ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
AKSA Ligleri'nde 7.hafta programı 31/10/2023

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig, AKSA A2 Süper Lig ve AKSA A2 1.Lig'de 7.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;




AKSA Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
03.11.2023
19:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Doğan Türk Birliği
0 - 2
Detaylar

Cihangir GSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ARİF MALEK
(D) EVREN KARADEMİR
04.11.2023
14:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Mağusa Türk Gücü
3 - 1
Detaylar

Karşıyaka SK
(H) TURGAY MİSK
(Y) HALİL ATLAR
(Y) SERTAN ALKIN
(D) HAKAN ÜNAL
04.11.2023
14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Yenicami AK
1 - 4
Detaylar

Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
(H) KEREM ERAN
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) ZEKAİ TÖRE
04.11.2023
14:00
Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı
Alsancak Yeşilova SK
2 - 2
Detaylar

Lefke TSK
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) YUSUF ATLAR
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
04.11.2023
14:00
İskele Cumhuriyet Stadı
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 1
Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) SERKAN ÖZDENKCİ
(D) ŞAKİR AZİZOĞLU
05.11.2023
14:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Göçmenköy İYSK
3 - 1
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) HAKAN GÖK
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(D) OLGUN CANİK
05.11.2023
14:00
Paşaköy Hasan Onalt Stadı
Mesarya SK
1 - 2
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) AHMET GENÇ
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) ZEKAİ TÖRE
05.11.2023
14:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
1 - 1
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) SABRİYE ATİKOĞLU


AKSA 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
04.11.2023
14:00
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
0 - 0
Detaylar

Miracle Değirmenlik SK
(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) BURAK MANDIRALI
04.11.2023
14:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Girne Halk Evi
2 - 1
Detaylar

Geçitkale GSK
(H) MUSTAFA TORUN
(Y) HAKAN GÖK
(Y) EMİR TURALI
(D) MEHMET SEZENER
04.11.2023
14:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK
0 - 1
Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) FERHAT TUNA
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) HASAN BALDAN
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
04.11.2023
14:00
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı
M. Hacıali Yılmazköy SK
0 - 0
Detaylar

Ozanköy SK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) ŞAHİN COŞKUN
(Y) FERDİ GÜZEL
(D) ABDULLAH GENÇ
05.11.2023
14:00
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK
3 - 1
Detaylar

Ünimar Maraş GSK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) MERVE ATEŞ
(D) KEREM ERAN
05.11.2023
14:00
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
3 - 0
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) MERT AKSU
(D) FATİH BARDAKÇIOĞLU
05.11.2023
14:00
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK
5 - 1
Detaylar

Lapta TBSK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(D) ABDULLAH GENÇ
05.11.2023
14:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Dem s Cons. Çanakkale TSK
2 - 1
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) BURAK MANDIRALI


AKSA A2 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
04.11.2023
11:30
Gazimağusa Canbulat Stadı
Mağusa Türk Gücü
5 - 0
Detaylar

Karşıyaka SK
(H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) ORKUN KARAOSMANOĞLU
(Y) OSMAN KARAYAKA
04.11.2023
11:30
Göçmenköy Stadı
Yenicami AK
2 - 2
Detaylar

Tremeşeli H. Dumlupınar TSK
(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ERCAN DEMİR
(Y) İBRAHİM OĞAN
04.11.2023
11:30
Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı
Alsancak Yeşilova SK
4 - 1
Detaylar

Lefke TSK
(H) BURAK YİĞİT
(Y) YAĞMUR ÖZTÜRK
(Y) AHMET IŞIK YAZAL
04.11.2023
11:30
İskele Cumhuriyet Stadı
Pera L. Gençler Birliği SK
2 - 1
Detaylar

China Bazaar Gençlik Gücü TSK
(H) ARDA ŞENGÜL
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) AYŞE LORD
04.11.2023
14:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı
Doğan Türk Birliği
2 - 0
Detaylar

Cihangir GSK
(H) ABDULKADİR KARADAĞ
(Y) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
(Y) KURTULUŞ SÖZMEN
05.11.2023
11:30
Göçmenköy Stadı
Göçmenköy İYSK
7 - 3
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) HASAN BALDAN
(Y) MAEDEH SOLTANİ
(Y) NEŞE USTA
05.11.2023
11:30
Dörtyol Adem Nural Stadı
Mesarya SK
1 - 1
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) BUSE BAĞRIKARA
(Y) ÇAĞTAY GÖKSU
(Y) FARŞAD NOORİ
05.11.2023
11:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
1 - 2
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) IRMAK KURD
(Y) AYŞE LORD


AKSA A2 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
04.11.2023
11:30
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
0 - 4
Detaylar

Miracle Değirmenlik SK
(H) BUSE BAĞRIKARA
(Y) MERTCAN YAPRAK
(Y) MUHAMMAD KAHRİZİ
04.11.2023
11:30
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi
2 - 1
Detaylar

Geçitkale GSK
(H) HAZAR ZİHNİ ÖZEN
(Y) ABDULKADİR KARADAĞ
(Y) KURTULUŞ SÖZMEN
04.11.2023
11:30
Güzelyurt Binatlı Erhan Şendur Sahası
Binatlı YSK
1 - 1
Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) MERVE ATEŞ
(Y) BARIŞ ÇAKMAZ
(Y) GÜLBEN KÜÇÜK
04.11.2023
11:30
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı
M. Hacıali Yılmazköy SK
4 - 5
Detaylar

Ozanköy SK
(H) SELİM KAYNARCA
(Y) NEHİR ATAKAN
(Y) AYŞE AKMANDOR
05.11.2023
11:30
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK
0 - 6
Detaylar

Ünimar Maraş GSK
(H) EMİRHAN YILMAZ
(Y) NEDİME SUNGUR
(Y) GÜNEŞ DEMİR
05.11.2023
11:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
3 - 0
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) BURAK YİĞİT
(Y) AHMET IŞIK YAZAL
(Y) YAĞMUR ÖZTÜRK
05.11.2023
11:30
Gönyeli Stadı
Gönyeli SK
8 - 0
Detaylar

Lapta TBSK
(H) FURKAN TÜRK
(Y) İBRAHİM OĞAN
(Y) AYTEN NUR GÜNDOĞ
05.11.2023
11:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı
Dem s Cons. Çanakkale TSK
3 - 1
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) RÜYA SAKALLI
(Y) ORKUN KARAOSMANOĞLU
(Y) OSMAN KARAYAKA
Site İçi Arama