ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Futbolda haftanın programı 22/04/2019

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig, U21 Süper Lig ve U21 Birinci Lig'de 28.hafta programı belli oldu. 

Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.04.2019
15:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK
1 - 3
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
28.04.2019
15:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova
1 - 2
Detaylar

Yenicami AK
(H) KEREM ERAN
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) EVREN KARADEMİR
28.04.2019
15:30
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
1 - 4
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
28.04.2019
15:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK
1 - 2
Detaylar

Esentepe KKSK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) CEMAL SARI
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
28.04.2019
15:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
3 - 2
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) ALİ ÖZER
(Y) NECMİ BULUT
(Y) FERHAT TUNA
(D) HAKAN ÜNAL
28.04.2019
15:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol
1 - 0
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
28.04.2019
15:30
Cihangir Stadı
Cihangir GSK
1 - 2
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) MEHMET SEZENER
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) HAKAN GÖK
(D) TURGAY MİSK
28.04.2019
15:30
Paşaköy 100. Yıl Stadı
Gönyeli SK
3 - 2
Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) SERKAN DURMAZ


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.04.2019
15:30
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK
0 - 0
Detaylar

Ozanköy SK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) SERHAN ŞİMŞEK
27.04.2019
15:30
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
1 - 0
Detaylar

Yalova SK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) HAKAN GÖK
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) MEHMET SEZENER
27.04.2019
15:30
Doğancı Emek Stadı
Doğancı SK
1 - 3
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) FERHAT TUNA
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
27.04.2019
15:30
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
2 - 1
Detaylar

Değirmenlik SK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) YUSUF BAKAR
(D) HAKAN ÜNAL
27.04.2019
15:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
3 - 0
Detaylar

Maraş GSK
(H) SERKAN DURMAZ
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(D) EMRE ÖZTAŞLI
27.04.2019
15:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
1 - 3
Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) TURGAY MİSK
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) KEREM ERAN
27.04.2019
15:30
Akova Eray Vudalı Stadı (Sentetik)
Akova Vuda TÇB
3 - 1
Detaylar

Mesarya SK
(H) FEHİM DAYI
(Y) İSMAİL ERCAN
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
28.04.2019
15:30
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
1 - 2
Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) OLGUN CANİK
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) OSMAN KÜÇÜK


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.04.2019
13:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Çetinkaya TSK
4 - 3
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) HALİL ATLAR
(Y) ÖMER BOR
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
28.04.2019
13:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova
2 - 3
Detaylar

Yenicami AK
(H) AHMET GENÇ
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
28.04.2019
13:00
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
0 - 9
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) İBRAHİM KATMER
(Y) HALİL ATLAR
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
28.04.2019
13:00
GÜZELYURT SENTETİK SAHA
Binatlı YSK
5 - 0
Detaylar

Esentepe KKSK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) FERDİ GÜZEL
28.04.2019
13:00
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
2 - 4
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) İRFAN ALICI
28.04.2019
12:30
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol
6 - 0
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) MESUT BOZLAR
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) BERKAY ÖRNEK
28.04.2019
13:00
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK
3 - 1
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) MAZLUM KARABOĞA
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
28.04.2019
13:00
Atatürk Spor Kompleksi Antrenman Sahası
Gönyeli SK
3 - 0
Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) HÜSEYİN BAZ
(Y) HÜSEYİN SAÇAR


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.04.2019
13:00
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK
1 - 3
Detaylar

Ozanköy SK
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) SERKAN BAŞKAYA
(Y) RÜYA SAKALLI
27.04.2019
13:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
3 - 1
Detaylar

Yalova SK
(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
27.04.2019
13:00
Doğancı Emek Stadı
Doğancı SK
0 - 3
Detaylar

Göçmenköy İYSK
27.04.2019
13:00
Mormenekşe Cemal Balses Stadı
Mormenekşe GBSK
3 - 2
Detaylar

Değirmenlik SK
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) MAZLUM KARABOĞA
27.04.2019
13:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
1 - 1
Detaylar

Maraş GSK
(H) KUBİLAY TOK
(Y) AKAR KOÇ
(Y) FERDİ GÜZEL
27.04.2019
13:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
3 - 0
Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) HAKAN YÜNCÜ
27.04.2019
13:00
Akova Eray Vudalı Stadı (Sentetik)
Akova Vuda TÇB
0 - 1
Detaylar

Mesarya SK
(H) ARİF MALEK
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
28.04.2019
13:00
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
1 - 3
Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
(Y) AKAR KOÇ
Site İçi Arama