ANA SAYFA 
 KTFF 
 MİLLİ TAKIMLAR 
 LİGLER 
 KUPALAR 
 BİLGİ BANKASI 
Futbolda haftanın programı 09/04/2019

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen K-Pet Süper Lig, K-Pet 1.Lig, U21 Süper Lig ve U21 1.Lig'de 12 Nisan - 15 Nisan tarihleri arasında oynanacak maçların programı açıklandı.

Program şöyle;




K-Pet Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
12.04.2019
19:00
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı
Türk Ocağı Limasol
2 - 0
Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) FEHİM DAYI
(Y) SABRİYE ATİKOĞLU
(Y) MUSTAFA TORUN
(D) HAKAN MUHTAROĞLU
13.04.2019
15:30
Lefkoşa Atatürk Stadı
Çetinkaya TSK
4 - 2
Detaylar

Esentepe KKSK
(H) OSMAN ÖZPAŞA
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) FERHAT TUNA
(D) ZEKAİ TÖRE
13.04.2019
15:30
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
4 - 2
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) EMRE ÖZTAŞLI
(Y) ENGİN AKKAGÜN
(Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU
(D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
13.04.2019
15:30
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova
5 - 1
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER
(Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI
(Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK
(D) SERKAN DURMAZ
14.04.2019
15:30
Cihangir Stadı
Cihangir GSK
0 - 4
Detaylar

Yenicami AK
(H) ALİ ÖZER
(Y) NECMİ BULUT
(Y) CEMAL SARI
(D) HAKAN ÜNAL
14.04.2019
15:30
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı
Binatlı YSK
0 - 3
Detaylar

Gönyeli SK
(H) UTKU HAMAMCIOĞLU
(Y) OLGUN CANİK
(Y) ÖMER DOĞRU
(D) MEHMET SEZENER
14.04.2019
15:30
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü
6 - 0
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) SERHAN ŞİMŞEK
(Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU
(Y) AHMET ÖZKURTULUŞ
(D) HÜSEYİN ÖZKAN
15.04.2019
19:00
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
4 - 0
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) KEREM ERAN
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) EMRE ÇEVİKDAL
(D) EVREN KARADEMİR


K-Pet 1.Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
13.04.2019
15:30
Akova Eray Vudalı Stadı (Sentetik)
Akova Vuda TÇB
4 - 1
Detaylar

Yalova SK
(H) EVREN KARADEMİR
(Y) İSMAİL EGELİ
(Y) MERT ERCAN BULUT
(D) SERHAN ŞİMŞEK
13.04.2019
15:30
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
2 - 2
Detaylar

Maraş GSK
(H) HÜSEYİN ÖZKAN
(Y) SERTAN ALKIN
(Y) YUSUF BAKAR
(D) KEREM ERAN
13.04.2019
15:30
Doğancı Emek Stadı
Doğancı SK
1 - 6
Detaylar

Mesarya SK
(H) HAKAN ÜNAL
(Y) ŞAKİR AZİZOĞLU
(Y) BURAK MANDIRALI
(D) FEHİM DAYI
14.04.2019
15:30
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Göçmenköy İYSK
1 - 2
Detaylar

Ozanköy SK
(H) SERKAN DURMAZ
(Y) MEHMET EKŞİCİ
(Y) İSMAİL EGELİ
(D) EMRE ÖZTAŞLI
14.04.2019
15:30
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
1 - 0
Detaylar

Değirmenlik SK
(H) HAKAN MUHTAROĞLU
(Y) BURAK MANDIRALI
(Y) FERHAT TUNA
(D) HÜSEYİN EYYÜPLER
14.04.2019
15:30
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK
1 - 0
Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) OSMAN KÜÇÜK
(Y) YUSUF BAKAR
(Y) İSMAİL ERCAN
(D) OSMAN ÖZPAŞA
14.04.2019
15:30
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
1 - 0
Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ
(Y) MUSTAFA TORUN
(Y) ALİ KARAHASAN
(D) ZEKAİ TÖRE


U21 Süper Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
13.04.2019
13:00
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı
Küçük Kaymaklı TSK
5 - 0
Detaylar

Girne Halk Evi
(H) ÖZALP ÜRÜNCÜOĞLU
(Y) İBRAHİM KATMER
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
13.04.2019
13:00
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı (Sentetik)
Merit Alsancak Yeşilova
5 - 2
Detaylar

Gençlik Gücü TSK
(H) HALİL ATLAR
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
(Y) HÜSEYİN SAÇAR
13.04.2019
13:00
Girne Pia Bella Sahası
Türk Ocağı Limasol
2 - 1
Detaylar

L. Gençler Birliği SK
(H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
(Y) BERKAY ÖRNEK
14.04.2019
13:00
Cihangir Antrenman Sahası
Cihangir GSK
1 - 5
Detaylar

Yenicami AK
(H) MEHMET ÖZKAN
(Y) BERK BAĞRIKARA
(Y) ÇAĞIN GÖKÇE
14.04.2019
13:00
GÜZELYURT SENTETİK SAHA
Binatlı YSK
1 - 2
Detaylar

Gönyeli SK
(H) MURAT İZCİ
(Y) ÜMİT ENES GÜRLEK
(Y) BERKAY ÖRNEK
14.04.2019
13:00
Gazimağusa Canbulat Stadı (Sentetik)
Mağusa Türk Gücü
3 - 1
Detaylar

Doğan Türk Birliği
(H) ABDULLAH GENÇ
(Y) MAZLUM KARABOĞA
(Y) KUBİLAY TOK
14.04.2019
13:00
Lefke 16 Ağustos Stadı
Lefke TSK
1 - 1
Detaylar

Baf Ülkü Yurdu
(H) SAMİ ÖZENTÜRK
(Y) AHMET GENÇ
(Y) YUSUF ATLAR


U21 1. Lig

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
13.04.2019
13:00
Akova Eray Vudalı Stadı (Sentetik)
Akova Vuda TÇB
3 - 2
Detaylar

Yalova SK
(H) MAZLUM KARABOĞA
(Y) MEHMET VOLKAN ÇELİK
(Y) RÜYA SAKALLI
13.04.2019
13:00
Bostancı Bağcıl Stadı
Bostancı Bağcıl SK
1 - 3
Detaylar

Maraş GSK
(H) BERK BAĞRIKARA
(Y) ABDULLAH GENÇ
(Y) FERDİ GÜZEL
14.04.2019
13:00
Göçmenköy Stadı (Sentetik)
Göçmenköy İYSK
3 - 4
Detaylar

Ozanköy SK
(H) BATUHAN TAYSEN
(Y) HASAN ABAY
(Y) NURHAN KUTLUGÜN
14.04.2019
13:00
Yeniboğaziçi Osman Ergün Mehmet Stadı
Yeniboğaziçi DSK
2 - 2
Detaylar

Değirmenlik SK
(H) İBRAHİM KATMER
(Y) TAYYAR ALPDAĞ
(Y) MERDİ BERKE SARIGÜL
14.04.2019
13:00
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı
Çanakkale TSK
2 - 0
Detaylar

Karşıyaka ASK
(H) HÜSEYİN SAÇAR
(Y) HAKAN YÜNCÜ
(Y) CENK ARAS ÖZFUTTU
14.04.2019
13:00
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı
Düzkaya KOSK
1 - 6
Detaylar

Yonpaş Dumlupınar TSK
(H) ÖMER BOR
(Y) HALİL ATLAR
(Y) İRFAN ALICI
Site İçi Arama