ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Futbolda haftanın programı 22/04/2019

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig, U21 Süper Lig ve U21 Birinci Lig'de 28.hafta programı belli oldu. 

Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.04.2019
15:30
LEFKOŞA ATATÜRK STADI
ÇETİNKAYA TSK
1 - 3
Detaylar

GİRNE HALK EVİ
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
28.04.2019
15:30
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI (SENTETİK)
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK
1 - 2
Detaylar

YENİCAMİ AK
(H) KEREM ERAN
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) EVREN KARADEMİR
28.04.2019
15:30
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI
LEFKE TSK
1 - 4
Detaylar

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
28.04.2019
15:30
GÜZELYURT ÜNER BERKALP STADI
BİNATLI YSK
1 - 2
Detaylar

ESENTEPE KKSK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) CEMAL SARI
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY
28.04.2019
15:30
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK
3 - 2
Detaylar

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK
(H) ALİ ÖZER
(Y) NECMİ BULUT
(Y) FERHAT TUNA
(D) HAKAN ÜNAL
28.04.2019
15:30
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI
TÜRK OCAĞI LİMASOL
1 - 0
Detaylar

GENÇLİK GÜCÜ TSK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) MERT ERCAN BULUT
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
28.04.2019
15:30
CİHANGİR STADI
CİHANGİR GSK
1 - 2
Detaylar

BAF ÜLKÜ YURDU
(H) MEHMET SEZENER
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) HAKAN H. GÖK
(D) TURGAY MİSK
28.04.2019
15:30
PAŞAKÖY 100.YIL STADI
GÖNYELİ SK
3 - 2
Detaylar

L. GENÇLER BİRLİĞİ SK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) SERKAN DURMAZ


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.04.2019
15:30
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI
ÇANAKKALE TSK
0 - 0
Detaylar

OZANKÖY SK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) SERHAN ŞİMŞEK
27.04.2019
15:30
ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER STADI
DÜZKAYA KOSK
1 - 0
Detaylar

YALOVA SK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) HAKAN H. GÖK
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(D) MEHMET SEZENER
27.04.2019
15:30
DOĞANCI EMEK STADI
DOĞANCI SK
1 - 3
Detaylar

GÖÇMENKÖY İYSK
(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) FERHAT TUNA
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
27.04.2019
15:30
MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI
MORMENEKŞE GBSK
2 - 1
Detaylar

DEĞİRMENLİK SK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) YUSUF BAKAR
(D) HAKAN ÜNAL
27.04.2019
15:30
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI
HAMİTKÖY ŞHSK
3 - 0
Detaylar

MARAŞ GSK
(H) SERKAN DURMAZ
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(D) EMRE ÖZTAŞLI
27.04.2019
15:30
YENİBOĞAZİÇİ OSMAN ERGÜN MEHMET STADI
YENİBOĞAZİÇİ DSK
1 - 3
Detaylar

KARŞIYAKA ASK
(H) TURGAY MİSK
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) KEREM ERAN
27.04.2019
15:30
AKOVA ERAY VUDALI STADI (SENTETİK)
AKOVA VUDA TÇB
3 - 1
Detaylar

MESARYA SK
(H) FEHİM DAYI
(Y) İSMAİL ERCAN
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
28.04.2019
15:30
BOSTANCI BAĞCIL STADI
BOSTANCI BAĞCIL SK
1 - 2
Detaylar

YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) OLGUN CANİK
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) OSMAN KÜÇÜK


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.04.2019
13:00
LEFKOŞA ATTİLA TOPALOĞLU STADI
ÇETİNKAYA TSK
4 - 3
Detaylar

GİRNE HALK EVİ
(H) HALİL ATLAR
(Y) ÖMER BOR
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
28.04.2019
13:00
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI (SENTETİK)
MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK
2 - 3
Detaylar

YENİCAMİ AK
(H) AHMET GENÇ
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
28.04.2019
13:00
LEFKE 16 AĞUSTOS STADI
LEFKE TSK
0 - 9
Detaylar

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
(H) İBRAHİM KATMER
(Y) HALİL ATLAR
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
28.04.2019
13:00
GÜZELYURT SENTETİK SAHA
BİNATLI YSK
5 - 0
Detaylar

ESENTEPE KKSK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
(Y) FERDİ GÜZEL
28.04.2019
13:00
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI
KÜÇÜK KAYMAKLI TSK
2 - 4
Detaylar

DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK
(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) İRFAN ALICI
28.04.2019
12:30
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI
TÜRK OCAĞI LİMASOL
6 - 0
Detaylar

GENÇLİK GÜCÜ TSK
(H) MESUT BOZLAR
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) BERKAY ÖRNEK
28.04.2019
13:00
CİHANGİR ANTRENMAN SAHASI
CİHANGİR GSK
3 - 1
Detaylar

BAF ÜLKÜ YURDU
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) MAZLUM KARABOĞA
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
28.04.2019
13:00
ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ ANTRENMAN SAHASI
GÖNYELİ SK
3 - 0
Detaylar

L. GENÇLER BİRLİĞİ SK
(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) HÜSEYİN BAZ
(Y) HÜSEYİN SAÇAR


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
27.04.2019
13:00
ÇANAKKALE MUHARREM DÖVEÇ STADI
ÇANAKKALE TSK
1 - 3
Detaylar

OZANKÖY SK
(H) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) SERKAN BAŞKAYA
(Y) RÜYA SAKALLI
27.04.2019
13:00
ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER STADI
DÜZKAYA KOSK
3 - 1
Detaylar

YALOVA SK
(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) YUSUF ATLAR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
27.04.2019
13:00
DOĞANCI EMEK STADI
DOĞANCI SK
0 - 3
Detaylar

GÖÇMENKÖY İYSK
27.04.2019
13:00
MORMENEKŞE CEMAL BALSES STADI
MORMENEKŞE GBSK
3 - 2
Detaylar

DEĞİRMENLİK SK
(H) CENK ARAS ÖZFUTTU
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) MAZLUM KARABOĞA
27.04.2019
13:00
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI
HAMİTKÖY ŞHSK
1 - 1
Detaylar

MARAŞ GSK
(H) KUBİLAY TOK
(Y) AKAR KOÇ
(Y) FERDİ GÜZEL
27.04.2019
13:00
YENİBOĞAZİÇİ OSMAN ERGÜN MEHMET STADI
YENİBOĞAZİÇİ DSK
3 - 0
Detaylar

KARŞIYAKA ASK
(H) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) HAKAN YÜNCÜ
27.04.2019
13:00
AKOVA ERAY VUDALI STADI (SENTETİK)
AKOVA VUDA TÇB
0 - 1
Detaylar

MESARYA SK
(H) ARİF MALEK
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
28.04.2019
13:00
BOSTANCI BAĞCIL STADI
BOSTANCI BAĞCIL SK
1 - 3
Detaylar

YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
(H) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
(Y) AKAR KOÇ
Site İçi Arama