ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Futbolda haftanın programı 30/04/2019

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig, U21 Süper Lig ve U21 1.Lig'de haftanın programı belirlendi. 29.haftada K-Pet Süper Lig'de 1 maç dışında diğer maçlar 4 Mayıs 2019 Cumartesi günü oynanırken, K-Pet 1.Lig'de tüm maçlar 5 Mayıs 2019 Pazar günü oynanacak.

Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
03.05.2019
19:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK
1 - 1
Detaylar

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(D) TURGAY MİSK
04.05.2019
16:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI
GİRNE HALK EVİ
2 - 4
Detaylar

TÜRK OCAĞI LİMASOL
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) SERTAN ALKIN
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
04.05.2019
16:00
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI
ESENTEPE KKSK
0 - 1
Detaylar

GÖNYELİ SK
(H) FEHİM DAYI
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) OLGUN CANİK
(D) ZEKAİ TÖRE
04.05.2019
16:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI
YENİCAMİ AK
1 - 1
Detaylar

ÇETİNKAYA TSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) NECMİ BULUT
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) MEHMET SEZENER
04.05.2019
16:00
GÜZELYURT ÜNER BERKALP STADI
BAF ÜLKÜ YURDU
1 - 2
Detaylar

KÜÇÜK KAYMAKLI TSK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) EVREN KARADEMİR
04.05.2019
16:00
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI
GENÇLİK GÜCÜ TSK
1 - 1
Detaylar

BİNATLI YSK
(H) KEREM ERAN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
04.05.2019
16:00
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI (SENTETİK)
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
6 - 0
Detaylar

CİHANGİR GSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) ÖMER DOĞRU
(Y) CEMAL SARI
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
04.05.2019
16:00
İSKELE CUMHURİYET STADI
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK
0 - 4
Detaylar

LEFKE TSK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) SERHAN ŞİMŞEK


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
05.05.2019
16:00
BOSTANCI TAHSİN MERTEKÇİ STADI
YALOVA SK
1 - 0
Detaylar

YENİBOĞAZİÇİ DSK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) MUSTAFA TORUN
(D) ZEKAİ TÖRE
05.05.2019
16:00
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK)
DEĞİRMENLİK SK
4 - 5
Detaylar

HAMİTKÖY ŞHSK
(H) İSMAİL ERCAN
(Y) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
05.05.2019
16:00
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI
OZANKÖY SK
4 - 2
Detaylar

DÜZKAYA KOSK
(H) MEHMET SEZENER
(Y) NECMİ BULUT
(Y) CEMAL SARI
(D) FEHİM DAYI
05.05.2019
16:00
KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR STADI
KARŞIYAKA ASK
2 - 2
Detaylar

BOSTANCI BAĞCIL SK
(H) SERKAN DURMAZ
(Y) HAKAN H. GÖK
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) OSMAN KÜÇÜK
05.05.2019
16:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
1 - 2
Detaylar

MORMENEKŞE GBSK
(H) TURGAY MİSK
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) EREN ERDOĞAN
(D) OSMAN ÖZPAŞA
05.05.2019
16:00
PAŞAKÖY 100.YIL STADI
MESARYA SK
3 - 3
Detaylar

ÇANAKKALE TSK
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
05.05.2019
16:00
GÖÇMENKÖY STADI (SENTETİK)
GÖÇMENKÖY İYSK
1 - 4
Detaylar

AKOVA VUDA TÇB
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) KEREM ERAN
05.05.2019
16:00
MARAŞ NECİP HALİL KARTAL STADI (SENTETİK)
MARAŞ GSK
4 - 1
Detaylar

DOĞANCI SK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) HÜSEYİN ÖZKAN


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
04.05.2019
13:30
GİRNE PIA BELLA SAHASI
GİRNE HALK EVİ
0 - 10
Detaylar

TÜRK OCAĞI LİMASOL
(H) AHMET GENÇ
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
04.05.2019
13:30
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI
ESENTEPE KKSK
0 - 5
Detaylar

GÖNYELİ SK
(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) İRFAN ALICI
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
04.05.2019
13:30
GÖÇMENKÖY STADI (SENTETİK)
YENİCAMİ AK
11 - 1
Detaylar

ÇETİNKAYA TSK
(H) MURAT İZCİ
(Y) HAKAN YÜNCÜ
(Y) BERKAY ÖRNEK
04.05.2019
13:30
GÜZELYURT BÜY ALPAY VOLKAN ANT. SAHASI
BAF ÜLKÜ YURDU
0 - 2
Detaylar

KÜÇÜK KAYMAKLI TSK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) AKAR KOÇ
04.05.2019
13:30
LEFKOŞA ATTİLA TOPALOĞLU STADI
GENÇLİK GÜCÜ TSK
1 - 1
Detaylar

BİNATLI YSK
(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) HALİL ATLAR
(Y) YUSUF ATLAR
04.05.2019
13:30
GAZİMAĞUSA CANBULAT STADI (SENTETİK)
MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
6 - 2
Detaylar

CİHANGİR GSK
(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
04.05.2019
13:30
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI (SENTETİK)
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK
4 - 0
Detaylar

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK
(H) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) KUBİLAY TOK
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
04.05.2019
13:30
İSKELE CUMHURİYET STADI
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK
6 - 3
Detaylar

LEFKE TSK
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) RÜYA SAKALLI


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
05.05.2019
13:30
BOSTANCI TAHSİN MERTEKÇİ STADI
YALOVA SK
2 - 1
Detaylar

YENİBOĞAZİÇİ DSK
(H) HALİL ATLAR
(Y) İRFAN ALICI
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
05.05.2019
13:30
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK)
DEĞİRMENLİK SK
4 - 2
Detaylar

HAMİTKÖY ŞHSK
(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) MURAT İZCİ
(Y) YUSUF ATLAR
05.05.2019
13:30
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI
OZANKÖY SK
0 - 2
Detaylar

DÜZKAYA KOSK
(H) AHMET GENÇ
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
05.05.2019
13:30
KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR STADI
KARŞIYAKA ASK
3 - 1
Detaylar

BOSTANCI BAĞCIL SK
(H) MESUT BOZLAR
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) BERKAY ÖRNEK
05.05.2019
13:30
MARAŞ NECİP HALİL KARTAL STADI (SENTETİK)
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
0 - 1
Detaylar

MORMENEKŞE GBSK
(H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) RÜYA SAKALLI
05.05.2019
13:30
PAŞAKÖY 100.YIL STADI
MESARYA SK
2 - 4
Detaylar

ÇANAKKALE TSK
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
05.05.2019
13:30
GÖÇMENKÖY STADI (SENTETİK)
GÖÇMENKÖY İYSK
4 - 1
Detaylar

AKOVA VUDA TÇB
(H) BURAK GÖNÜLALAN
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
05.05.2019
13:30
MARAŞ NECİP HALİL KARTAL STADI (SENTETİK)
MARAŞ GSK
3 - 0
Detaylar

DOĞANCI SK
Site İçi Arama