ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
AKSA Ligleri'nde 9.hafta programı 15/11/2023

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig, AKSA A2 Süper Lig ve AKSA A2 1.Lig'de 9.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;




AKSA Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
17.11.2023
19:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Detaylar

Karşıyaka SK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) HAKAN GÖK
(Y) AHMET GENÇ
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
18.11.2023
14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Yenicami AK
4 - 2
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) ALİ ÖZER
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(D) İSMAİL ERCAN
18.11.2023
14:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
2 - 6
Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK
(H) FEHİM DAYI
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) SERTAN ALKIN
(D) MEHMET SEZENER
18.11.2023
14:00
Cihangir Stadı
Cihangir GSK
2 - 1
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
19.11.2023
14:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Mağusa Türk Gücü
4 - 1
Detaylar

Lefke TSK
(H) FERHAT TUNA
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(D) SABRİYE ATİKOĞLU
19.11.2023
14:00
Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı
Alsancak Yeşilova SK
2 - 0
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) TURGAY MİSK
(Y) ARİF MALEK
(Y) BURAK YİĞİT
(D) ZEKAİ TÖRE
19.11.2023
14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Göçmenköy İYSK
3 - 1
Detaylar

Mesarya SK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) HALİL ATLAR
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(D) KEREM ERAN
19.11.2023
14:00
İskele Cumhuriyet Stadı
Pera L. Gençler Birliği SK
0 - 3
Detaylar

Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(D) ALİ ÖZER


AKSA 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
18.11.2023
14:00
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
1 - 0
Detaylar

Gönyeli SK
(H) KEREM ERAN
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) ABDULKADİR KARADAĞ
(D) TUFAN ÇERÇİOĞLU
18.11.2023
14:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 3
Detaylar

Geçitkale GSK
(H) BURAK MANDIRALI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) RÜYA SAKALLI
(D) FATİH BARDAKÇIOĞLU
18.11.2023
14:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK
0 - 2
Detaylar

Miracle Değirmenlik SK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) YUSUF ATLAR
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
18.11.2023
14:00
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı
M. Hacıali Yılmazköy SK
3 - 3
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(D) OLGUN CANİK
19.11.2023
14:00
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
1 - 1
Detaylar

Ünimar Maraş GSK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) HAKAN GÖK
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) EVREN KARADEMİR
19.11.2023
14:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Girne Halk Evi
1 - 1
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) MEHMET SEZENER
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) MEHMETCAN ERLİ
(D) İSMAİL ERCAN
19.11.2023
14:00
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK
0 - 1
Detaylar

Lapta TBSK
(H) MUSTAFA TORUN
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) AHMET GENÇ
(D) İBRAHİM KATMER
19.11.2023
14:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
1 - 1
Detaylar

Ozanköy SK
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) SERKAN ÖZDENKCİ
(D) FEHİM DAYI


AKSA A2 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
18.11.2023
11:30
Göçmenköy Stadı
Yenicami AK
5 - 1
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
(Y) HAKTAN AFYON
(Y) ERHAN AKTAŞ
18.11.2023
14:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Detaylar

Karşıyaka SK
(H) SELİM KAYNARCA
(Y) YUSUF MENEKŞE
(Y) AHMET IŞIK YAZAL
18.11.2023
11:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
3 - 1
Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK
(H) MERT AKSU
(Y) ÖZDE ÖZDEMİR
(Y) AYTEN NUR GÜNDOĞ
18.11.2023
11:30
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK
8 - 0
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) BURAK YİĞİT
(Y) NEDİM EMRE AKAN
(Y) AYŞE LORD
19.11.2023
11:30
Gazimağusa Canbulat Stadı
Mağusa Türk Gücü
17 - 0
Detaylar

Lefke TSK
(H) FURKAN TÜRK
(Y) NEŞE USTA
(Y) ORKUN KARAOSMANOĞLU
19.11.2023
11:30
Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı
Alsancak Yeşilova SK
0 - 1
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) FERDİ GÜZEL
(Y) TALHA EMRE
(Y) YUSUF MENEKŞE
19.11.2023
11:30
Göçmenköy Stadı
Göçmenköy İYSK
3 - 0
Detaylar

Mesarya SK
(H) MERT AKSU
(Y) ERCAN DEMİR
(Y) İBRAHİM OĞAN
19.11.2023
11:30
İskele Cumhuriyet Stadı
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 5
Detaylar

Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
(H) BUSE BAĞRIKARA
(Y) FARŞAD NOORİ
(Y) SİBEL YEŞİLIRMAK


AKSA A2 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
18.11.2023
11:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
3 - 1
Detaylar

Gönyeli SK
(H) HASAN BALDAN
(Y) NEŞE USTA
(Y) İBRAHİM OĞAN
18.11.2023
11:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Dem s Cons. Çanakkale TSK
1 - 2
Detaylar

Geçitkale GSK
(H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) ORKUN KARAOSMANOĞLU
(Y) SİBEL YEŞİLIRMAK
18.11.2023
11:30
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası
Binatlı YSK
0 - 7
Detaylar

Miracle Değirmenlik SK
(H) EMİR TURALI
(Y) GÜLBEN KÜÇÜK
(Y) EMİRHAN YILMAZ
18.11.2023
11:30
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı
M. Hacıali Yılmazköy SK
2 - 0
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) MERVE ATEŞ
(Y) NEDİME SUNGUR
(Y) AYŞE AKMANDOR
19.11.2023
11:30
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
0 - 0
Detaylar

Ünimar Maraş GSK
(H) ÇAĞTAY GÖKSU
(Y) OSMAN KARAYAKA
(Y) MERTCAN YAPRAK
19.11.2023
11:30
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi
1 - 2
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) HAKTAN AFYON
(Y) AHMET IŞIK YAZAL
19.11.2023
11:30
Güzelyurt Sentetik Sahası
Yalova SK
4 - 3
Detaylar

Lapta TBSK
(H) GÜNEŞ DEMİR
(Y) BARIŞ ÇAKMAZ
(Y) BAHADIR ÇAKMAZ
19.11.2023
11:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
3 - 2
Detaylar

Ozanköy SK
(H) ABDULKADİR KARADAĞ
(Y) AYTEN NUR GÜNDOĞ
(Y) ÖZDE ÖZDEMİR
Site İçi Arama