ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Futbolda haftanın programı 16/04/2019

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig ve U21 Ligleri'nde 27.hafta programı belli oldu. 

Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
19.04.2019
19:00
Lefkoşa Atatürk Stadı
Yenicami AK
5 - 3
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) UTKU HAMAMCIOĞLU
19.04.2019
19:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Doğan Türk Birliği
1 - 1
Detaylar

Cihangir GSK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) EMRE ÖZTAŞLI
20.04.2019
15:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Baf Ülkü Yurdu
2 - 3
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) FEHİM DAYI
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(Y) OLGUN CANİK
(D) SERKAN DURMAZ
20.04.2019
15:30
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
3 - 3
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) MEHMET SEZENER
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) NECMİ BULUT
(D) OSMAN KÜÇÜK
20.04.2019
15:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Gençlik Gücü TSK
0 - 1
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
20.04.2019
15:30
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK
0 - 0
Detaylar

Binatlı YSK
(H) ALİ ÖZER
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(D) SERHAN ŞİMŞEK
20.04.2019
15:30
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Girne Halk Evi
0 - 1
Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) HAKAN GÖK
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) KEREM ERAN
20.04.2019
15:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Gönyeli SK
2 - 0
Detaylar

Lefke TSK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) MUSTAFA ÖZTUGAY


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
20.04.2019
15:30
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Yonpaş Dumlupınar TSK
4 - 1
Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(Y) EMİNE YARKIN
(D) TURGAY MİSK
21.04.2019
15:30
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK
0 - 1
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) CEMAL SARI
(D) FEHİM DAYI
21.04.2019
15:30
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı (Sentetik)
Değirmenlik SK
3 - 1
Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
(H) MUSTAFA ÖZTUGAY
(Y) EMİNE YARKIN
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(D) OSMAN ÖZPAŞA
21.04.2019
15:30
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
3 - 0
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) KEREM ERAN
(Y) FERHAT TUNA
(Y) MERT ERCAN BULUT
(D) OSMAN KÜÇÜK
21.04.2019
15:30
Paşaköy 100. Yıl Stadı
Mesarya SK
2 - 3
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) EVREN KARADEMİR
21.04.2019
15:30
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK
0 - 0
Detaylar

Çanakkale TSK
(H) ZEKAİ TÖRE
(Y) ÖMER DOĞRU
(Y) ÖZAL ÇAĞLAYAN
(D) SERKAN DURMAZ
21.04.2019
15:30
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK
1 - 0
Detaylar

Akova Vuda TÇB
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) MEHMET SEZENER
21.04.2019
15:30
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
2 - 2
Detaylar

Doğancı SK
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) HAKAN GÖK
(D) TURGAY MİSK


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
20.04.2019
13:00
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası
Baf Ülkü Yurdu
3 - 8
Detaylar

Mağusa Türk Gücü
(H) ÖMER BOR
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
20.04.2019
13:00
Esentepe Erdal Barut Stadı
Esentepe KKSK
0 - 3
Detaylar

Türk Ocağı Limasol
(H) HALİL ATLAR
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) YUSUF ATLAR
20.04.2019
13:00
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası
Gençlik Gücü TSK
3 - 1
Detaylar

Çetinkaya TSK
(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) MAZLUM KARABOĞA
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
20.04.2019
13:00
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Yenicami AK
0 - 1
Detaylar

Küçük Kaymaklı TSK
(H) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
20.04.2019
13:00
İskele Cumhuriyet Stadı
L. Gençler Birliği SK
1 - 2
Detaylar

Binatlı YSK
(H) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
(Y) RÜYA SAKALLI
20.04.2019
13:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Doğan Türk Birliği
11 - 0
Detaylar

Cihangir GSK
(H) BATUHAN TAYSEN
(Y) AKAR KOÇ
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
20.04.2019
13:00
Girne Pia Bella Sahası
Girne Halk Evi
0 - 1
Detaylar

Merit Alsancak Yeşilova
(H) HAKAN YÜNCÜ
(Y) MEHMET ÖZKAN
(Y) BERKAY ÖRNEK
20.04.2019
13:00
Atatürk Spor Kompleksi Antrenman Sahası
Gönyeli SK
1 - 1
Detaylar

Lefke TSK
(H) HASAN ABAY
(Y) KUBİLAY TOK
(Y) FERDİ GÜZEL


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
20.04.2019
13:00
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı
Yonpaş Dumlupınar TSK
2 - 0
Detaylar

Yeniboğaziçi DSK
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) MEHMET KAZIM ÜNAL
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
21.04.2019
13:00
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı
Karşıyaka ASK
1 - 0
Detaylar

Düzkaya KOSK
(H) MURAT İZCİ
(Y) SERDAR GÜRPINAR
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
21.04.2019
13:00
Değirmenlik Sadık Cemil Stadı (Sentetik)
Değirmenlik SK
3 - 0
Detaylar

Bostancı Bağcıl SK
(H) HÜSEYİN BAZ
(Y) MESUT BOZLAR
(Y) BERKAY ÖRNEK
21.04.2019
13:00
Maraş Necip Halil Kartal Stadı (Sentetik)
Maraş GSK
2 - 4
Detaylar

Mormenekşe GBSK
(H) SERKAN BAŞKAYA
(Y) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) YUSUFCAN DÖNDER
21.04.2019
13:00
Turunçlu Hasan Bardakko Stadı
Mesarya SK
4 - 5
Detaylar

Göçmenköy İYSK
(H) AHMET GENÇ
(Y) ÇAĞRI İLKOĞLU
(Y) YUSUF ATLAR
21.04.2019
13:00
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı
Yalova SK
5 - 0
Detaylar

Çanakkale TSK
(H) İBRAHİM KATMER
(Y) ÖMER BOR
(Y) FERDİ GÜZEL
21.04.2019
13:00
Ozanköy Mustafa Özkayım Stadı
Ozanköy SK
5 - 1
Detaylar

Akova Vuda TÇB
(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) HAKAN YÜNCÜ
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
21.04.2019
13:00
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı
Hamitköy ŞHSK
3 - 0
Detaylar

Doğancı SK
Site İçi Arama