİK DİREKTÖR
Tepebaşı SK
Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
Turunçlu Ulukışla TÇBSK
Tuzlaspor
Türk Ocağı Limasol
TÜRK OCAĞI LİMASOL (KADIN)
Türkmenköy ASK
Uluslararası Final Üniversitesi
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi
Ünimar Maraş GSK
Vadili TÇBSK
Yakın Doğu Üniversitesi
Yalova SK
Yarköy PGSK
YAYLA SK
Yedidalga SK
Yedikonuk SK
YENİ BOĞAZİÇİ DSK (KADIN)
YENİ ERENKÖY - YEŞİLKÖY - SİPAHİ SK
YENİ ERENKÖY (KADIN)
Yeni Mesarya Türkmenköy ASK
Yeniboğaziçi DSK
Yenicami AK
Yeniceköy ZSK
Yenişehir SK
Yeşil Harnıp Kozanköy SK
YEŞİLKÖY SK
Yeşiltepe SD
Yeşilyurt SD
Yıldırım SK
Yılmazköy SK
YILMAZKÖY SK (KADIN)
YİĞİTLER SK
Yonpaş Dumlupınar TSK (Kadın)
Yükseliş İSK
Zella Estate Yenierenköy
Zümrütköy SK
Mission
-- All --
President
DIETICIEN
Doctor
KTFF
Physiotherapist
Second President
First Aid
KTFF Staff
CTFA Health Officier
Match and Performance Analyst
Outfitter
Maasseurs
Masseur / First Aid
Health Officier
Strertcher-Bearer
Representative
Interpreter
Manager
Active
Showing 1681 - 1695 of 2672
First
|
Previous
|
Next
|
Last
License Num
Name
Surname
Mission
Club
Date of Birth
Situation
3896
MUSTAFA
KOLOZ
Outfitter
Gönyeli SK
30/05/1994
Pasive
3897
KAĞAN
TAŞER
Health Officier
Dörtyol SK
09/12/1981
Active
3898
BİRAY
TOPALOĞLU
Manager
Mesarya SK
26/05/1993
Pasive
3899
ZEHRA
TAHSİLDAROĞLULARI
Manager
Denizli SK
02/06/1988
Pasive
3901
RAUF
SEYREKBASAN
Manager
Denizli SK
08/08/1966
Pasive
3902
HALİL
KORHANAY
Outfitter
Denizli SK
18/07/1974
Pasive
3903
GÜLTEKİN
KALZAOĞLU
Manager
Lapta TBSK
01/11/1978
Pasive
3904
CEREN
ÖZKUL
Manager
Aydınköy MSK
05/09/1986
Pasive
3905
MEHMET
UFAK
Manager
Serdarlı GB
06/09/1978
Pasive
3906
GÜRCAN
GÜMAN
Outfitter
Karaoğlanoğlu SK
28/11/1981
Pasive
3907
FIRAT
KASIM
President
Görneç KSK
18/06/1985
Pasive
3908
MUSTAFA
CİNCİOĞLU
Manager
Gaziköy SK
21/11/1992
Pasive
3909
HASAN
ÇIĞ
Manager
Mehmetçik TÇBSK
29/10/1963
Pasive
3910
ZEYDAN
ŞANVERDİ
Outfitter
Vadili TÇBSK
01/05/1974
Active
3911
MEHMET
ALPARSLAN
Manager
Vadili TÇBSK
01/01/1970
Pasive
Showing 1681 - 1695 of 2672
First
|
Previous
|
Next
|
Last
Fixture
AKSA Super League
163
AKSA 1.League
164
Northernland Cyprus Cup
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
218
Puma Women's League
191
Women's Cyprus Cup
204
AKSA A2 Super League
165
AKSA A2 1.League
166
Red7Oil U14 League 1.Group
219
Red7Oil U14 League 2.Group
220
Red7Oil U14 League 3.Group
221
Red7Oil U14 League 4.Group
222
Red7Oil U14 League 5.Group
223
Standings
AKSA Super League
163
AKSA 1.League
164
Northernland Cyprus Cup
202
Digiturk Kıbrıs BTM 1.Lig Play-Off
224
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Play-Out
225
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League Red Group
217
Digiturk Kıbrıs BTM 1.League White Group
218
Puma Women's League
191
Women's Cyprus Cup
204
AKSA A2 Super League
165
AKSA A2 1.League
166
Red7Oil U14 League 1.Group
219
Red7Oil U14 League 2.Group
220
Red7Oil U14 League 3.Group
221
Red7Oil U14 League 4.Group
222
Red7Oil U14 League 5.Group
223
Season Planning
2012 - 2013 Season Planning