ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Avram Grant KTFF'yi Ziyaret Etti 16/05/2023
Avram Grant KTFF'yi Ziyaret Etti

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu, dünya futbolunun önemli isimlerinden İsrailli teknik direktör Avram Grant’ı KTFF’de ağırladı. Bir dönem İngiltere’nin köklü kulüplerinden Chelsea’yi çalıştıran ve İngiltere’de Portsmouth, West Ham United gibi takımların da menajerliğini üstlenen İsrailli futbol adamı ülkesinin yanı sıra Partizan ve Gana Milli Takımı’nı da çalıştırdı. Şu anda Zambiya Milli Takımı’nın teknik direktörlüğünü yapan Avram Grant, KKTC’ye gerçekleştirdiği ziyarette KTFF’ye de uğrayarak KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu’ndan ülke futbolu ile ilgili bilgi aldı.

Başkan Sertoğlu, Grant’ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, İsrailli futbol adamına ülke futbolu ile ilgili bilgi verdi. Sertoğlu, KKTC’de de çok sayıda Afrika kökenli futbolcunun olduğunu ve buradan da Peter Olayinka, Eyong Enoh, Joseph Boum, John Ebuka Okoye gibi birçok futbolcunun önemli kulüplere transfer olarak milli takımlarında da forma giydiklerini belirtti.

Ziyaretin sonunda KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, İsrailli futbol adamı Avram Grant’a üzerinde ismi yazılı KKTC Milli Takım forması hediye etti.

Diğer Haberler :
U16 bölge karmalarının kadroları belli oldu
KTFF Olağan Genel Kurulu 24 Haziran 2023 tarihinde yapılacak
U12 Futbol Şenliği için başvuru alınıyor
U16 Ligi bölge karmaları için toplantı gerçekleşti
KTFF ile Asbuzu Ticaret arasında U16 Ligi için sözleşme imzalandı
Site İçi Arama

KTFF Kurullar
Yönetim Kurulu
Merkez Hakem Kurulu
Tahkim Kurulu
Disiplin Kurulu
Bölge Terfi Müsabakaları (BTM) Ligi Kurulu
Etik Kurulu
Uyuşmazlık Çözüm Kurulu
Eğitim-Üst Kurulu
Sağlık Kurulu
KTFF Teşkilatı