ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig'de 30.haftanın programı 07/05/2019

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig, U21 Süper Lig ve U21 1.Lig'de 30.haftanın programı belli oldu.

Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
11.05.2019
16:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol
1 - 4
Detaylar

Yenicami AK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) HAKAN GÖK
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) EVREN KARADEMİR
11.05.2019
16:00
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 2
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) KEREM ERAN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) YUSUF BAKAR
(D) EMRE ÖZTAŞLI
11.05.2019
16:00
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK
3 - 4
Detaylar

Esentepe KKSK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) FERHAT TUNA
(D) HAKAN ÜNAL
11.05.2019
16:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK
0 - 3
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
11.05.2019
16:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK
3 - 1
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) ÖMER DOĞRU
(Y) SERTAN ALKIN
(D) SERKAN DURMAZ
11.05.2019
16:00
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
4 - 3
Detaylar

Cihangir GSK
(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(D) ZEKAİ TÖRE
11.05.2019
16:00
Paşaköy 100. Yıl Stadı
Gönyeli SK
2 - 4
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) NECMİ BULUT
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(D) SERHAN ŞİMŞEK
11.05.2019
16:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Merit Alsancak Yeşilova
1 - 2
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) FEHİM DAYI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) CEMAL SARI
(D) HÜSEYİN ÖZKAN


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
12.05.2019
16:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
0 - 2
Detaylar

Ozanköy SK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) İSMAİL ERCAN
(Y) HAKAN GÖK
(D) OSMAN ÖZPAŞA
12.05.2019
16:00
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
3 - 3
Detaylar

Yalova SK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) FEHİM DAYI
12.05.2019
16:00
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK
5 - 4
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) OLGUN CANİK
(D) HAKAN ÜNAL
12.05.2019
16:00
Yılmazköy Mustafa Üçöz Stadı
Doğancı SK
1 - 1
Detaylar

Akova Vuda TÇB
(H) SERKAN DURMAZ
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
12.05.2019
16:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
2 - 1
Detaylar

Değirmenlik SK
(H) ÖMER DOĞRU
(Y) EREN ERDOĞAN
(Y) ABDULLAH GENÇ
(D) OSMAN KÜÇÜK
12.05.2019
16:00
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
2 - 0
Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) MEHMET SEZENER
12.05.2019
16:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
2 - 1
Detaylar

Mesarya SK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) YUSUF BAKAR
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
12.05.2019
16:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
3 - 2
Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) KEREM ERAN


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
11.05.2019
13:30
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Türk Ocağı Limasol
1 - 0
Detaylar

Yenicami AK
(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) HÜSEYİN BAZ
(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
11.05.2019
13:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
0 - 6
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
(Y) YUSUF ATLAR
11.05.2019
13:30
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK
2 - 1
Detaylar

Esentepe KKSK
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) SERKAN BAŞKAYA
11.05.2019
13:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Çetinkaya TSK
3 - 5
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) ÖMER BOR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
11.05.2019
13:30
GÜZELYURT SENTETİK SAHA
Binatlı YSK
3 - 0
Detaylar

Girne Halk Evi
11.05.2019
13:30
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
1 - 1
Detaylar

Cihangir GSK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) FERDİ GÜZEL
11.05.2019
13:30
Atatürk Spor Kompleksi Antrenman Sahası
Gönyeli SK
2 - 4
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) AHMET GENÇ
(Y) KUBİLAY TOK
(Y) AKAR KOÇ
11.05.2019
13:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova
5 - 1
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) HALİL ATLAR
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) BERKAY ÖRNEK


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
12.05.2019
13:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
1 - 0
Detaylar

Ozanköy SK
(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) RÜYA SAKALLI
12.05.2019
13:30
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
0 - 0
Detaylar

Yalova SK
(H) MEHMET ÖZKAN
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) FERDİ GÜZEL
12.05.2019
13:30
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK
3 - 3
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
(Y) YUSUF ATLAR
12.05.2019
13:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
3 - 2
Detaylar

Değirmenlik SK
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
12.05.2019
13:30
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
3 - 0
Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
12.05.2019
13:30
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
7 - 0
Detaylar

Mesarya SK
(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) AKAR KOÇ
12.05.2019
13:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
0 - 11
Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) HÜSEYİN BAZ
(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
(Y) BERKAY ÖRNEK
12.05.2019
13:30
Doğancı Emek Stadı
Doğancı SK
0 - 3
Detaylar

Akova Vuda TÇB
Site İçi Arama