ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Futbolda haftanın programı 16/04/2019

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig ve U21 Ligleri'nde 27.hafta programı belli oldu. 

Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
19.04.2019
19:00
LEFKOŞA ATATÜRK STADI
YENİCAMİ AK
5 - 3
Detaylar

KÜÇÜK KAYMAKLI TSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
19.04.2019
19:00
GİRNE 20 TEMMUZ METE ADANIR STADI
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK
1 - 1
Detaylar

CİHANGİR GSK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) EMRE ÖZTAŞLI
20.04.2019
15:30
GÜZELYURT ÜNER BERKALP STADI
BAF ÜLKÜ YURDU
2 - 3
Detaylar

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
(H) FEHİM DAYI
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) OLGUN CANİK
(D) SERKAN DURMAZ
20.04.2019
15:30
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI
ESENTEPE KKSK
3 - 3
Detaylar

TÜRK OCAĞI LİMASOL
(H) MEHMET SEZENER
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) NECMİ BULUT
(D) OSMAN KÜÇÜK
20.04.2019
15:30
LEFKOŞA ŞHT. HÜSEYİN RUSO STADI
GENÇLİK GÜCÜ TSK
0 - 1
Detaylar

ÇETİNKAYA TSK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
20.04.2019
15:30
İSKELE CUMHURİYET STADI
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK
0 - 0
Detaylar

BİNATLI YSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) SERHAN ŞİMŞEK
20.04.2019
15:30
ÇATALKÖY NİHAT BAĞCIER STADI
GİRNE HALK EVİ
0 - 1
Detaylar

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) HAKAN H. GÖK
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) KEREM ERAN
20.04.2019
15:30
LEFKOŞA ATATÜRK STADI
GÖNYELİ SK
2 - 0
Detaylar

LEFKE TSK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
20.04.2019
15:30
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
4 - 1
Detaylar

YENİBOĞAZİÇİ DSK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) EMİNE YARKIN
(D) TURGAY MİSK
21.04.2019
15:30
KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR STADI
KARŞIYAKA ASK
0 - 1
Detaylar

DÜZKAYA KOSK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) CEMAL SARI
(D) FEHİM DAYI
21.04.2019
15:30
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK)
DEĞİRMENLİK SK
3 - 1
Detaylar

BOSTANCI BAĞCIL SK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) OSMAN ÖZPAŞA
21.04.2019
15:30
MARAŞ NECİP HALİL KARTAL STADI (SENTETİK)
MARAŞ GSK
3 - 0
Detaylar

MORMENEKŞE GBSK
(H) KEREM ERAN
(Y) FERHAT TUNA
(Y) MERT ERCAN BULUT
(D) OSMAN KÜÇÜK
21.04.2019
15:30
PAŞAKÖY 100.YIL STADI
MESARYA SK
2 - 3
Detaylar

GÖÇMENKÖY İYSK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) EVREN KARADEMİR
21.04.2019
15:30
BOSTANCI TAHSİN MERTEKÇİ STADI
YALOVA SK
0 - 0
Detaylar

ÇANAKKALE TSK
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) ÖMER DOĞRU
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) SERKAN DURMAZ
21.04.2019
15:30
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI
OZANKÖY SK
1 - 0
Detaylar

AKOVA VUDA TÇB
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) MEHMET SEZENER
21.04.2019
15:30
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI
HAMİTKÖY ŞHSK
2 - 2
Detaylar

DOĞANCI SK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) HAKAN H. GÖK
(D) TURGAY MİSK


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
20.04.2019
13:00
GÜZELYURT BÜY ALPAY VOLKAN ANT. SAHASI
BAF ÜLKÜ YURDU
3 - 8
Detaylar

MAĞUSA TÜRK GÜCÜ
(H) ÖMER BOR
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
20.04.2019
13:00
ESENTEPE ERDAL BARUT STADI
ESENTEPE KKSK
0 - 3
Detaylar

TÜRK OCAĞI LİMASOL
(H) HALİL ATLAR
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) YUSUF ATLAR
20.04.2019
13:00
LEFKOŞA ATTİLA TOPALOĞLU STADI
GENÇLİK GÜCÜ TSK
3 - 1
Detaylar

ÇETİNKAYA TSK
(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MAZLUM KARABOĞA
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
20.04.2019
13:00
GÖÇMENKÖY STADI (SENTETİK)
YENİCAMİ AK
0 - 1
Detaylar

KÜÇÜK KAYMAKLI TSK
(H) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
20.04.2019
13:00
İSKELE CUMHURİYET STADI
L. GENÇLER BİRLİĞİ SK
1 - 2
Detaylar

BİNATLI YSK
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) RÜYA SAKALLI
20.04.2019
13:00
KARAOĞLANOĞLU ORHAN DURAL STADI (SENTETİK)
DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK
11 - 0
Detaylar

CİHANGİR GSK
(H) BATUHAN TAYSEN
(Y) AKAR KOÇ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
20.04.2019
13:00
GİRNE PIA BELLA SAHASI
GİRNE HALK EVİ
0 - 1
Detaylar

MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK
(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) BERKAY ÖRNEK
20.04.2019
13:00
ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ ANTRENMAN SAHASI
GÖNYELİ SK
1 - 1
Detaylar

LEFKE TSK
(H) HASAN ABAY
(Y) KUBİLAY TOK
(Y) FERDİ GÜZEL


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
20.04.2019
13:00
GAZİMAĞUSA DR. FAZIL KÜÇÜK STADI
YONPAŞ DUMLUPINAR TSK
2 - 0
Detaylar

YENİBOĞAZİÇİ DSK
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
21.04.2019
13:00
KARŞIYAKA ERGİN CEMAL ŞAHDUR STADI
KARŞIYAKA ASK
1 - 0
Detaylar

DÜZKAYA KOSK
(H) MURAT İZCİ
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
21.04.2019
13:00
DEĞİRMENLİK SADIK CEMİL STADI (SENTETİK)
DEĞİRMENLİK SK
3 - 0
Detaylar

BOSTANCI BAĞCIL SK
(H) HÜSEYİN BAZ
(Y) MESUT BOZLAR
(Y) BERKAY ÖRNEK
21.04.2019
13:00
MARAŞ NECİP HALİL KARTAL STADI (SENTETİK)
MARAŞ GSK
2 - 4
Detaylar

MORMENEKŞE GBSK
(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
21.04.2019
13:00
TURUNÇLU HASAN BARDAKKO STADI
MESARYA SK
4 - 5
Detaylar

GÖÇMENKÖY İYSK
(H) AHMET GENÇ
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) YUSUF ATLAR
21.04.2019
13:00
BOSTANCI TAHSİN MERTEKÇİ STADI
YALOVA SK
5 - 0
Detaylar

ÇANAKKALE TSK
(H) İBRAHİM KATMER
(Y) ÖMER BOR
(Y) FERDİ GÜZEL
21.04.2019
13:00
OZANKÖY MUSTAFA ÖZKAYIM STADI
OZANKÖY SK
5 - 1
Detaylar

AKOVA VUDA TÇB
(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) HAKAN YÜNCÜ
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
21.04.2019
13:00
HAMİTKÖY ESAT ERDOĞMUŞ STADI
HAMİTKÖY ŞHSK
3 - 0
Detaylar

DOĞANCI SK
Site İçi Arama