ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Futbolda haftanın programı 30/04/2019

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig, U21 Süper Lig ve U21 1.Lig'de haftanın programı belirlendi. 29.haftada K-Pet Süper Lig'de 1 maç dışında diğer maçlar 4 Mayıs 2019 Cumartesi günü oynanırken, K-Pet 1.Lig'de tüm maçlar 5 Mayıs 2019 Pazar günü oynanacak.

Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
03.05.2019
19:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(D) TURGAY MİSK
04.05.2019
16:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Girne Halk Evi
2 - 4
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) SERTAN ALKIN
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
04.05.2019
16:00
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
0 - 1
Detaylar

Gönyeli SK
(H) FEHİM DAYI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) OLGUN CANİK
(D) ZEKAİ TÖRE
04.05.2019
16:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Yenicami AK
1 - 1
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) NECMİ BULUT
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) MEHMET SEZENER
04.05.2019
16:00
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Baf Ülkü Yurdu
1 - 2
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) EVREN KARADEMİR
04.05.2019
16:00
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Gençlik Gücü TSK
1 - 1
Detaylar

Binatlı YSK
(H) KEREM ERAN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
04.05.2019
16:00
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü
6 - 0
Detaylar

Cihangir GSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) ÖMER DOĞRU
(Y) CEMAL SARI
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
04.05.2019
16:00
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK
0 - 4
Detaylar

Lefke TSK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) SERHAN ŞİMŞEK


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
05.05.2019
16:00
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK
1 - 0
Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) MUSTAFA TORUN
(D) ZEKAİ TÖRE
05.05.2019
16:00
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı (Sentetik)
Değirmenlik SK
4 - 5
Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
05.05.2019
16:00
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK
4 - 2
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) NECMİ BULUT
(Y) CEMAL SARI
(D) FEHİM DAYI
05.05.2019
16:00
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK
2 - 2
Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
(H) SERKAN DURMAZ
(Y) HAKAN GÖK
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) OSMAN KÜÇÜK
05.05.2019
16:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Yonpaş Dumlupınar TSK
1 - 2
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) TURGAY MİSK
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) EREN ERDOĞAN
(D) OSMAN ÖZPAŞA
05.05.2019
16:00
Paşaköy 100. Yıl Stadı
Mesarya SK
3 - 3
Detaylar

Çanakkale TSK
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
05.05.2019
16:00
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Göçmenköy İYSK
1 - 4
Detaylar

Akova Vuda TÇB
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) KEREM ERAN
05.05.2019
16:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
4 - 1
Detaylar

Doğancı SK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) HÜSEYİN ÖZKAN


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
04.05.2019
13:30
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi
0 - 10
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) AHMET GENÇ
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
04.05.2019
13:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
0 - 5
Detaylar

Gönyeli SK
(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) İRFAN ALICI
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
04.05.2019
13:30
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Yenicami AK
11 - 1
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) MURAT İZCİ
(Y) HAKAN YÜNCÜ
(Y) BERKAY ÖRNEK
04.05.2019
13:30
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası
Baf Ülkü Yurdu
0 - 2
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) AKAR KOÇ
04.05.2019
13:30
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Gençlik Gücü TSK
1 - 1
Detaylar

Binatlı YSK
(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) HALİL ATLAR
(Y) YUSUF ATLAR
04.05.2019
13:30
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü
6 - 2
Detaylar

Cihangir GSK
(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
04.05.2019
13:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Doğan Türk Birliği
4 - 0
Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova
(H) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) KUBİLAY TOK
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
04.05.2019
13:30
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK
6 - 3
Detaylar

Lefke TSK
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) RÜYA SAKALLI


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
05.05.2019
13:30
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK
2 - 1
Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) HALİL ATLAR
(Y) İRFAN ALICI
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
05.05.2019
13:30
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı (Sentetik)
Değirmenlik SK
4 - 2
Detaylar

Hamitköy ŞHSK
(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) MURAT İZCİ
(Y) YUSUF ATLAR
05.05.2019
13:30
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK
0 - 2
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) AHMET GENÇ
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
05.05.2019
13:30
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK
3 - 1
Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
(H) MESUT BOZLAR
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) BERKAY ÖRNEK
05.05.2019
13:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Yonpaş Dumlupınar TSK
0 - 1
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) RÜYA SAKALLI
05.05.2019
13:30
Paşaköy 100. Yıl Stadı
Mesarya SK
2 - 4
Detaylar

Çanakkale TSK
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
05.05.2019
13:30
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Göçmenköy İYSK
4 - 1
Detaylar

Akova Vuda TÇB
(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
05.05.2019
13:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
3 - 0
Detaylar

Doğancı SK
Site İçi Arama